Tehnika
Auto un moto

Ne kauna, ne goda! Kamēr īpašnieks maina riepu, zaglis pārbauda somas saturu 16

Kadrs no video

Aculiecinieks iemūžinājis, kā zaglis pielavās pie automašīnas, lai to apzagtu laikā, kamēr autovadītājs cenšas nomainīt riepu. Redzams, ka zagļa rokās ir uzvilkti cimdi.

Vīrietis izmanto brīdi, kad autovadītājs ir aizņemts ar automašīnas riepas nomaiņu un atstājis vaļā spēkrata bagāžnieku.

Pats zādzības brīdis nav iemūžināts, taču redzams, ka pēc kārotā iegūšanas iespējamais zaglis ātrā tempā dodas uz automašīnu, kas novietota ielas otrā pusē.

Iespējamais zaglis iesēžas automašīnā un, visticamāk, sāk pārbaudīt iegūtās somas saturu. Aculiecinieks, kurš notiekošo iemūžinājis, norāda, ka centies pievērst cietušo uzmanību, kas vēlāk arī izdevies.

Apdrošināšanas kompānijas ”Balta” pārstāvis Uģis Ieviņš norāda, ka šāds zādzības paņēmiens ir vecs kā pasaule. “Kamēr automašīna ir stāvvietā, tai pie riepas tiek pielikts kaut kas ass. Visbiežāk aso priekšmetu, lai to nepamanītu, pieliek pasažiera, nevis šofera pusē. Kad tiek konstatēts, ka riepa ir caura, autovadītājs to steidz mainīt. Tajā laikā zaglis var pieiet pie mašīnas otras puses un paņemt vērtīgās mantas.”

LA.lv