Mobilā versija
-2.9°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
19. septembris, 2016
Drukāt

Nav jābūt vecam un bagātam, lai tiktu pie “Mercedes-Benz”, stratēģiju mainīs tirgotājs

Foto no arhīvaFoto no arhīva

Auto tirgotājs SIA “Domenikss” iecerējis mainīt priekšstatu par automašīnu “Mercedes-Benz” kā dārgu un nepieejamu auto, žurnālistiem teica uzņēmuma “Domenikss” pārdošanas direktors Agris Amoliņš.

Auto pircēji Latvijā joprojām uzskatot, ka “Mercedes-Benz” ir dārgs un neaizsniedzams auto, proti, tāds auto, ko varbūt varētu atļauties vien ap pensijas vecumu. Taču uzņēmumā “Domenikss” uzskata, ka auto pircējam nav jābūt vecam un bagātam, lai tiktu pie sava pirmā “Mercedes-Benz”.

Uzņēmums no nākamā gada mainīs mārketinga komunikācijas pieeju, cenšoties uzrunāt gados jaunākus potenciālos “Mercedes-Benz” pircējus, norādīja Amoliņš. Tā kā jaunā paaudze informācijas iegūšanai bieži izmanto internetu, uzņēmums plāno palielināt komunikāciju internetā.

Lai mainītu priekšstatu par “Mercedes-Benz” kā dārgu auto, “Domenikss” liks uzsvaru uz auto ikmēneša maksājumu, izceļot izdevīgumu jauna auto iegādei, sacīja Amoliņš, piebilstot, ka jau patlaban ir pamanāms, ka paaudžu skatījums par jauna “Mercedes-Benz” pieejamību atšķiras.
“Domenikss” pārdošanas direktors arī atzīmēja, ka ir būtiski ņemt vērā, ka tas, kas pirmajā mirklī šķiet dārgs, ne vienmēr ir neizdevīgs ilgtermiņā, domājot, piemēram, par auto vērtību otrreizējā tirgū.

Kā liecina “Firmas.lv”, “Domenikss” pērn apgrozīja 38,38 miljonus eiro, kas ir par 7% mazāk nekā 2014.gadā, kad apgrozījums bija 41,65 miljoni eiro. Pērn uzņēmuma peļņa bija 313 111 eiro, kas ir par 45% mazāk nekā 2014.gadā, kad peļņa bija 570 835 eiro.

SIA “Domenikss” dibināta 1997.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 4 410 804 eiro. “Domenikss” pilnībā pieder uzņēmuma valdes priekšsēdētājai Benitai Sadauskai.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+