×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
20. janvāris, 2016
Drukāt

Nav garantijas, ka bēgļu plūsma nepārvirzīsies uz Latviju (5)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Prioritātei ir jābūt ārējās robežas stiprināšanai, jo nav garantijas, ka bēgļu plūsma nepārvirzīsies uz Latviju, šodien Saeimas Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēdē sacīja Ministru prezidenta amata kandidāts Māris Kučinskis (ZZS).

Politiķis norādīja, ka Iekšlietu ministrijas darbs par patvēruma meklētājiem vērtējams kā profesionāls.

Komisijas priekšsēdētājs Ilmārs Latkovskis (VL-TB/LNNK) norādīja uz problēmu, ka, plašāk raugoties uz sabiedrības integrāciju, šajā jomā trūkst darba koordinācijas. No Kučinska teiktā izrietēja, ka šo jautājumu uzticēšanu atsevišķam sekretariātam pašlaik neļauj likums. No politiķa teiktā izrietēja, ka viņš arī skeptiski raugās uz sekretariāta izveides iespēju, un Kučinskis apstiprināšanas gadījumā premjera amatā drīzāk gatavs stiprināt kādu no jau esošajām atbildīgajām institūcijām.

Kā ziņots, pirmie patvēruma meklētāji Latvijā varētu ierasties februārī. Latvija divu gadu laikā apņēmusies no Grieķijas un Itālijas uzņemt 531 patvēruma meklētāju.

Neraugoties uz šo patvēruma meklētāju uzņemšanu, Latvijā ikdienā iekļūst patvēruma meklētāji arī no citām valstīm.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. To parazītu plūsmu kas taisās virzīties uz latviju vajadzētu novirzīt pāris pēdas zem zemes.Pagaidām cik lasīts -problēma problēmas galā ar tiem parazītiem.Neesmu lasījis nevienu pozitīvu rakstu.

  2. Pilnīgi piekrītu Mārim Kučinskim! Velti mūs te Vienotība cenšas apvārdot! Uzskatu,ka Latvijai,tāpat kā Dānijai, ir obligāti jārīko arī referendums par bēgļu uzņemšanu!

  3. Šī migrācija eiropu novedīs pie kalifāta, ja valstu valdības uzņems šos jaunos islama kaujiniekus,kuri jau tagad ir eiropā ieviesuši savus likumus un izturas, kā ieplānojuši-pakļaut toleranto eiropu un izmantot tās labumus.Jau tagad cilveki dzivo bailēs un ja valdības tos demolētājus,slepkavas un izvarotājus uzskata par bēgļiem kuri bēg no kara zonām un grib dzīvot mierīgā vidē kur nešauj un nekrīt bumbas,tad ļoti maldās.No 100 migrantiem varbūt 20 ir kara bēgļi ,nu bet noteikti ne jauni veči izsalkuši pec sievietēm.Tās ir tikai manas domas par redzēto un lasīto!

  4. Tāpēc ar steigu jāceļ žogs, bez parastās “izvērtēšanas” un gumijas stiepšanas.

  5. Domāju, ka to gan mūsu valdībai vajadzētu nodrošināt, lai bēgļu plūsma nevirzās uz Latviju.Vēl labāk būtu, ja šī migrantu plūsma virzītos ārā no ES.Mēs taču nekādi nevaram tos miljonus uzturēt!

Draugiem Facebook Twitter Google+