×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
28. jūnijs, 2012
Drukāt

Naumovam drīz būs jauna darba vieta

foto: LETAfoto: LETA

Hokeja klubs Rīgas “Dinamo” oficiāli apstiprinājis, ka par komandas vārtsargu treneri kļuvis soms Mika Tarvainens. Viņa priekštecis Sergejs Naumovs par garlaicību nesūdzas un jau tuvākajās dienās parakstīšot līgumu ar kādu citu komandu.

“Šobrīd aktuālākais ir mana un Vladislava Tretjaka vārtsargu nometne, kas nu jau trešo gadu “Volvo” hallē notiks no 5. līdz 14. jūlijam. Pieteikušies 40 vārtsargi – no Krievijas Tretjaks atvedīs junioru izlases kandidātus, būs puiši no Japānas, ASV un Ukrainas, protams, arī mūsējie. Vairāk nemaz nevaram paņemt, lai nebūtu konveijers – katram tomēr vajag pievērst uzmanību,” sarunā ar “LA” teica Sergejs Naumovs.

Kāpēc pārtrūka viņa sadarbība ar “Dinamo”? “Peka Rautakallio sacīja, tostarp kluba padomes sēdē, ka grib paturēt visu treneru kolektīvu, ka ir apmierināts ar mūsu darbu. Mikaēlu Telkvistu es pazīstu jau vairāk nekā desmit gadus. Taču kluba vadītāji acīmredzot gribēja kaut ko mainīt, bet iemeslus es neprasīju. Tas ir normāli, līgums beidzās, un tāpat kā sportistiem jāskatās, ko darīt tālāk. Man ir varianti, arī ļoti konkrēti, un domāju, ka līdz nometnes sākumam viss būs skaidrs, bet, kamēr līgums nav parakstīts, neko vairāk negribētu teikt,” atzina Naumovs, kurš “Dinamo” sistēmā bija visus iepriekšējos četrus gadus – pirmajā pats sargāja vārtus, pēc tam kļuva par vārtsargu treneri.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+