Mobilā versija
+2.8°C
Elizabete, Betija, Liza, Līze
Svētdiena, 19. novembris, 2017
14. maijs, 2017
Drukāt

Nav par ko žēlot! Aktieris Dmitrijs Nagijevs skarbi izsakās par dēlu mātēm (22)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Arī Latvijā visnotaļ populārais krievu aktieris Dmitrijs Nagijevs nesen sieviešu dzīvesstilam veltītā interneta portālā “mirror-venus.ru” publiskojis visai neglaimojošus spriedumus par sievietēm.

Žēl sieviešu.

Viņas pastāvīgi vaimanā, ka īstu veču līdzās nav.

Patiesībā sievietes nav jāžēlo, jo viņas pastāvīgi audzina savus dēlus kā meitenes. Čubinās ar viņiem līdz pašai skolai, krīt histērijā par katru kritienu vai zilumu vai (Dies, nedod, Kirjušeņka, tūlīt kāp zemē!!!) mēģinājumu uzrāpties pa zviedru sienu augstāk par trešo pakāpienu, velk biksītes šortiņus līdz piecu gadu vecumam un vēl baro no karotītes.
Rezultāts likumsakarīgs: kaprīzi puspuikas ar iekritušām krūtīm, kediņās un dermantīna “Adidas” somiņām pār plecu, kas sapņo tikai par to, lai “senči” sakrātu naudu un izpirktu no obligātā dienesta.

Kas ietilpst jēdzienā “vīrietis”?

Visumā tāds ģimenisks jēdziens. Vīrietim jābūt spēcīgam. Bet ko tas nozīmē?
Jāprot pieņemt lēmumus un uzņemties par tiem atbildību.
Jautājums vecākiem – vai jūsu dēls mācās patstāvīgi pieņemt lēmumus un atbildēt par tiem?

Pieņemt lēmumus un būt atbildīgam par tiem ir vienas un tās pašas medaļas divas puses. Brīvība no vienas puses. Brīvības ierobežojums – no otras.

Piemērs: vīrietis pieņem lēmumus, bet atbildību par tiem gulstas uz viņa sievieti. Tas nav vīrietis, bet memmesdēliņš. Vīrietītis.

Vīrietis nepieņem lēmumus, bet ir atbildīgs par tiem. Arī tas nav vīrietis. Tas ir zemtupeļnieks. Vīrietītis.

Tālāk: brīvība sākas ar sevis ierobežošanu.

Ir tāds Austrumu teiciens: “Pirmie ūdeni dzer kamieļi, jo viņiem nav roku. Otrie dzer vīrieši, jo viņiem nav pacietības. Pēdējās dzer sievietes.”

Adekvātā (nemusulmaņu) shēmā noteikumiem jābūt citādiem: “Viss labākais – mammai. Jo viņa ir meitene. Pēc tam – kaķim. Jo viņš ir bezpalīdzīgs un ir atkarīgs no mums. Bet pēc tam jau mums abiem. Tāpēc ka mēs esam vīrieši.”

Pievienot komentāru

Komentāri (22)

 1. Viss pilnīgi pareizi un atbilstoši realitātei – nīkuļus mammas pašas vien audzina .

 2. Kpc LA atraksta kaut kāda krievu aktiera domeles? Tā jau info telpa pieķēzīta ar RU info mēsliem, vai tiešām arī LA jāpiedalās debilismā?

 3. Klišejiska dir$ana…

 4. A kāpēc tikai mātes vainīgas? Kur tēvi palikuši? Audzināšanā vai tad nepiedalās?

 5. Kāda iemesla dēļ vispār tiek šāds idiotisms LA pārpublicēts? Par ko jūs domājāt? Kam tas kalpo?

  • Kalpo reklāmdevējiem – jo lapā ir vairāk reklāmu nekā satura, it īpaši vēl ja saturs tiek sadalīts 4 porcijās – tātad, lietotājs ir spiests pārvietoties pa 4 lapām un redzēt reklāmas 4 reizes. Mārketings – klikšķu makšķerēšana.

 6. Nu mani arī mamma ļoti lutināja un bērnībā deva daudz vairāk nekā vajadzētu (cik nu nabadzīgā lauku ģimenē iespējams), taču bija arī stingra – ar maniem pienākumiem man bija pašam jātiek galā un arī skolā labi jāmācās, jo vienkārši tā mūsu ģimenē bija pieņemts. Slinkošana un sliktas atzīmes – tādu variantu vienkārši nebija. Neviens neko nespieda un nesodīja, visi rādīja viens otram ar piemēru, kā jāstrādā.

  Tagad, kad viņa ir pensijā, es viņai atlīdzinu, mazgāju traukus, istabas, iepērkos, remontēju un vienmēr apjautājos, ko īpašu viņai atnest no veikala, jo tikai pateicoties viņas audzināšanai un paraugam es veiksmīgi pabeidzu augstskolu un dabūju stabilu darbu, neskatoties uz to, ka esmu invalīds.

  Mammām varu teikt – ja gribat, tad reizēm palutiniet bērnus, taču neaizmirstiet, ka neviens nedrīkst slinkot vai iet tusēties, kamēr savi pienākumi mājās nav pabeigti.

 7. Atkal tikai mātēm jāaudzina,bet kur tad paliek tēvi?Vai šiem tikai bērni jāuzražo un tālāk savi p….atvainojos,jāaudzē?

 8. Patiesība ir skarba. Atzīt negribam, bet tā ir NENOLIEDZAMA mūsu laikmeta neķibele.
  Tik grūti audzināma jaunā paaudze vēl līdz nekad nav bijusi.
  Visu ar mēru – gan mīlestību, gan stingrību, tur viņam ir taisnība!

  • ..nezinu par kādu grùto jauno paaudzi Jùs runājat..audzinu dēlu tīņa vecumā – brìnišķīgs laiks, kad iepazìt jauno cilvēku kā patstāvìgu un spriestspējīgu personìbu..un grūtuma nekāda.Grūtums ir attieksmes jautājums.
   Nagijeva sacìtajam var tikai piekrist.

 9. Viņam ir taisnība. Bet tu, Ļuba, esi vienkarši muļķe.

 10. Lai tik savējos pareizi audzina!

  • ..Šis aktieris savu mammu uz rokām nēsāja, kamēr viņa bija dzīva. Un šie padomi drìzāk ir atsauce uz viņa paša mammas audzināšanas stilu.
   Jāsaka, mammai izdebies labu cilvēku izauklēt!

 11. Pasakiet kaut vienu lietu,kas viņa teiktajā ir nepareizs un kam nevar piekrist,visapkārt gandrīz vieni čīkstoši un pīkstoši memmīši,mammītes izpilda katru vēlēšanos-visu garšīgāko viņam,ābolīti,bumbierīti-pašas ēd miziņas.Izlutināti,bezkaunīgi puišeļi,kuri diktē.pieprasa utt.Tā ir mūsu gadsimta slimība,nelaime,apsēstība,un tas pats arī ar meitenēm,pieraduši tikai ņemt nevis dot.

 12. Labi rūkts!

 13. Man vienalga ko viens plikpaurains urla saka.

 14. pats Nagijevs ir slikti audzinājis savu dēlu, bet dot padomus citiem nemaz nekaunas….

Modes blogere Anabella Flēra: meitene, kuras stilu atdarina tūkstošiModes bloga Viva Luxury autore Anabella Flēra ir meitene, kuras radītie tēli sajūsmina miljonus, bet tūkstošiem meiteņu seko viņas paraugam.
Narva – tālākā ziemeļaustrumu pilsēta, kur jāredz cietoksnis, bastions... (1)Igaunijas–Krievijas pierobeža nav bezcerīga Eiropas Savienības nomale
Draugiem Facebook Twitter Google+