Kokteilis
Stilo

Nav ko vilkt mugurā? 7 idejas stilīgai vasaras garderobei2

Svītrainas bikses


Melnbaltas svītriņas ir īsts šis sezonas hits, atzīst stilisti. Bet šādas bikses – vispār karsts jaunums! Bikses var būt platas kā Marlēnei Dītrijai vai šauras kā stabulītes. Galvenais, atceries: vertikālas svītriņas padara tevi vizuāli garāku un slaidāku, bet horizontālas svītras labāk izvēlēties tikai ļoti tievām meitenēm.

Mirdzoši aksesuāri un apavi


Stilīgas ir arī spīdumiņiem rotātas kedas un somiņas. Lietas, kuras agrāk uzskatīja par piemērotām vien svētku reizei, tagad drīkst nēsāt ikdienā, Vien jautājums – ko tad vilksim svētkos?!

Tīkliņzeķbikses


Pats, pats stilīgākais variants – šādas zeķbikses zem plēstiem džinsiem.

Pilnīgi pietiek, lai tās būtu redzamas uz ceļiem vai pie potītes.

Blūze zemnieku stilā


Stingra kokvilna, atkailināti pleci, ziedu izšuvumi un kuplas piedurknes – tādai blūzei jābūt katras sievietes garderobē.
To var valkāt kopā ar šaurām biksēm un augstpapēžu kurpēm vai gariem maksi svārkiem, sandalēm un salmu cepuri.

Džinsi ar neapstrādātiem galiem


Sezonas modes kliedziens – kļošveida džinsi ar paagstinātu jostasvietu, garumu līdz potītes vidum un neapstrādātiem galiem.
Tos var nēsāt kopā ar oversize džinsu jaku, kas izšūta ar prāvām pērlītēm vai rotāta ar jautriem uzrakstiem un zīmējumiem.

Saistītie raksti

Blūze ar platām un garām piedurknēm


Šādas blūzes atkal atgriezušās modē no tālajiem 70.gadiem. Un šajā gadījumā – jo vairāk apjoma un garuma, jo labāk.

Masīva bižutērija


Visinteresantākie modeļi: prāvas ķēdes, auskari 80. gadu stilā, kaklarotas ar masīviem karekļiem, vairākas vienas tematikas piespraudes, gredzeni vai aproces ar lielām detaļām. Materiāli: plastmasa, metāls, koks, āda, akmeņi.

LA.lv