×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
9. februāris, 2016
Drukāt

Nav informācijas par vilcienu sadursmē Vācijā cietušiem Latvijas iedzīvotājiem

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Ārlietu ministrijas (ĀM) rīcībā šobrīd nav informācijas par vilcienu sadursmē Vācijā cietušiem Latvijas valstspiederīgajiem, sacīja ĀM preses sekretārs – vēstnieks Raimonds Jansons.

Vienlaikus Latvijas varasiestādes ir ciešā saziņā ar Vācijas atbildīgajiem dienestiem un turpina precizēt informāciju par notiekošo.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka Vācijas dienvidos otrdienas rītā notika divu vilcienu sadursme, kurā gājuši bojā vismaz deviņi cilvēki, divi pazuduši bez vēsts, bet ievainoti 150, paziņoja policija.

No ievainotajiem 15 ir kritiski ievainotie, 40 – nopietni ievainotie, sacīja policijas preses sekretārs Rozenheimas pilsētā Mārtins Vinklers.

Reģionālā dzelzceļa kompānija “Meridian” paziņoja, ka traģiskā katastrofa notikusi dzelzceļa posmā starp Rozenheimas un Holckirhenas pilsētām Bavārijas federālajā zemē, kur bija tikai viens sliežu ceļs.

Notikuma vietā ieradušies vairāki simti glābēju.

Pēc katastrofas tika slēgts satiksmei šis dzelzceļa posms, kā arī divi vietēji autoceļi.

Katastrofa notika Bavārijas federālajā zemē pie Bādaiblingas pilsētas apmēram 60 kilometrus uz dienvidaustrumiem no Minhenes. Tās cēlonis vēl nav noskaidrots.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+