Latvijā
Sabiedrība

Ne naudas, ne biļešu. Ko darīt, ja “Biļešu paradīze” pēc apmaksas nav atsūtījusi Dziesmusvētku biļetes3

Cilvēki rindā pēc Dziesmusvētku biļetēm. Foto-Timurs Subhankulovs

XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku rīkotāji aicina vērsties “Biļešu paradīzē” ikvienu, kurš oficiālajā interneta veikalā ir iegādājies un apmaksājis svētku pasākumu biļetes, bet nav tās saņēmis.

Kā informēja Dziesmu un deju svētku sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Vasiļjeva, svētku rīkotāji saņem biļešu pircēju sūdzības par to, ka, veicot pirkumu interneta veikalā, ir noņemta nauda no bankas konta, bet biļetes nav atnākušas e-pastā un nav atrodamas pircēja profilā “Biļešu paradīzes” mājaslapas sadaļā “Jūsu izdarītie pirkumi”.

“Aicinām visus biļešu pircējus, kam ir šādas sūdzības, sazināties ar biļešu tirdzniecības pakalpojuma sniedzēju SIA “Biļešu paradīze”, rakstot e-pastu uz “info@bilesuparadize.lv”. Vēstulē svarīgi norādīt pircēja vārdu, uzvārdu un pirkuma rēķina numuru vai bankas maksājuma uzdevuma izdruku,” informē Dziesmu un deju svētku rīkotāji.

Kā ziņots, sestdien, 3.martā, plkst.11 tika sākta vasarā gaidāmo Dziesmu un deju svētku maksas pasākumu biļešu tirdzniecība. To saskaņā ar Latvijas Nacionālā kultūras centra pērn sarīkotā iepirkuma konkursa rezultātiem nodrošina SIA “Biļešu paradīze”.

Biļešu tirdzniecības pirmajā dienā tika saņemts vairāk nekā miljons pieprasījumu pēc apmēram 95 000 biļešu, aģentūru LETA informēja svētku sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Vasiļjeva. Vairākās vietās Rīgā un citviet Latvijā bija izveidojušās garas rindas pēc šīm biļetēm. Pircēji tika apkalpoti lēni, un arī uz biļetes iegādi internetā nācās gaidīt vairākas stundas, turklāt daudzos gadījumos arī pēc ilgās gaidīšanas kāroto biļeti iegādāties neizdevās.

Līdz sestdienas vakaram tika pilnībā izpārdotas biļetes uz 17 no kopskaitā 19 Dziesmu un deju svētku maksas pasākumiem.

XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki notiks Rīgā no 2018.gada 30.jūnija līdz 8.jūlijam. Kārtējie Dziesmu un deju svētki norisināsies Latvijas valsts simtgades svinību zīmē.

LA.lv