Mobilā versija
-3.6°C
Antons, Antis, Antonijs
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
10. septembris, 2016
Drukāt

Nav zināms, kad atjaunos “Latvijas Valsts mežu” kempingu pie Zebrus ezera

Foto-LETAFoto-LETA

Pašlaik nav zināms, kad tiks atjaunotas AS “Latvijas Valsts meži “(LVM) piedāvātas nakšņošanas iespējas pie Zebrus ezera, uzceļot jaunas kempinga mājiņas, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvis Kristaps Didže.

“Daļa mājiņu likvidēta, jo vairs neatbilda mūsdienu tūristu prasībām. Dažas, kas bija jaunākas un vēl bija labā stāvoklī, aizvestas un novietotas pie Tērvetes ūdenskrātuves,” par šogad veiktajām izmaiņām LVM apsaimniekotajā kempingā pastāstīja Didže.

Pie Zebrus ezera gan joprojām var izmantot aprīkotas atpūtas vietas, sporta laukumus. Savukārt licences makšķerēšanai iegādāties un iznomāt LVM laivas var tuvējā kempingā “Niedras”.

Didže informēja, ka ir izstrādāts kempinga tehniskais projekts, taču pašlaik nevar paredzēt, kad sāksies darbi, taču skaidrs, ka šogad tas nenotiks. LVM pārstāvis sola, ka jaunās mājiņas būs komfortablas un mūsdienu prasībām atbilstošas.

Kopumā LVM apsaimnieko atpūtas vietas pie vairākiem ezeriem un ūdenskrātuvēm, piedāvājot makšķerēšanas, nakšņošanas un atpūtas iespējas.

Pievienot komentāru

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar aluRīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+