Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
27. februāris, 2016
Drukāt

Naujenes pagastā nodeg kokapstrādes cehs (2)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Vakar Daugavpils novada Naujenes pagastā liels ugunsgrēks izcēlies kādā kokapstrādes uzņēmumā, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas priekšniece Viktorija Gribuste.

Izsaukums uz ugunsgrēku saņemts plkst.21.24. Ugunsdzēsēji strādāja vairākas stundas, dzēšot liesmas uzņēmuma vienstāvu ēkā apmēram 525 kvadrātmetru platībā. Saskaņā ar saņemto informāciju, ugunsgrēkā sadegusi arī uzņēmuma iekrāvējtehnika.

Vakar naktī pēc plkst.3 ugunsgrēks izcēlies Engures novada Smārdes pagastā, kur neapsaimniekotai trīsstāvu mūra ēkai nodedzis jumts 375 kvadrātmetru platībā.

Kā ziņots, kopumā vakar Latvijā reģistrēti 10 ugunsgrēki. Pieci no tiem bijuši Rīgā, četri Latvijas novados, bet viens kādā no lielajām pilsētām.

Cilvēki ugunsgrēkos nav cietuši vai gājuši bojā.

VUGD darbinieki piedalījušies deviņos glābšanas darbos un saņēmuši trīs maldinošus izsaukumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kārtējā sabotāža

  2. Nekas,īpašnieks saņems apdrošināšanu,bet strādnieki nesaņems aplokšņu algu.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+