Latvijā
Politika

Nav skaidrs, vai Gerhardam būs jauns padomnieks 1

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards . Foto – LETA

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards (VL-TB/LNNK) vēl vērtēs, vai pieņemt darbā jaunu padomnieku Sanitas Dikas-Bokmelderes vietā, kura kļuvusi par Latvijas Radio valdes locekli, pastāstīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts.

Dika-Bokmeldere bija Gerharda padomniece stratēģiskās plānošanas un komunikācijas jautājumos, un pagaidām neesot skaidrs, kad un kādā kārtībā tiks izvēlēts jauns ministra padomnieks šajā jomā.

“Likums neparedz atsevišķu kārtību, kādā tiek izvēlēti ministra padomnieki – tas būs paša Gerharda lēmums, taču, kad tas tiks darīts un kurš tas būs, pagaidām nav skaidrs,” norādīja Eglīts. Viņš skaidroja, ka šobrīd ministram ir padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos, kuras darba pienākumi daļēji pārklājas ar Dikas-Bokmelderes amata pienākumiem, līdz ar to šobrīd meklēt aizstājēju Dikai-Bokmelderei nav nepieciešams.

Sekretārs norādīja, ka to, kurš ieņems padomnieka amatu, ministrs izvēlas pats un ieceļ tos atkarībā no tā brīža situācijas un vajadzībām. “Savā laikā pats esmu bijis ministra padomnieks pašvaldību sadarbības jautājumos, Dainis Locis ir padomnieks stratēģiskajos jautājumos. Ministra birojā ir vajadzīgi dažādi speciālisti,” sacīja Eglīts.

Oficiāli Dika-Bokmeldere darba attiecības ar ministriju pārtraukusi 19.decembrī.

Kā ziņots, 15.decembrī Latvijas Radio valdes locekļa amatā programmu attīstības jautājumos Nacionālā elektronisko plašsaziņaslīdzekļu padome iecēlusi vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Kaspara Gerharda (VL-TB/LNNK) padomnieci Diku-Bokmelderi.

LA.lv