Naumovam pietrūkst deviņas sekundes līdz sausajai spēlei, “Dinamo” ar pirmo minūti dominē Vācijā 0

Rīgas “Dinamo” hokejisti, turpinot gatavošanos desmitajai Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonai, ceturtdien “Wingas cup” turnīra Vācijā noslēdzošajā cīņā ar rezultātu 6:1 (3:0, 2:0, 1:1) uzvarēja turnīra saimnieci Kaseles “Huskies”, kas spēlēs Vācijas DEL-2 līgā.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli” 63
Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi

Spēles rezultātu rīdzinieku hokejists Nikolajs Jeļisejevs no vārtu priekšas atklāja jau pēc 19 sekundēm, bet otrās minūtes sākumā izcēlās arī Terijs Galjardi. Vēl pirmajā trešdaļā vārtus pēc skaista solo reida guva arī Uvis Balinskis, bet otrajā spēles periodā pa reizei izcēlās Jeļisejevs un pretuzbrukumā aci pret aci ar vārtsargu nokļuvušais 18 gadus vecais aizsargs Renārs Kārkls. Trešajā periodā vārtu priekšā veiksmīgi nospēlēja Jevpalovs, no kura ripa ielēca vāciešu vārtos.

Spēles beigās izcēlās nelieli asumi, rīdzinieki palika mazākumā, “Husskies” nomainīja vārtsargu pret sesto spēlētāju un deviņas sekundes pirms spēles beigām guva goda vārtus. Tādējādi “Dinamo” vārtus sargājušajam Antonam Naumovam, kuram gan šoreiz bija visai maz darba, līdz sausajai spēlei pietrūka tikai deviņas sekundes.

Pirmajā mačā “Dinamo” otrdien ar rezultātu 3:2 pārspēja citu KHL komandu Bratislavas “Slovan” no Slovākijas, sarūpējot Sandim Ozoliņam pirmo panākumu galvenā trenera amatā. Savukārt otrajā mačā rīdzinieki ar 2:5 kapitulēja Maskavas apgabala “Vitjaz” vienībai.

Tikmēr “Huskies” vispirms ar 1:4 zaudēja “Vitjaz” komandai, bet trešdien ar 3:2 uzvarēja “Slovan”.
Turnīrā triumfēja “Vitjaz” komanda, kas uzvarēja visos trijos mačos, ceturtdien trešajā kārtā ar 4:2 apspēlējot “Slovan”, bet rīdzinieki palika otrajā pozīcijā.

Sanda Ozoliņa trenētais klubs iepriekš piedalījās pārbaudes turnīrā Minskā, piedzīvojot trīs zaudējumus trijās spēlēs. Savukārt jau šajā svētdienā “Arēnā Rīga” sāksies tradicionālais “Latvijas Dzelzceļa” kauss.