Ne ābolam nokrist 0

Latvijas basketbola līgas (LBL) čempionāta pirmajās spēlēs “Liepāja/Triobet”, Dubultos atspēlējot 21 punkta deficītu, uzvarēja “Jūrmalu/Fēnikss” (74:70) un BK “Valmiera” savā laukumā – “Latvijas Universitāti” (101:91).

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Kāpēc apklusis Krievijas tirāns? Pēc prezidenta vēlēšanām pazudis Putins

Dubultos ābolam nebija kur nokrist – jūrmalnieki nāca skatīt trenera Ainara Zvirgzdiņa debiju pie dzimtās komandas stūres. “Jūrmala/Fēnikss” sāka vareni, “Liepāja/Triobet” pirmo reizi vadībā tika vien 37. minūtē (70:69), taču to vairs neatdeva. Valmierā laukuma saimnieki un “Latvijas Universitātes” studenti rādīja sanākušajiem 1400 skatītājiem patīkamo uzbrukuma basketbolu. Pēc pirmajām neveiksmēm (3:8) un trenera Vara Krūmiņa pieprasītā minūtes pārtraukuma laukumā dominēja BK “Valmiera”. Turēt līdzi centās Mārcis Vītols, mājinieku grozā saberot 36 punktus (tālmetieni 11/9), tomēr valmierieši izrādījās pārāki. Arī viņiem bija sava spēles spožākā zvaigzne – Jānim Kaufmanim (attēlā) 35 punkti.

Basketbols

LBL ČEMPIONĀTS

* BK “Valmiera” – “Latvijas Universitāte” 101:91 (28:23, 55:39, 75:64), Kaufmanis 35, Dārgais 20, Ziediņš 14; Vītols 36, Rēķis 12, Ošiņš 10+10 AB.

* “Jūrmala/Fēnikss” – “Liepāja/Triobet” 70:74 (34:18, 54:36, 63:58), Jonāts 14, Stumbris 13, Dilevka 11; Helmanis 18+10 AB, Ate 16+10 AB, Jakovičs 15.