Mobilā versija
+1.9°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
27. februāris, 2016
Drukāt

Naujenes pagastā nodeg kokapstrādes cehs (2)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Vakar Daugavpils novada Naujenes pagastā liels ugunsgrēks izcēlies kādā kokapstrādes uzņēmumā, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas priekšniece Viktorija Gribuste.

Izsaukums uz ugunsgrēku saņemts plkst.21.24. Ugunsdzēsēji strādāja vairākas stundas, dzēšot liesmas uzņēmuma vienstāvu ēkā apmēram 525 kvadrātmetru platībā. Saskaņā ar saņemto informāciju, ugunsgrēkā sadegusi arī uzņēmuma iekrāvējtehnika.

Vakar naktī pēc plkst.3 ugunsgrēks izcēlies Engures novada Smārdes pagastā, kur neapsaimniekotai trīsstāvu mūra ēkai nodedzis jumts 375 kvadrātmetru platībā.

Kā ziņots, kopumā vakar Latvijā reģistrēti 10 ugunsgrēki. Pieci no tiem bijuši Rīgā, četri Latvijas novados, bet viens kādā no lielajām pilsētām.

Cilvēki ugunsgrēkos nav cietuši vai gājuši bojā.

VUGD darbinieki piedalījušies deviņos glābšanas darbos un saņēmuši trīs maldinošus izsaukumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kārtējā sabotāža

  2. Nekas,īpašnieks saņems apdrošināšanu,bet strādnieki nesaņems aplokšņu algu.

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (4)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Streičs: Sveikt vīriešus Padomju armijas dienā ir tumsonība un kauns (14)Liekas absurdi – kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas pagājuši jau turpat 27 gadi, bet joprojām ir cilvēki, kuri atzīmē armijas dienu, un šajā
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+