×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
2. oktobris, 2014
Drukāt

Egils Līcītis: Artuss nāks ar pletnīti (47)

Foto - LETAFoto - LETA

Kā citugad cilvēki balsoja, izvēloties nākotni? Par pārmaiņām. Par simpātiju (jo aizstāv zemniekus vai aizrauj ar nacionālo ideju). Par to, lai nebūtu sliktāk, kā bija. Par mazāko ļaunumu. Šogad vēlētāji skatīsies visos gaisos, mīņāsies neziņā pie urnām, jo cilvēki saka – pie vainas nav nedz pilsoņu kūtrums, nedz negribēšana piedalīties balsojumā, ne svārstīgums, kuru politisko spēku atsēdināt, bet kuram atlīdzināt par darbu. Daudziem vēlētājiem šķiet, ka problēma ir defektā, ka šoreiz patiešām nav par ko balsot. Tiem, kas pieteikušies būt par Latvijas namdariem, nav jēdzīga piedāvājuma. Viņi nepiesakās par drosmīgiem reformatoriem. Partijas priekšvēlēšanu kampaņā necilā ļaudīm interesējošas un svarīgas tēmas un neved sarunu ar vēlētājiem – par antikorupcijas pasākumiem, par politiskās atbildības uzņemšanos, par drošības sajūtas radīšanu. Saucamie nācijas politiskie līderi nav uzturējuši sevi labā formā, un ne velti Bondara kungs izteicies, ka 12. Saeimā ievēlēs Artusu Kaimiņu un viņš nāks ar pletnīti. Tur ir daudz apsitamo un daudz kas apsitams – liekulība, augstprātība, tukša muldēšana, nekompetence, bezatbildība.

Nav par ko balsot… Tomēr pilsoņiem jānosveras, lai no vēlēšanu rezultāta acis nesprāgtu ārā no orbītām un valdības sastādīšana neizvērstos par īstu krimiķi. Dievs, svētī Latviju, lai nenotiktu ģeopolitiski pagriezieni. Pieklājīgi sakot, šai situācijā vairāk gaidīja no valdošajiem politiskajiem spēlētājiem. Ja esi pieteicies par “Barcelona” līdzīgu zvaigžņu komandu, tad tikpat pārliecinošiem jābūt uz spēles laukuma. Varas partijai vajag spēt modināt cilvēkos labāko un pierādīt savu noderīgumu, lai atkārtoti saņemtu uzticamības mandātu, taču “Vienotībai” tas izdevies tikai izejamās dienās vai veselības nedēļā, kad “vienotībnieki” bija sevišķi moži un darbīgi. Pārējā laikā viņi bez mitas kāpa uz grābekļiem un pieprata velns zina kā radīt vēlētājos lielu aizkaitinātību. Ka tik nebūs misēklis ilggadējo partijas enkura cilvēku aizsūtīšana uz Eiropu (Dombrovskis, Pabriks), nekandidēšana (ministrs Vilks, dep. Čepāne, Ābiķis). Līdz ar to “Vienotības” rezultāts aptuveni sakritīs ar Latvijas veiksmes stāstu piedzīvojušo ļaužu skaitu. Tur var salasīt diezgan daudz piekritēju.

Te klusējošais vairākums nosauc 12. Saeimas vēlēšanu otro defektu – bet nekā labāka jau nav, par ko balsot. Gan ZZS, gan NA bija iespēja pacelt klasi uz A kategoriju, taču čaļi no lieka neeksponējās, un arī vēlēšanu piedāvājumā – vēlreiz esmu pieklājīgs – viņiem nav vairāk dārgumu kā Ēģiptes faraonam. Ja kāds kaislīgi vēlas ielaist Saeimā Artusu ar pletnīti – okei, bet ar Reģionu apvienību sarakstu slēdzam. Balsot par “Saskaņu”, kam ir sarkanā sekste, nozīmē balsot par atteikšanos no demokrātisko valstu vērtībām un mūsu piederības brīvajai pasaulei. Savukārt attiecībā par Sudrabas grupējumu jāpiekrīt asprāšiem, kuri cer, ka Latvijā ir pietiekami daudz sakarīgi domājošo, kuri negrib 4. oktobrī aiziet gulēt Latvijas Republikā, bet 5. oktobrī pamosties Urantijā, kur valda reptiļi un ķirzakas, kentauri un drakonveidīgie. Būtu mierīgāk, ja varu tomēr saglabātu civilpersonas.

Pievienot komentāru

Komentāri (47)

 1. Mums kas ir vajadzīgs bezjēdzīgs troksnis vai kārtība valstī?

 2. Nu tikai negudri ļautiņi var tādu kaimiņu iebalsot saeimā šāda trokšņa-šova dēļ1 Bet Saeimā būs ikdienas , ilgs un nopietns darbs uz ko zaļš, lielīgs un bezgala ambiciozs zaļknābis nav un arī negrib būt spējīgs pildīt. Un uz tāda piar trokšņa-skandalētāja pamata grib reģionu partijele ar žigolo vadībā iekļūt pie siles!

 3. *s://*.youtube*/watch? v=_Fb2cuocXM4

 4. Simtreiz labāk kaimiņš nekā tie vecie snauduļojošie veči kuriem laiks sēdēt mājās un izgulēties kārtīgi

  • Savā laikā balsojām par Zīgerista piedāvātajiem banāniem, tagad par Kaimiņa piedāvāto pletnīti, mazohistu bars.

 5. Priecājos, ka nedzīvoju vairs lv, pretīgi būt lv sabiedrībā, kur visi tikai norej bet paši neko nespēj izdarīt! Muļķa tauta, vienmēr bijusi un paliks

  • Tu esi muļķis un idiots! Tiešām prieks, ka vairs te nedzīvo.

   • Ārpus Dzimtenes Tu esi āpus sevis un ar to nu nebūtu ko lielīties. Gan jau ka pats vēlies atgriezties Latvijā, vienīgi tas, ka esi piespļāvis aku no kuras pašam būs jāpadzeras!
    Ignorējot valsti, valsts ignorēs Tevi!

  • Ārpus Dzimtenes Tu esi āpus sevis un ar to nu nebūtu ko lielīties. Gan jau ka pats vēlies atgriezties Latvijā, vienīgi tas, ka esi piespļāvis aku no kuras pašam būs jāpadzeras!
   Ignorējot valsti, valsts ignorēs Tevi!

 6. Egīls Līcītis ir liekulis un tauta ir dumja!
  Artuss vienigais doma un runā kaut ko lietas labā. Pārējie latvieši – NOKAUNATIES!

  • Ja Tu uzskati, ka viņš runā lietas labā, tad varu iedomāties, kā Tu runā pati, naivā Linda!

  • Nevis “nokaunaties”, bet gan “nokaunieties”! Izglītotam latvietim pavēles izteiksmi nevajadzētu jaukt ar īstenības izteiksmi. Un kas lindasprāt ir “pārējie” latvieši?

  • Kad tad viņš domā , kad uzpīpē zālīti , jeb kad iešņauc ?! Ja jau nekas nav vairs Latvijā labāks par policijas uzskaitē esošu narkomānu – tad laikam jāpiekrīt tiem , kuri saka – ka ir laimīgi ka nedzīvo Latvijā .

 7. Ko gan var gaidīt no suņubūdas iemītnieka kā tikai skaļu riešanu. Nu vēl paceļ kāju lai aplaistītu būdas stūri. Priecīgs, ja saimnieks uzsauc “fas” vai “cui”.

 8. Līcītis dzen saskaņotāju propagandu :”nav par ko balsot”. Tās mērķis ir vai nu atturēt latviešus no balsošanas vispār, vai arī mudināt tos aizsviest savu balsi par sīkpartijām (no kā iegūs tikai krieviskā Saskaņa).

 9. Artusam visās bildēs un video acis ir glāžainas! Es pats inteliģentais alkoholiķis būdams savējos atpazīstu.

 10. Es arī balsošu par Artusu, nevēlos ka kaut kādi vecie blēži paliek valdībā un valstī tad atkal nekas nemainīsies. Lai nāk Kaimiņš un iztirina visus no biksēm, pārāk jau nu iestāvējies un smirdīgs tas pīļu dīķis.

 11. Pilnigi piekritu ka sogad nav par ko balsot. Ja pat mana mamma ,kura visu laiku gajusi uz velesanam un ar draugiem diskutejusi par ko velet, tad sogad vina ta ari man pateica ,ka nav vairs kam ticet un par ko balsot! Tas ir krahs! Paklausoties to kartejo muldesanu no visiem ,kas raujas pie varas ,tiesam briziem paliek slikti. Un Aboltinas kundze tik doma par Latvijas berniem un Latvijas valsti. Bet vai vina ir centusies ,lai tie berni ,kas tagad dzimst svesuma un vairs driz nerunas latviesu valoda ,lai tie atgriezas majas. NAV centusies!!

 12. Līcīša kungs!
  KĀPĒC Jūs vispār pievēršat uzmanību šim klaunam?

  • Tāpēc ka ka viņš uzskatāmi demonstrē kādi cilvēki ir seimā un raujas uz to – klauni kādu spēlē Artuss, tikai nespējīgi to atdzīt un notīties.

 13. Sudrabas ir noslēgusi savienību ar Luciferu un Sātanu. Pārdevusi savu dvēseli.

 14. Vai mums klaunu pietrūcis ???????????????Klaunu īstā vieta cirkā !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 15. Ar Artusu vismaz nebūs garlaicīgi klausīties Saeimas deputātu runas – visu to *iršanu par “labklājību”, “demokrātiju” u.c. bulšitu,…

 16. citēju: “”… daudz kas apsitams – liekulība, augstprātība, tukša muldēšana, nekompetence, bezatbildība.” Akurāt tas kas tagad raksturo suņa būdas saimnieku. Tik zemu nu esam krituši, ka Saeimā vajag apsitējus, ar ākstiem vien vairs nepietiek.

 17. Izskatās, ka Vienotībai var sanākt vēlamā kadru maiņa. Vieni dūži Briselē, rižo un zaķi, visticamāk aktīvi svītros, tad jau sanāks, ka tie pirmie 5 būs prom un nāks jauna maiņa.
  Vēl izskatās, ka īstā Reģionu partijas lokomotīve ir Artuss, nevis Bondars; viņam veiksmes gadījumā iesaku nekādā gadījumā nekļūt par klaunu, bet likt lietā savu talantu nopietnā darbā un tāda viņam netrūks.

 18. No Latvijas jābrauc projām tad, kad ievēlēs Sudrabu nevis Artusu.

 19. normāls čalis

 20. Artuss, neizliecies Atbildēt

  Ko tu vari kritizēt citus, ja pats esi “suņa būdas” līmenī.

 21. Ja šito rupekli un dzērāju ievēl Saeimā, tad tiešām jābrauc prom no Latvijas!

 22. šitas jaunais cilvēks ir vienkārši muļķis un izņemot runāt, citu neko taču viņš nevar. Lai uzraksta ko par ekonomiku….tad nekā….tādi jampampiņi mums nav vajadzīgi Latvijā, mums jau pietiek ar kaimiņvalsts žirinovski, es saprotu, ka viņam gribas naudiņu

  • Nu gan atradi ar ko salīdzināt … pirkstu ar …….. KAIMIŅŠ taču netaisās FAŠISTISKO rossiju no zemes virsmas noslaucīt !!!!! KAIMIŅAM VEIKSMES !!!!

  • Nu vienotības Reiris ir vēl dujāks . Tas ir īsts dārzenis, jo nezin, ka lēmējvara pieder Saeimai.

 23. Neko citu kaa taadu Artusu muusu politikaani blakus sev nav pelniijussi.Buus vinniem jautra sadziivosana saeimaa,buus par ko pasmieties.

 24. Fuj tiik pretīgs,!!
  Viņa seja pati sauc pēc kārtīga kulaka!

 25. Artus naaks ar buļļkaku un pastiprinaatu sviišanu diskusiju laikā.

 26. Līcīša “gara lidojumi” ir apbrīnojami, nez, uz kuru krastu viņš uz saviem fantāzijas spārniem aizdosies nākošreiz? Bet par Artusiņu – lai tik ir! Nu jau kuro sasaukumu mums nav bijusi Saeima, kurā ir savs izteikts klauniņš. Tāds ar savu ampelēšanos vienmēr novērš uzmanību no mūsu gudro galvu dumjajiem lēmumiem…

 27. ja ja tas bija bondara zelta v;ertais teiciens Atbildēt

  uzreiz nāk prātā ka abi ir sadomazihistu geju pāris kur bondars piesiets pie gultas un artuss piegulošā ādas apģērbā ar pletniti rokās iejūtas bargās kundzes tēlā.

 28. nu i muldoņa gadijies ….

 29. Līcīti, kāpēc jāreklamē šis neaudzinātais rupeklis?

  • Tāpēc, ka -izlasi rakstu vēlreiz -NAV PAR KO BALSOT! un VAR BŪT, ka Artuss tiešām darīs to, ko solījis un iekustinās to sasmakušo ūdeni.

   • Jābalso par tiem, kas nekad neies kopā ar Kremļa partijām, lai mums nebūtu tas pats, kas notiek Ukrainā.

  • Labāk šo, lai nu kā jūs viņu kurš nosaucat, nekā āboltiņu no vienotības aploka

Draugiem Facebook Twitter Google+