Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
11. aprīlis, 2016
Drukāt

Nav gūts apstiprinājums par veikalā “Maxima” ievietotu spridzekli

Foto-LETAFoto-LETA

Veikala "Maxima" ēka.

Tā kā, pabeidzot Valmieras “Maxima” veikala apsekošanu, informācija par iespējamu veikalā ievietotu spridzekli neguva apstiprinājumu, veikals ir atsācis darbu, apstiprināja SIA “Maxima Latvija” pārstāve Zane Udrase.

“Sapieri ar kinologiem veikalu apsekoja, spridzeklis netika atrasts, un plkst.16.07 veikals tika atvērts,” teica Udrase.

Iepriekš vēstīts, ka pēc zvana par ārkārtas situāciju šodien tika evakuēts “Maxima” veikals Valmierā. Zvanu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma plkst.12.48.

Kā informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē, saistībā ar notikušo policijā tika sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 231.1.panta – par apzināti nepatiesu paziņojumu par sprāgstošas ietaises ievietošanu iestādē, uzņēmumā vai citā objektā.

Par šādu pārkāpumu vainīgajai personai paredzēts cietumsods uz laiku līdz vienam gadam, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Aizdomās par minēto likumpārkāpumu policija aizturējusi kādu 1993.gadā dzimušu jaunieti. Turpinās izmeklēšana.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+