×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
12. novembris, 2014
Drukāt

NBS komandierim Graubem pasniegs Francijas Goda leģiona ordeni (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Raimonds Graube.

Francijas vēstnieks Latvijā Stefans Viskonti šodien Nacionālo bruņoto spēku komandierim ģenerālleitnantam Raimondam Graubem pasniegs Francijas Goda leģiona ordeni, kuru dibinājis Napoleons Bonaparts, aģentūrai LETA pastāstīja Francijas vēstniecības Latvijā preses sekretārs Jevgenijs Borisovs.

Borisovs norādīja, ka pēc vairāku amatu ieņemšanas Latvijas Zemessardzē, Graube vairākus gadus bijis galvenais Latvijas integrācijas NATO procesu veidotājs, turklāt savas karjeras laikā Graube ir izrādījis pastiprinātu interesi par Francijas un Latvijas saišu stiprināšanu.

“Pirms 13 gadiem Francija jau ir izteikusi savu atzinību Graubem, pasniedzot Francijas Nacionālo ordeni “Par nopelniem”. Tagad Francija no jauna apliecina savu uzticību un apbrīnu, pasniedzot ģenerālleitnantam visprestižāko apbalvojumu,” sacīja Borisovs.
Goda leģiona ordenis, kuru 1802. gada 19. maijā dibināja Napoleons Bonaparts, ir augstākais Francijas valsts apbalvojums, kas tiek piešķirts par izciliem militāriem vai civiliem nopelniem.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Kāds sakars raimim ar to, ja viņš tur nav dienējis??? Tad jau drīzāk Ābolam…

  2. latvietis parastais Atbildēt

    par palidzešanu- algotņu piešķiršanu Mali kolonizācijai acimredzot

  3. Cik es zināju, to leģionu veidois nevis Napoleons bet Lui. Bet vienalga – ar dzīvību riskē vieni, bet medaļas saņiem citi, kuri pat nav tuvojušies karstiem punktiem. Nav nekas pret Graubi, bet vienlaicīgi varēja arī vīrus pagodināt, nevis ar bleķiem bet kaut ko taustamu.

Draugiem Facebook Twitter Google+