×
Mobilā versija
+5.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
4. augusts, 2016
Drukāt

Nav pierādījumu par Londonas dūrēja teroristiskiem motīviem (1)

Patruļa Londonas ielās pēc traģiskā uzbrukumaPatruļa Londonas ielās pēc traģiskā uzbrukuma

Foto - LETA/AFP

Lielbritānijas izmeklētāji, kas nopratinājuši 19 gadus veco somāļu izcelsmes Norvēģijas pilsoni, kurš tika apcietināts pēc uzbrukuma Londonas centrā, ceturtdien paziņojuši, ka nav atrasti pierādījumi, kas liecinātu par “teroristiskiem motīviem” vai “radikalizāciju”.

Policijas komisāra palīgs Marks Raulijs žurnālistiem pavēstīja, ka sieviete, kura trešdienas vakarā tika nodurta Rasela skvērā Londonas centrā, bijusi ASV pilsone. Savukārt divas sievietes un trīs vīrieši, kas šajā uzbrukumā guva ievainojumus, ir ASV, Lielbritānijas, Austrālijas un Izraēlas pilsoņi. Trīs no pieciem cietušajiem jau izrakstīti no slimnīcas, un arī abu atlikušo ievainoto dzīvībai briesmas nedraud.

Izmeklēšana “arvien lielākā mērā norāda, ka šo traģisko notikumu izraisījušas garīgās veselības problēmas,” norādīja Raulijs.

“Mēs uzskatām, ka tas bija spontāns uzbrukums un upuri tikuši izraudzīti nejauši. Mēs neesam atraduši pierādījumus par radikalizāciju vai jebko citu, kas liecinātu, ka aizturēto vīrieti būtu motivējis terorisms,” piebilda komisāra palīgs.

Viņš arī pavēstīja, ka saistībā ar notikušo veikta kratīšana kādā dzīvoklī Londonas ziemeļos un vēl viena kratīšana tiks veikta dzīvoklī Londonas dienvidos.

Raulijs informēja, ka aizdomās turamais ticis sašauts ar elektrošoka pistoli un aizturēts sešas minūtes pēc pirmā telefona zvana saņemšanas par uzbrukumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. kāds tur sakars ar garīgiem traucējumiem cilvēkam, kas spējīgs nodurt otru cilvēku????????????? Tie nav garīgie traucējumi, bet tīša, nekaunīga un plānota darbība!!!!!!!! Bez tam, šāda tipa ļautiņi ir ĻOTI bīstami normālai sabiedrībai!? Viņiem īstā vieta ir būrī!

Draugiem Facebook Twitter Google+