×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.9°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
16. oktobris, 2017
Drukāt

NBS aicina neizplatīt maldinošu informāciju par karavīriem (54)

Foto - Normunds Mežiņš/Jaunsardzes un informācijas centrsFoto - Normunds Mežiņš/Jaunsardzes un informācijas centrs

Ar kritiski neizvērtētas informācijas pasniegšanu valstij var tikt nodarīts zināms kaitējums, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta panorāma” uzsvēra Nacionālo bruņoto spēku komandieris Leonīds Kalniņš.

Kalniņš noraidīja sociālajos tīklos izskanējušo informāciju, ka Latvija maksājot par sabiedroto spēku karavīru aktivitātēm valstī, tai skaitā braucieniem ar taksometru. Viņš uzsvēra, ka visus izdevumus, ieskaitot ēdināšanu, ūdeni, treniņu vietu izmantošanu, apmaksā paši sabiedrotie. Kalniņš arī aicināja saprast, ka ārzemju karavīri, tērējot savu naudu mūsu pilsētās, sniedz labumu ekonomikai.

NBS komandieris aicināja neklausīties baumās, bet jautājumu gadījumā nākt uz Ādažu bāzi un iepazīstieties ar sabiedroto dienas kārtību. “Tad nebūs šādu pārpratumu,” viņš atzīmēja.

Kalniņš piebilda, ka dažkārt šāda veida informācija tiek izplatīta mērķtiecīgi. Tomēr arī neuzmanīgi izteiktus komentārus var izmantot pret Latviju – tie nonāk Krievijas televīzijas kanālos, interneta vietnēs un citur. “Ar šādu nekritiskas informācijas pasniegšanu mēs nodarām zināmu kaitējumu valstij,” uzsvēra Kalniņš.

Pievienot komentāru

Komentāri (54)

 1. gan jau pats esi tajos idiotu armijas bara tapec telo baigo varoni tu neesi krievu uts verts

  • Nekur viņš nebrauks.Tie gļēvuļi vienīgais ir spējīgi,no pagultes kvekšķēt.
   Paskaties,uz viņu rakstīšanas stilu.Palīgskolas kontingents,vienīgais ko var pelnīt jūdasa grašus,kalpojot moskaļu propagandai.

   • zem dažādiem nikiem pašam ar sevi diskutet lai raditu iespaidu ka tev vel kāds piekrīt. bez visa ka reti kurš vel nezin ka tu sēdi vācijā un nemaz neesi uz vietas, tas izklausās smiekligi aicinat uz ādažiem- tā teikt varonis tu esi tikai tad ja tev aiz muguras vel pārsimt tādu pat varoņu, tad tu tā teikt esi gatavs paradit ka pats esi “vecis” sudabrālis tu esi ne vecis viens pret vienu noteikti aptaisitos vel pirms kāds tev pirkstu pielikt paspētu

    • un atkal tuksi darudi, es pat e pasta adresiti tev iedevu, sēžu gaidu kad tu uzrakstisi, adresiti paprasisi un brauksi ciemos vedisi man to nožēlu, bet nekā pastkaste kā tukša tā tukša. kamer te ērglis turpina draudet uz nebēdu:) ip adresi viš uzzināšut/zinot, no darba mani atlaidīs….. ko tik nesola, es viņam adresi solu iedot lai nav jāmocās ar ip adresi, bet šis ne un ne. interneda varonis , kas raksturigi tādiem tad pagaidam lidz adresei tikai vieni saņāmās un tiešām paprasija, bet pēc tam uzreiz sākās- tālu, ko nu mes tēresimies bendzinam….. kurzeme nav nemaz tik tālu no lielpilsetas, bet vienalga neatbrauca un šitā slieka ari neatbrauks:)

    • Kas attiecas uz dažādiem nikiem,tad savādi,ka klucim un kvadrātam ir viena un tāpat IP adrese.

    • Nu,jāni bērziņ,Afganistānas karotāj,Kur tad ir tava atbilde e-pastā?

    • tiko pārbaudiju, tukš, neesi nemaz pieprasijumu atsutijis:) ko te imitē orgasmu?

    • Teikšu tikai vienu,es esmu es pats,rakstu tikai ar savu niku jau krietnu laiku,atšķirībā no tevis anonīmais ..
     Jā,dienēju Bāzē Ādažos un mūsu vidū lēnām briest naids pret tādiem .. kā tu.
     Anakondu personīgi nepazīstu,bet pilnībā piekrītu viņa uzskatiem,ka tādus kā tu un tev līdzīgus vajag …

 2. Paldies L.A. jums laikam jau pilns arhīvs ar “pamelas”komentāriem.?

 3. Mēģināšu rakstīt,bet cenzors jau aiz pakša!
  Riebīgi bija radio dzirdēt kā it kā latviešu bābas/ ne sievietes!/ apmelo NATO karavīrus ,ka tie lustējas viesnicās,ne kazarmās par viņu naudām.Neiedomājamas klaču prostitūtes.Otra brēca,ka Ādažos redz troksnis no šaušanas.Tiešām maitu lijas.PSRS laikos blieza,lidoja utt uz nebēdu ,ātomraķetes bija saslēptas,pilna jūra ar kara kuģiem u.c. dzelži ar sprāgstvielām.Tad gan neviena bāba neprotestēja lai gan tie bija okupanti. NATO mūs aizstāv lai mēs nekļūtu par Putina “Latvija naša”.Kādas izmežģītas smadzenes un kalpa dvēseles vēl pina Latvija,kuri laikam gribētu te krievu tankus kas atļauju neprasītu!

 4. Iestātiet to Maskavas nama dezinformācijas perēklim.

  • Ne, eto prjamo iz belogo doma!

   Prekrati vorovatj chuzije niki, ..! Ne ustanu povtorjatj!
   You’re a thief! Stop stealing other people’s nicknames, ..!

 5. tu smirdiga anakonda Atbildēt

  laikam sen neesi noravies ta kartigi nebaidies driz tu busi man roka ar lielako prieku daizisu tavu pidarasa purnu sac jau slepties tu misli

 6. Kamēr par viltus ziņu izplatīšanu neviens nesēdēs aiz restēm nekas nemainīsies.

 7. Lai ljautinji pljaapaa… NBS paarstaavjiem buus vismaz jaapastaasta kas ir kas … Nekas slikts te nav

 8. Krevija ir mācījusies melot ,apmelot un dezinformēt gan savu tautu, gan ārzemēs dzīvojošos. Tā ir gandrīz simts gadu pieredze. Ļeņina-Staļina galēji agresīviem apmelojumiem, kas beidzās ar neskaitāmu cilvēku traģēdijām.
  Šodienas Krievija turpina iet to pašu ceļu, tikai daudz rafinētākā veidā.
  Sevišķi tas attiecas uz dzelteno presi jau no pašas mūsu valsts atdzimšanas sākuma. Arī tagad daudzi bijušie armijas dezertieri ar prieku palīdz veikt šo misiju.Ir tādi pat Rīgas domē.

  • šoreiz jau melo/noklusē un puspatiesibas stāsta kā reiz musu NBS kātrejās melu propogandas kampaņas ietvaros

   • …….Šoreiz jau melo/noklusē un puspatiesibas stāsta kā reiz musu NBS …….
    Varētu palūgt kādu piemēru?Tikai lūgums,uz RT, zvezda un līdzīgiem propogondonu resursiem neatsaukties.

    • lūk piemers no mūsu pašu NBS paziņojumiem. cik atceros tad posts bija pagarš un tur tieši akcents bija uz to ka lūk šie armijnieki braukā apkārt, dzīvojas pa viesnicām, izklaidejas neviss bāzē sēd. un NBS jau ne mirkli nenoliedz ka tiešām bāzē nesēž, atiecigi kaujas gataviba ir nulle, nenoliedz ka nepaspēs ne tikai apziņot kur nu vel sapulcināt aiklidušos sargus. vienigais kam viņi postā piesējās ir maciņam no kā tas tiek apmaksāts tā cenšoties visu postā pateikto nonivelet tikai uz maciņa tematu. bet maciņš jau bija tikai viens fakts. kas tad tā ir ja ne melošana un puspatiesiba, ja aiz viena līka konka cenšas paslēbt mežu? tie nav propogandas meli?

     • Un kur NBS paziņojumā rakstīts,ka “kaujas gatavība ir nulle”?
      Ja tu ,baltbiļetniek,nezini,tad iegaumē,nekur Pasaulē personālsastāvs 100%
      nesēž bāzē.
      Tā kā tu,trolli,dari,tas ir klasisks paraugs,kā no oficiāla paziņojuma izveido face news.

     • :) un kāda ir kaijas gaaviba

      ja ne nulle ja viņš kā nbs piedāvā- bauda zelta rudeni siguldā kamer viņa bruņojums atrodas bāzē? lidz krievijas robežai tad no bžes ir tuvāk nekā lidz tam karotājam brīvsolī. tas vel labi ja skaidrā un bauda “zelta rudeni”pamatā jau pilnā ar kādu mauķeli pa gultu ņemas ja nekaujas bārā, un tad vispār tā teikt “abonents nav pieejams”

     • Vienīgais,ko tu trolli vari palaist,tā ir nelaba smaka. Demagoģija RT stilā.Neviena reāla pierādījuma tev nav.
      Es jau saprotu,tavs propogondona pienākums ir noriet visu kas saistīts ar Valsts aizsardzību.
      Noderīgā idiota,lomai tādi kā tu un tā kuce no facebok ,esat neaizstājami.Ticu,ka jums pat jāmaksā nav,strādājiet par ideju.

     • cik tu uzstajigi tēlo muļķi un centies man pierakstit kautkādas krievu ziņas. kamer es tev citigi atstāstu tieši NBS atbildi feizbuka postam, tu uzstajigi saki ka tie nav pieradijumi viņu meliem. kādi tev vel pieradijumi vajag ja to pats nbs paziņoja? ieej feisbukā un izlasi lidz pedejam burtam gan postu, gan nbs atbildi un visa tava propoganda sabrūk. izsvitrojam kā kļūdainu naudas izcelsmi kā postā tā atbildē un kas paliek? paliek ka “aizstāvji”neko nav spejigi aizstavet, un nbs paziņojums ka viņi jau nav ieslodzitie, ka var vazāties kur grib. ko es ari atgādinu, bet tu uzstajigi-nē nē ne. nu kāds nē kad viss ir acīmredzami

     • Konkrēti,kur tekstā rakstīts ka “aizstāvji nav spējīgi aizstāvēt”???
      Kā jau rakstīju,tu labi esi apguvis demagoģijas mākslu,baltu pataisīt par melnu.

     • demagoģijas kalngalus jau tu demonstrē, gaidot tekstā 3 konkretus vārdus:) tad pastāsti ko viš pliks piedzeries var aizstavet? un kā? ar izlietotu prezervatīvu metīs vai kratis lenganu locekli ceribā ka nobīsies? cik atceros tad venpilī par lidzigu kratišanu civilie sadeva ka maz nelikās, tad kādas ir iespējas ka apbruņots karavīrs muks no tāda varoņa. nu lūdzu konkretizē, ka pa visurieni izklīdusi karaspēka daļa bez bruņojuma ir spējiga izrādit kaut mazāko pretestību. pieļauju ka tev medāli izsniegtu par tādas stratēģijas izstrādi jo tamlidzigas kaujas metodes vel nevenas armijas bruņojumā nav:) nu papīdi nacistu trolli, paspīdi ar savām zināšanām kaujas vešanā. es vismaz afganistanā pakaroju, tu skolu vismaz esi beidzis vai dzintars tevi tāpat algo?

     • bija bija, atvaļinajumi un brīvdienas bija nestridos bet ne jau komandejuma laikā kad “sniedz palidzigu roku” neatceros ka kāds afgāņos butu gājis uz pilsetu meitās, vai ekskursijā. jā mājās savā bāzē pat uz mājām atvaļinājumus deva , bet ne jau “komandejuma”laikā

     • Kur tad tur varēja iet?Ekskursijā gan,čakarēt babajiem smadzenes.Tur laikam arī to mākslu apguvi un tagad atstrādā krievu pensiju.
      Sovoku kontingenta Varšavas līguma valstu teritorijās bija gan ekskursijas ,gan atvaļinājumi un meitās arī gāja.Tāpat kā tagad mūsu sabiedroto militārpersonas.Starp citu tajā Polijā gāja gan meitās gan izkāvās ar vietējiem.Tākā beidz te pļūtīt un atbildi uz e-pastu,mudak!

 9. Krevija ir mācījusies melot ,apmelot un dezinformēt gan savu tautu, gan ārzemēs dzīvojošos. Tā ir gandrīz simts gadu pieredze. Ļeņina-Staļina galēji agresīviem apmelojumiem, kas beidzās ar neskaitāmu cilvēku traģēdijām.
  Šodienas Krievija turpina iet to pašu ceļu, tikai daudz rafinētākā veidā.
  Sevišķi tas attiecas uz dzelteno presi jau no pašas mūsu valsts atdzimšanas sākuma. Arī tagad daudzi bijušie armijas dezertieri ar prieku palīdz veikt šo misiju.Ir tādi pat Rīgas domē.

 10. O kak! To estj, pro natovskih karavirov nado pisatj i govoritj toljko horosheje?! A kritikovatj neljzja? A pravdu govoritj – neljzja tem bolee! Kakogo hrena oni voobche zsesj delajut, a?!

 11. cik citigi cenzē:) pat jāsmejas. musu armijas prestižs ir tik zems ka jāsargā no patiesibas komentāros

 12. tas acimredzot tā posta dēļ feizbukā. bet informāciju tikai nosaciti var uzskatit par maldinošu. jā par naudas terešanu, labi tērē savu, bet bāzi cēla un uztur par mūsu naudu. nekad nav tā ka nu visus izdevumus sedz. nākamais – postā galvenais akcents jau nebija kas maksā, bet gan ka viņi reāli vazājas apkārt (pat ja nepārkāpj likumu, kā tas bieši notiek, un sodit šos nevar) un ja pienāks tā X stunda kuras dēļ viņi itkā šeit uzturas, tadre\ali jau viņi nebūs uz vietas un savas funkcijas vienalga nespētu pildit jo viss beigtos vel pirms viņi noreaģētu un kur nu vel līdz bāzei nokļūtu. tad jautajums kāda velna pēc viņi te ir? ja jau x stundā vienalga nebūs , tad kāpec viņues te ieveda?

  • lai nu kura govs mautu, tikai ne tu, Atbildēt

   tavu naudu te neviens netērē, jo tu atrodies rašē un maksā ar 60 : 1 koka rubļiem par ķīniešu produktiem!!!

  • lai nu kura govs mautu, tikai ne tu, Atbildēt

   tavu naudu te neviens netērē, jo tu atrodies rašē un maksā ar 60 : 1 koka rubļiem par ķīniešu produktiem!!!
   ..

  • lai nu kura govs mautu, tikai ne tu, Atbildēt

   tavu naudu te neviens netērē, jo tu atrodies rašē un maksā ar 60 : 1 koka rubļiem par ķīniešu produktiem!!!

   • tev jau gribetos gan tā domāt, bet nekā esmu latvietis, cik tālu ciltskoks sniedzas, protams pilsonis, un dzivoju tepat, pat ne no ārzemēm nemācu palicejus dzīvot:) tā ka tā ir mana nodokļu nauda, manas ģimenes nodokļu nauda ko tērē. un nekādi nav saprotams par ko. jau tulit 30 gadus bļaujat ka krievi nāk, bet tie maitas kā nenāk tā nenāk. personigi man ne kremlis ne putins neko nav pāri nodarijis, kamer vietejā valdiba gan, un ari brisele ar savām nenormālajām prasibām…. tā ka piedod bet tavus māla dievus nepielūgšu, bet tikai kritizēšu

    • Tātad,tu trolli,pēc pases esi latvietis.
     Tikai neaizmirst ka,sit pa purnu nevis pa pasi!

     • draudi? brauc ciemos un paskatisimies kurš tur kuram ko pielabos:)

     • Labprāt,pasaki uz kurieni.Man sen jau apriebušies tavi prokrieviskie komentāri,godam pelnījis nomaukties ar zobiem pret asfaltu.

     • :) te citigi cenzē, jāraksta velreiz

      varbut izlaidis cauri. raksti jānis bērziņš 652 inboksā un es tev iedošu adresiti kur atbraukt. un ar prieku tevi pie vārtiņiem sagaidišu. vai šašu vai ar lauzniti vel izdomāšu:) un bus pilnigi likumigi pašaizsardzibas nolūkos, jo tu jau skriesi pāri visai valsti lai ar mani fiziski izreķinātos:)

  • Ja tu ,trolli, nezini,tad iekal savā paurī,ka karavīriem,tāpat kā visiem pārējiem ir savs brīvais laiks,ko viņi var pavadīt kā vien vēlas.Turklāt nekad prombūtnē nav tik daudz no personālsastāva,lai viņi nevarētu pildīt savus dienesta pienākumus.
   Kas attiecas uz ierakstu Feisbukā tad tā kuce,ir plaši pazīstama ar savu izteikti prokrievisko orientāciju komentāros.

   • tātavā brīvajā laikā kātu saki rādija tv kā nato kareivji pārģērbjas lai ietu tusēt-krāsoja lūpas, vilka bulgalterus ,uztraucās ka nebijarozā zeķīšu .vienkāršojot izskatījas pretīgi. tāpēc jau tie gomiki tik stipri kauc aiz izmisuma .īstiem latvjiem ir citas vērtibas un ar tiem nacikiem nav pa ceļam

    • Izskatās,ka vienīgais “gomiks” te esi tu antoška.
     Vispār,tu moskaļu uts,iemācies rakstīt “bulgalterrs”!!!

   • Es tev” nedarudēš”u,ākst.Tev no sašutuma jau roķeles trīc,pēc tekstiem var manīt.

 13. Tas tikai apstiprina Atbildēt

  cik izplatīta ir disinformantu ietekme sabiedrībā. Ir tik pat aktīvi to jāapkaro jo tā ir neatlaidīga. Ir nepārtraukti jādod prettriecienu.

Draugiem Facebook Twitter Google+