Horoskopi un mistika
Ezoterika

Ne vienmēr veiksmīgs atradums: 9 priekšmeti, kurus nedrīkst celt no zemes 16

Foto no pixabay.com

Katram priekšmetam piemīt sava „dvēsele”

Katram priekšmetam piemīt sava „dvēsele”, kas iesūc sevī īpašnieka enerģētiku. Ezotēriķi uzskata, ka daži priekšmeti nav veiksmīgs atradums, un var atņemt tavu veiksmi un personīgo laimi. Ko labāk atstāt tur, kur atrodi?

Monēta

Monēta ir enerģētiskais talismans, kurš sevī uzsūc visu negatīvo enerģiju. Ja cilvēks monētu ir pazaudējis, tas nozīmē, ka neko pozitīvu no tās gūt viņš vairs nevar. Tiklīdz tu pacelsi šo monētu, gadu laikā uzkrātā negatīvā enerģija pāries pie tevis.

Gredzens

Jebkuras rotas, kas atrastas uz ielas, ir nelaimes simbols. Bet īpaša vērība būtu jāpiešķir tieši gredzeniem. Caur gredzenu var pārņemt nelaimīgu mīlestību, šķiršanos un pat bezlaulības vainagu. Ezotēriķi iesaka nelaikot tuvinieku rotaslietas, nemaz nerunājot par tām, ko atrod uz ielas.

Mīkstās rotaļlietas

Pēc skata mīļa un nekaitīga lietiņa, bet patiesībā – „ļaunās acs” un lāstu avots. Īpaši bīstamas ir paštaisītas lelles (Vudū).

Asi priekšmeti

Pamatā ar negatīvo enerģiju apveltītas ir adatas un saspraudes, kuras ir atrastas uz ielas vai uz mājas sliekšņa.

Krusti

Tie tiek izgatavoti, lai aizsargātu to valkātāju, bet svešiniekam var izmainīt likteni (padarīt dzīvi līdzīgu krustiņa īstajam īpašniekam).

Atslēgas

Ar atslēgām tiek aizslēgtas ne vien durvis, bet arī nelaimes (ar dažādu rituālu palīdzību). Paceļot šo priekšmetu, tu atvērsi durvis, caur kurām pie tevis viegli iekļūt nelaimes, slimības un trauksme.

Spogulis
Jau izsenis ir zināms, ka spogulis sevī slēpj maģisku spēku. Ar tā palīdzību cilvēki mēģina mainīt savu likteni, kā arī noglabā tajā visu negatīvo no savas dzīves. Nevajag pat skatīties sevšā spogulī, ja vien negribi, lai viņu negatīvā pieredze atspoguļojas tavā dzīvē.

Ķemme

Šī ir lietas, kas ir tieši saistīta ar īpašnieka ķermeni un domām. Nereti ķemme tiek izmantota, kā maģisks priekšmets.

Rokaspulkstenis

Cilvēka biolauks ir tieši saistīts ar šo priekšmetu. It īpaši spēcīgi šo saikni var redzēt pēc valkātāja nāves – pulkstenis apstājas, tiklīdz cilvēks nomirst. Ja pacelsi šādu priekšmetu, tu sevī paņemsi visas slimības un nelaimes, kas ir bijušas iepriekšējam valkātājam.

Vari tam visam ticēt, vari neticēt, bet… vai tiešām tu bez šiem atradumiem nevari iztikt? Labāk ir sargāt sevi.

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

LA.lv