Latvijā
Novados

Nāvējošās šūpoles: Limbažos bojā gājusi septiņus gadus veca meitenīte2

Ekrānuzņēmums/Bez Tabu

Šī gada 18.maijā Limbažos notikusi traģēdija – septiņus gadus veca meitenīte saņēmusi nāvējošu sitienu ar šūpolēm, vēstīja TV3 raidījums “Bez tabu”.

Todien Keita kopā ar mammas māsu, kurai bija uzticēts pieskatīt mazo radinieci, devušās laukā, lai pašūpotos placītī starp Limbažu peldbaseinu un ezeru uzstādītajām šūpolēm.

Diemžēl meitenīte pārāk tuvu pienākusi šūpolēm un saņēmusi spēcīgu sitienu pa pakausi

.

Bērns smagā stāvoklī nogādāts Bērnu klīniskā universitātes slimnīcā (BKUS) Rīgā, taču 25. maijā, tā arī neatmostoties no komas, miris.

Mazās meitenītes māte ļoti pārdzīvo notikušo un uzskata, ka vietējā pašvaldība ir līdzvainīga, jo vide pie šūpolēm nav droša.

“Tās šūpoles tur arī var atrasties, bet vajag kādus ierobežojumus – sētu apkārt vai kādu nožogojumu, lai bērni netiek, lai gaida savu kārtu, lai neskraida gar šūpolēm. Viņas ir bīstamas pēc lieluma jau,” uzskata sieviete.

Saistītie raksti

Savukārt Limbažu novada pašvaldības izpilddirektors Ainārs Liniņš neuzskata, ka sētas, nožogojuma vai kāda cita šķēršļa izveidošana izskaustu līdzīgus negadījumus.

“Pašvaldība jau nevar nolikt pie katrām šūpolēm vai pie katra rotaļlaukuma visur klāt kādu pašvaldības darbinieku, kas pieskatīs,” norāda Liniņš.

Šo traģēdiju Limbažos pārdzīvojot daudzi, bet policijā šobrīd rit izmeklēšana.

Vairāk pievienotajos video sižetos:

LA.lv