Mobilā versija
+1.7°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
2. augusts, 2016
Drukāt

Neapmaksātajam darbam iekšlietu struktūrās atrod 22 miljonus eiro

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Kompensējot aptuveni 5000 iekšlietu sistēmas darbinieku neapmaksātās darba stundas tiks piešķirti Iekšlietu ministrijas (IeM) prasītie 22 miljoni eiro, žurnālistiem pastāstīja premjerministrs Māris Kučinskis (ZZS).

Valdības vadītājs norādīja, ka koalīcija vienojusies – IeM sagatavoto informatīvo ziņojumu, kurā ministrija lūdz valdību lemt par aptuveni 22 miljonu eiro piešķiršanu, Ministru kabinets skatīs jau otrdienas valdības sēdē, un “atbalstīs līdzekļu piešķiršanu”.

Viņš sacīja, ka valdībai pēc attiecīgā tiesas sprieduma lielas izvēles nav, kā vien kompensēt šīs stundas. Finansējumu paredzēts piešķirt no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem, uzsvēra premjers. Kučinskis arī norādīja, ka turpinās darbs, lai būtu skaidrība kā turpmāk tiks organizēts iekšlietu struktūrā strādājošo darba laiks

16.jūnija Augstākās tiesas spriedums paredz, ka darba laikā paredzētie pārtraukumi jāieskaita personu dienesta pienākumu izpildes laikā, ja tām noteikts aizliegums atstāt dienesta pienākumu izpildes vietu dežūras un dežūras pārtraukumu laikā, kas skar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Valsts robežsardzi, Valsts policiju un Ieslodzījumu vietu pārvaldi.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (62)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+