×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.0°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
18. jūlijs, 2017
Drukāt

Modināsim cilvēkus, neapstāsimies. Strīķe un Bordāns pēc tautas sapulces intervijā “LA” (75)

Foto-Valdis SemjonovsFoto-Valdis Semjonovs

Pēc ceturtdien notikušās tautas sapulces Rīgas pils laukumā “Latvijas Avīzē” viesojās pasākuma rīkotāji Juta Strīķe un Jānis Bordāns no Jaunās konservatīvās partijas.

Kādi ir organizētāju iespaidi pēc tautas sapulces?

J. Bordāns: Atmodā bija ļoti pierasts, ka notiek mītiņi, kur cilvēki sarunājas. Tagad atkal sākam atcerēties par valsti. Par visiem kopīgām lietām. Redzam – cilvēki grib to darīt.

J. Strīķe: Sapulce notika bez ilgstošas organizēšanas, un tie bija cilvēku aicinājumi, lūgumi, lai kaut kas notiktu pēc “Rīdzenes” sarunu publicēšanas, pārvarot neveiklo klusumu no amatpersonu puses. Mītiņā runāja sabiedrības, inteliģences pārstāvji, un aicinājām uzstāties arī politiķus, gan ne no ZZS un “Saskaņas”. Bet vēlme bija tikai Ķirša un Kossoviča kungiem. Nav īsti saprotams, kāpēc citi atteicās no vārda, jo pulcējušies ļaudis gribēja dzirdēt viedokli.

J. Bordāns: Pasākums tiešām notika uz tautas sapulces viļņa, neafišējot kā partijas organizētu saietu. Bija domāts – lai atnāk cilvēki. Lai satiekas pie prezidenta pils. Jo arī Vējoņa kungam vairāk ir oficiālas pieņemšanas, bet te bija sagādāta iespēja iznākt un runāt neformālā gaisotnē ar tautu, kas nav rūpīgi atlasīta publika.

Un kā jums gāja pie sirds prezidenta uzruna?

Sapulce sagaidīja prezidentu ļoti pozitīvā noskaņojumā un ar respektu – redz, prezidents atnācis! Kopā ar cilvēkiem. Tad viņš uzkāpa uz skatuves. Reakcija uz runāto – vismaz man – vilšanās. Bijām domājuši, ka būs atklāta skaidra valoda. Tu esi tādā amatā, tev ir iespēja – novadi situāciju! Bet nekā. Atnākušie saskatījās neizpratnē – ei, kas tas bija?

J. Strīķe: Cilvēki klausījās ļoti uzmanīgi, bet tur nebija ko dzirdēt! Valsts prezidenta pienākums pirmām kārtām ir formulēt pozīciju un nostāju. Kas gan tas par uzskatu un izvērtējumu – jūs par demokrātiju, es par demokrātiju, tātad esam vienā laivā? Jebkurš sapulcē klātesošais skaidrāk un saprotamāk izteiktos, ko domā par nobriedušo situāciju. Mītiņš ļoti saviļņoja, bet prezidents sagādāja skumju noti.

Kāds blakusstāvētājs teica – tā nebija prezidenta cienīga runa! Galīgi ne!

J. Bordāns: Par ko dziļāk jāaizdomājas un klusām jārunā, lai nedzird aiz robežas – Vējonis taču amatā ir armijas virspavēlnieks! Pirmais, kas dod komandu! Bet sapulcē – tāda nezināšana, neizlēmība! Ja amatvīru bremzē, ietekmē, kaut ko neļauj, viņš var paust vismaz vienu skaidru domu, bet prezidents izklausījās, ka īsti nezinātu, ko drīkst teikt, kas liegts.

J. Strīķe: Cilvēki sacīja, Vējonis skaidri saprata, uz kādiem jautājumiem jāatbild, bet nedrīkstēja to darīt. Man bija sajūta, ka Vējonim nav brīv laist pār lūpām uzvārdu Lembergs, lai gan tas kadrs bija svarīgs personāžs viesnīcas sarunās. Kas to Vējonim liedzis? Cits jautājums – kas licis iet uz mītiņu?

Pievienot komentāru

Komentāri (75)

 1. Par 13 j."tautas"sapulci Atbildēt

  Par “jauno” kustību zirgiem jāsmejas!
  25.07.2017 00:07
  no malas 24. jūlijs, 2017 23:1
  Atbildēt

  Tā nebija nekāda “tautas” sapulce, bet kliķei uzticamo ruporu un marionešu “batonu” bāšana tautai, lai tvaiku nolaistu un galvenais, lai īsti un dedzīgi cilvēki no patiesās tautas kustības nepaspēj izmantot tautas sašutumu un nerada īstu dumpi,īstu kustību pret 4.maija kliķi un valdošajiem nodevējiem, zagļiem un korumpētjiem shēmotājiem. Un JKP tanī cirkā aktīvi piedalijās un līdz šodienai nav to atzinusi!
  &&&&&&&&am p;&&&&&&&&a mp;&&&&
  Tieši tādi paši organizēja to “tautas sapulci” un tagad šitie taisīs vēl vienu JKP kopiju, lai šķeltu un muļķotu tieši latviešu sabiedrības daļu

 2. Tā domā daudzi pilsoņi: Atbildēt

  Studentu grupa 24. jūlijs, 2017 13:07

  Urciks 24. jūlijs, 2017 06:53

  Mjā. Un kurš gan ir šīs “tautas sapulces” organizātors? Uzvārdi kur?

  Slikti ir tas, ka ja JKP,uz kuru tauta liek cerības jau ar šādu pirmo sapulci pieļauj vecos kliķes muldoņas pie runāšanas un tā parāda,ka 4.maija režīmā uzrunāt tautu publiski var tikai un vienīgi uzticami ŗežīma kalpi, kuru mēŗki nemaz nav graut savus vietu pie par paklausību pielaistās siles, negrib zaudēt ērtās vietiņas runājot pilnu patiesību un tā riskēt tautas dēļ ar savu labklājību.Nē, puspatiesībiņas gvelzt, sekas lamāt un cēloņus noklusējot, var tik pie mikrofonem “tautas sapulcēs”. Un kur pašas JKP rīcība, kur vismaz viņu darbi, ja izpalika viņu taisnīgākas runas tai sapulcē??!

  Tautas naivums ir briesmīgs 24. jūlijs, 2017 12:55

  kamēr 26 gadus politmafiju balstījušie un no tš trekni barojušies beitneres, cālīši, putnisi utt. līdzīgie būs tādu sapulču avangardā un “kaismīgi” aicinās uz “pārmaiņām” tikmēr principā nekādas izmaiņas uz labo pusi nav iespējamas, jo “paši pūta, paši dega” princips ir idiotisks!

 3. Kāpēc tik maz cilvēku? Bet kā jūs domājāt, ka Strīķe, kas ilgu laiku”maisījusi”gaisu”KNABā un darījusi visu, lai darbs tur neietu no rokas- visādā veidā diskreditējot katru, kas bija priekšņiekos- šai Strīķei varētu ticēt tauta un iet viņai līdzi? Viņa tai KNABĀ bija kāda spēka ieliktenis, lai tur neļautu paīstam strādāt, visu laiku kašķējoties un ecējoties! Un Bordāns? Bijušais tieslietu ministrs! NU, ko viņš veicis kā ministrs? Neko .Neko paliekošu, tik Tiesu administrācijas aparāts izaudzis kā grūtnieces vēders! Un šie divi,ar juridisko izglītību , cilvēki, nu domā, ka ko paveiks! “Oligarhu sarunas”kā tādu vecu futbolbumbu no krūmiem pēc gadiem izvilkuši, nu mēģina to ievadīt spēlē un pat tiek līdz pretinieku soda laukumam! Un tālāk? Viņiem, kā juristiem, vislabāk zināms, ka “Čiks”no tā faktiski var iznākt, Taču te tiek tracināta naivākā tautas daļa un priekšplānā izvirzīti viņu piekritēji! Spēle pāriet pretinieka laukumā un kādu laiku tur turas. Taču Bumba( oligarhu sarunas) ir tik veca , pie tam nepierādāma lieta, kur noklausīto sarunu ierakstus( pat ja tie ir autentiski) nevar pievienot lietai kā pierādījumus. Bet ko tad? Par ko tad ir mūsu stāsts? Viņi gribēja, viņi varēja mūs padarīt nabagus, mums tā vai citādi ieriebt , atņemt? Man personīgi neviens, tā saucamais, oligarhs neko nav atņēmis, neko nav ieriebis. Ja man neklājas tik labi, kā gribētos, ja es nevaru pilnībā ziemā samaksāt rēķinus, tad tas tikai tāpēc, ka mūsu valdība līdz pat šai dienai nav pieņēmusi nevienu likumu, nevienu lēmumu, kas atvieglotu manu pensionāra un manu bērnu- strādājošo dzīvi. Bet taisni otrādi- valstī viss paliek dārgāks,aizvien vairāk lietu nevaram iegādāties, aizvien vairāk vietu nevaram apmeklēt. Toties radusies atsevišķa šķira, mantīgie un naudīgie, kam valsts maksā desmitos tūkstošu mēnesī! No valsts līdzekļiem! Un vēl ir tāda šķira, kas naivi tic, ka gan jau, tas pagaidām, gan jau mūs arī iecels saulītē! Kas tie cēlēji būs? Strīķe un Bordāns? Nesmīdiniet!Gan jau arī viņi strādā kādas grupas interesēs un nolūki ir sautīgi.Tā ir cīņa par varu! Jo- cik tad vairs palicis līdz jaunām vēlēšanās?

 4. Te nu jau neapbruņotu aci IR redzamas Valsts apvērsuma pazīmes, bet Satversmes Aizsardzības birojs? Dusssss.

 5. Mēs šim PIEKRĪTAM: Atbildēt

  Naivis Kvadrātā 22. jūlijs, 2017 12:52

  Melo ZZS, precīzāk viņus balstošā kremļa algādzi! Viss ir tieši otrādi, gan “Saskaņa”, gan ZZS ir kremļa cilvēku projekts un to nogāšana ir zaudējums kremlim. daudz labāka nav arī “vienotība”, bet tā tomēr kalpo rietumu “kremlim”, kas tomēr ir uzbrucējs ar demokrātiskām metodēm, nevis vienkāŗši slepkavojot oponentus, kā ikdieniški to dara tavi kremļa saimnieki!

 6. cilveks444 21. jūlijs, 2017 02:42
  Atbildēt

  Tā saucamā “oligarhu” lieta, kuru tagad par savu priekšvēlēšanu platformu izmanto gan JKP, gan “Progresīvie”, kas abi, visticamāk, ir viena ķermeņa dažādi taustekļi, ir vērsta pret ZZS. Un ne tikai pret ZZS. Bet arī pret Latvijas ļoti augstu amatpersonu, ģenerālprokuroru Kalnmeieru.

  Faktiski ir redzami skaidri centieni ar revolūcijas palīdzību gāzt valdību, gāzt ZZS no vadošās lomas. Tā ir rūpīgi plānota sabotāža, tā ir diversija, tas ir apvērsums. Ko, visticamāk, atbalsta arī “Vienotība”, kas nevar pārdzīvot to, ka pati sevi iznīcināja.

  Īsāk sakot sorosistu mafija, sava saimnieka mudināti vēršas pret tiesiskumu Latvijā, vēršas pret Latvijas valstiskumu.

  Melo ZZS, precīzāk viņus balstošā kremļa algādzi! Viss ir tieši otrādi, gan “Saskaņa”, gan ZZS ir kremļa cilvēku projekts un to nogāšana ir zaudējums kremlim. daudz labāka nav arī “vienotība”, bet tā tomēr kalpo rietumu “kremlim”, kas tomēr ir uzbrucējs ar demokrātiskām metodēm, nevis vienkāŗši slepkavojot oponentus, kā ikdieniški to dara tavi kremļa saimnieki!

 7. Tā saucamā “oligarhu” lieta, kuru tagad par savu priekšvēlēšanu platformu izmanto gan JKP, gan “Progresīvie”, kas abi, visticamāk, ir viena ķermeņa dažādi taustekļi, ir vērsta pret ZZS. Un ne tikai pret ZZS. Bet arī pret Latvijas ļoti augstu amatpersonu, ģenerālprokuroru Kalnmeieru.

  Faktiski ir redzami skaidri centieni ar revolūcijas palīdzību gāzt valdību, gāzt ZZS no vadošās lomas. Tā ir rūpīgi plānota sabotāža, tā ir diversija, tas ir apvērsums. Ko, visticamāk, atbalsta arī “Vienotība”, kas nevar pārdzīvot to, ka pati sevi iznīcināja.

  Īsāk sakot sorosistu mafija, sava saimnieka mudināti vēršas pret tiesiskumu Latvijā, vēršas pret Latvijas valstiskumu. Tāpēc premjera Kučinska teiktajā, ka emocijas vajag apslāpēt, ka ar rungām taisnību nevar ieviest, ir jāieklausās īpaši rūpīgi, jo notiek tas, kas nedrīkst notikt demokrātiskā un tiesiskā valstī. Lai panāktu taisnību, ja kāds domā, ka tās nav ir cits ceļš ejams.

  Bet ne jau pēc taisnības alkst provokatori un musinātāji, viņi alkst pēc varas. Maksimāli lielas varas. Tā ir viņu mērķis. Un, iegūstot šo varu, viņi Latviju padarīs par totalitāru valsti. Tā tas ir un tā tas būs. Un tad “oligarhi” mums šķitīs lāga zēni. Latvijai vajag evolūciju, nevis revolūciju, jo pēdējā visu grauj, pēc tās ir ilgstošs haoss un beigās – krahs.

  Ir vēlēšanas, ir citas iespējas paust savu viedokli, ir iespēja arī mainīt Latvijā vēlēšanu sistēmu, ja tā nedod pozitīvu rezultātu. Bet tam vajag pacietību un reālu iesaistīšanos procesos, nevis urrā saucienus boļševiku garā, grautiņus un trulu aurošanu, kas sektas līderi teic runas.

 8. To Bordans drīz piedzīvos Atbildēt

  kaza 19. jūlijs, 2017 16:56
  Atbildēt

  tādi kā Juta ir vajadzīgi politikā. To, ka viņa nebūs uzpērkama, tas ir 100%, viss atkarīgs, vai partijā nesalasīsies tādi olšteinieši kā Zatlera partijā. Būs vismaz par ko balsot.

  Jau ir , jo partija ir pilns ar krieviem, kas īstaja brīdī un īstaja balsojumā paradīs, kapēc tur sastājas un pie tam pēc kremļa komandas – vilks mūžam uz mezu raugas, baro cik gribi

 9. Biedrene Potapova gatava “modināt” tautu? KNAB 12 gados nepaveica tik, cik melns aiz naga …Var lepoties tik ar pašu darbinieku izzagto seifu ar SVEŠU cilvēku publiski paziņotajās “kratīšanās” izņemto naudu …skaļajiem SKANDĀLIEM pašā knābī … Pat Latvijas Magones lietu uztaisīja …Igaunijas profesionāļi …

  • Tur jau tā lieta, ka citu valstu, arī Latvijai labu nevēlošu valstu, profesionāļi darbojās, tikai ne Latvijas. Tas tīkls sasaistījis visu, Saeimā lielākoties, tukšu vietu aizņēmējus! Visi vienā virtenē!! Vienīgi tā var izskaidrot čiku Rīdzenes sarunu iznākuma gala rezumē.

 10. tādi kā Juta ir vajadzīgi politikā. To, ka viņa nebūs uzpērkama, tas ir 100%, viss atkarīgs, vai partijā nesalasīsies tādi olšteinieši kā Zatlera partijā. Būs vismaz par ko balsot.

 11. Lai DIEVS mums pasargā no strīķēm un tml-ĪDZĪGIEM.

 12. Latvietis var visu, tikai viņš ir spilgti izteikts individuālists. Un vajag lielu grūdienu, kā astoņdesmito gadu beigās, kad Latvijas pastāvēšana bija apdraudēta, lai viņš spētu pārvarēt savu škeltniecisko dabu, saliedētos ar pārējiem, un darīt tautas, ne tikai savā labā! Tagad atkārtojās astoņdesmitie. Ko dara saskaņieši nokļuvuši pie varas? Apvienojās ar pašlabuma meklētājiem latviešiem un klusiņām, nesteidzīgi ar pieklājīgu smaidiņu pārveido Rīgu par Kremļa placdarmu. To pašu darīs ar mūsu Tēvzemi, atbrīvojot no mūsu brīvības.

 13. Pēlēji un pamācītāji,ieklausieties Džo Kerijā:”=Ir gudri būt gudram,sevišķi,ja esi muļķis no dzimšanas”.

 14. Pēlēji un pamācītāji,ieklausieties Džo Kerijā:”Ir gudri būt gudram,sevišķi,ja esi muļķis no dzimšanas”.

 15. Man šis oportūnistiskais fifiņdrāte nepatīk.

 16. Paredzu viņiem lielas gŗūtības, jo mediji nav viņu rokās un arī nauda(s) viņiem nav.

  • Vienotības saimnieku jaunais projekts, naudu dos Soross.

   • Parādi, kur JKP tā Sorosa nauda, ja Pašvaldību vēlēšanās varēja atļauties vien 50 tūkstošu budžetu uz visu Latviju? Salīdzināšanai, Vienotība un citi iztērēja virs 300 tūkstošiem…

 17. Strīķes k-dze un Bordāna k-gs,sākums ir labs!Būs daudz rējēju un aprējēju,tāpat kā Vienotības piecīšiem,bet uzskatu,ka tā ir kvalitātes zīme jūsu partijai un darbībai.Požarnovu,Sudrabu utt.neviens pat neievēro,TĀTAD? — pareizi zerro politikā un nevienam nekāpj uz varžacīm.Tā turpināt un modināt tautu par visiem svarīgiem ,sāpīgiem jautājumiem!
  Vējonis?Viņš pat nevelk uz prezidenta izstrādājumu!!Izskatās,ka onkam galvā Toričelli tukšums un ja nav špikers no Hūtes un Urbja dueta, sakāmais ir klauna cienīgs.Tādu kaunu latvietis piedzīvoja ,kad K.Ulmanis 1940.g. Pilī parakstīja Višinska sastādīto “LV “valdību.KO nākošreiz Hūte iestums ,pārpirks prezidentos??Nu taču ne Kabanovu?!

 18. Klauni! Strīķe vispār kā idiote ar savu murgojumu! Nezin jau pie kāda salmiņa pieķerties, lai tik pievērstu sev uzmanību, pat Krieviju piepina klāt!

 19. 1000 reiz TAISNĪBA!!! Atbildēt

  Studentu grupa 18. jūlijs, 2017 15:05
  Atbildēt

  Tā bija liela JKP kļūda – tā saucamajā “tautas sapulcē” laist runāt īstajā tautā nicinātos liberastus un demagogus! Nekādi kliķes darboņi tur nedrīkstēja runāt,ne tā beitnere ,ne vālītis,pavisam ne tas putnis! Jā tādi ir galvenie runātāji, tas arī strīķes -Bordāna partija ies to pašu prettautisko Vienotības, Latvijas Ceļa un Tautas Partijas pretekļu ceļu, jo ar tādiem tipiem nekas cits nav iepējams.

  • Apbrīnoju tavu drosmi spriest par nākotni, vilkt paralēles ar partijām, kas bija orientetas uz pašlabuma gūšanu, un tauta novērtēja to sniegumu, izbalsojot no Saeimas. Šobrīd divas partijas stūrē šai virzienā – Zaļā un Zemnieku savienība un Nacionālā apvienība.

 20. Vārds 18. jūlijs, 2017 17:18
  Atbildēt

  Pirmkārt, tautas sapulcē drīkstēja un varēja runāt visi, kam bija ko teikt. Otrkārt, tie “patrioti/viedokļu līderi un citi īstenie tautieši” neatsaucās uz aicinājumu runāt, uzstāties. Tā vairs nav JKP problēma, ka šie “viedokļu līderi”, kuri jums trūka, ir gļēvi bezmugurkaulnieki. Un kur jūs bijāt – dižie runātāji?
  ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
  SALTI MELI – NE TIKAI NEBIJA TADA AICINAJUMA, BET GAN TIKA ATTEIKTS

 21. ne elfi ne kobeini Atbildēt

  es tiem neticu

 22. Vismaz dabūjam redzēt kā tas noteik, kā sadala ietekmi, kā izshēmo Latvijas valsts īpšumus, kā Vienotība noandelēja “Citadeli”, ka shēmo Ainārs, Aivars un Andris utt., kā Duklavs slepj savus īpašumus, kā no Vienotības bēg žurkas (VIņkele un Cigāne) utt.
  Tikai kurš būs tas, kas atklās CĒLONI, kāpēc tas noteik,
  CĒLONIS ir pirms 25 gadiem Godmaņa izvēlētā neoliberālisma politika, mežonīgā kapitālisma politika: bez jebkādas kontroles visu prihvatizēt, pasludināt brīvo seksu, brīvo tirgu un brīvo morāli bez jebkādām robežām par vienīgo ceļu..
  Jācer ka Jaunā konservatīvā partija – turēsies pie tiešām KONSERVATĪVĀM un TIESISKĀM vētībām!.

 23. Sorosa bērniņi visādu strīķu, bordānu, viņķeļu, bondaru tēlos sāk smirdēt pirms vēlēšanām. Šajā situācijā gribas vairāk Kaimiņam ticēt nekā šiem ākstiem…

  • Šajā situācijā gribas vairāk Kaimiņam ticēt nekā šiem ākstiem…>>>>>
   Andriiti, no riita paskaties spogulii… ieraudziisi tiiru, skaistu, ar intelekta paliekaam neaptraipiitu seju… nu gluzhi kaa Kaimiņam…

   • Es vismaz mēģinu darīt kko lietas labā, parādu sabiedrībai kas un kā notiek, bet tu Dacīt tik pird dīvānā un raksti sev neglaimojušus komentārus

  • Kāpēc oligarhi (piem., hūte) un atsevišķi komentētāji IENĪST Sorosa fondu?? Sorosa darbībā nošķirama investora darbība un filantropa darbība. Sorosa investora darbību lai analizē ekonomisti. Kas attiecas uz filantropa darbību. tad Soross daudzās valstīs izveidojis fondus un Latvijā fonds atbalsta:
   1. DEMOKRĀTIJU – veicinot iedzīvotāju iesaistīšanos sabiedriskajos un politiskajos procesos, veicinot kritisko domāšanu (piemēram, diskusiju pasākums “Lampa”);
   2. SOCIĀLO UZŅĒMĒJDARBĪBU un dalīšanos resursos, kas ir ilgtspējīgas ekonomikas kodols;
   3. PILSONISKAS PIEDERĪBAS VEICINĀŠANU visos Latvijas iedzīvotājos, lai etniskās, valodu un uzskatu atšķirības būtu sabiedrības pievienotā vērtība, nevis šķelšanās iemesls un autoritāru tendenču provocētājs.
   Kā redzams no fonda atbalstītiem procesiem, tie ir klaji nevēlami Latvijas oligarhiem, kuri cenšas ierobežot preses brīvību uzpērkot žurnālistus lai mazināt sabiedrības iesaistīšanos. Mēs nekad neuzzinātu par “Rīdzenes sarunām”, ja nebūtu brīvas preses!
   Pilsoniskas sabiedrības veidošana mazinot sabiedrības sašķeltību ir viens no galveniem Latvijas politiskās izaugsmes stūrakmeņiem. Tieši sabiedrības sašķeltība kavē politisko partiju konkurenci, tā veicina korupciju politikā.

   • Ta nevar par netiiru naudu neko tiiru uztaisiit – tik daudz jau nu vajadzeetu saprast.
    Ne tikai izcelsmes zeme Ungaarja, bet nu jau pat Usraeela, pardon – izraeela oficiaali shamo arii ir norakstiijushas in pasludinaajushas par neveelmau personu…
    🙁

 24. Man ir retorisks jautājums- ko JKP vēlas panākt ar savu darbību??? Jebkuras partijas mērķis ir iegūt varu. Bet vara jau abiem taču savulaik bija rokās!!!! Bordāns vispār bija pat tieslietu ministrs, līdz viņu savējie noņēma….Līdz ar to viņiem pļāpāt par kādu “neļaušanu strādāt” ir amorāli….

  • Man ir retorisks jautājums – vai Tu pats jau gadījumā neatbildēji uz savu retorisko jautājumu? Bordāns un JKP vēlas tikt Saeimā (pie varas) tieši tāpēc, ka esošā vara ir infantila un pērkama. Bordānu noņēma “no trases” tieši tāpēc, ka viņš, esot pie varas kā tieslietu ministrs, pieņēma pareizus lēmums, ķērās klāt māksātnespējas administratoriem, kas citstarp ir NA premium ziedotāji, tāpēc viņu izslēdza no partijas, jo viņš kļuva neērts sistēmai.

 25. Tautas sapulcē tauta nerunāja Atbildēt

  Abu Dabu 18. jūlijs, 2017 11:57
  Atbildēt

  Trāpīts naglai uz galvas, jo atkal Juta un Jānis tiek aprieti, apmeloti. Sapulcē bija arī Neo, bet visu laiku demonstratīvi sarunājās ar kādu vīrieti, traucējot citiem klausīties. Viņus neinteresēja, ko runā uz skatuves, bet tikai savas sarunas. Zems kultūras līmenis.
  ******************
  Neo un vēl daži pareizi darījā, kā saprata, ka ja ir uztaisīta tikai tāda tvaika nolaišana,ja runātāji muldas visiem sen zināmas patiesības, ja starp runātājiem nav neviena tautā cienijama patriota, kā tikai vēl darbos nezināmie JKP vadītāji, tad izņemor naivos prātiņus, visi citi bija smagi vīlušies.

  • Pirmkārt, tautas sapulcē drīkstēja un varēja runāt visi, kam bija ko teikt. Otrkārt, tie “patrioti/viedokļu līderi un citi īstenie tautieši” neatsaucās uz aicinājumu runāt, uzstāties. Tā vairs nav JKP problēma, ka šie “viedokļu līderi”, kuri jums trūka, ir gļēvi bezmugurkaulnieki. Un kur jūs bijāt – dižie runātāji?

 26. Tā bija liela JKP kļūda – tā saucamajā “tautas sapulcē” laist runāt īstajā tautā nicinātos liberastus un demagogus! Nekādi kliķes darboņi tur nedrīkstēja runāt,ne tā beitnere ,ne vālītis,pavisam ne tas putnis! Jā tādi ir galvenie runātāji, tas arī strīķes -Bordāna partija ies to pašu prettautisko Vienotības, Latvijas Ceļa un Tautas Partijas pretekļu ceļu, jo ar tādiem tipiem nekas cits nav iepējams.

 27. Kaut kā absolūti nav pieņemama Strīke- atbaidoša policiste, kura pa normāli runāt neprot. Un Bordāns būs viņas pavadā un galvenais viņa mērķis- izskatās, ka grib ieriebt bijušajiem darba kolēģiem par sev it kā nodarītajām pārestībām. Un rezultāts būs – nekāds – haoss, traumēs mūs visus un paši sevi.

  • :)))

   Nu peec iesaakuma un darbiibas stila, saucot uz miitinjiem, izskataas, ka gatavo varneshu pakalju apsargiem un kanceleju birokraatiem atkapashanaas celju – partiju, kur paarmukt no jenotiem – bijushajiem “zatleristiem”….
   Jenotu uzmestaa plinshu sieva?. Tur gan veel jaatiek skaidriibaa par to izcelsmi, kaa tur bija galu gala, kaa pashu agraak sauca, ko baidza, kur, utt., bet visaadi citaadi tachu speeka struktuuraam ikuraat labi noderiiga…Daudz to varneshu skeletu skapii laikam paarzin…

 28. Streļčenoks

 29. Kādi meli? Kas no viņu teiktā ir meli?
  Vienīgais, ko var pārmest ir izdarītais / neizdarītais. Tomēr ņemot vērā to partiju grupējumu, kas pēdējos gadus bijis pie siles gan Rīgā, gan valstī ir skaidrs, ka nekas labāks jau nebūs, ja nenāks jauns politiskais spēks, kas nav savas rokas sasmērējis.
  Un par Bordāna un Strīķes darbību amatos jau viegli pārmest, tomēr domāju, ka neviens no “gudrajiem” komentētājiem pat nestādās priekšā, kādu poltiisko spiedienu uz šādām personām var izdarīt “naudas maisi”, lai tikai varētu turpināt rīkoties savās interesēs un palikt nesodīti. Turklāt, ņemot vērā politisko ietekmi šajās struktūrās, ir skaidrs, ka tur nevar brīvi strādāt pēc labākās sirdsapziņas… To “sistēma” neatļaus.

  P.S. – Smaidošais ģīmi – kāds ir tavs kā sabiedrības pārstāvja pienesums Latvijai, ja neskaita trulu, neargumentētu muldēšanu internetā? Izbaudi savu algu aploksnē kamēr vari.

 30. Trāpīts naglai uz galvas, jo atkal Juta un Jānis tiek aprieti, apmeloti. Sapulcē bija arī Neo, bet visu laiku demonstratīvi sarunājās ar kādu vīrieti, traucējot citiem klausīties. Viņus neinteresēja, ko runā uz skatuves, bet tikai savas sarunas. Zems kultūras līmenis.

  • neviss aprieti, bet atmaskoti viņu mali:) bet pie mums jau tā ierasts, tiko tu sāc vilkt gaismā, tā uzreiz-melnais PR, apmelojums, pareizi dara ja jau uzrej…..
   šis pasaciņas paši politiķi izdomāja un pavairoja, lai jebkādā situācijā varetu “izgrozities”

   • Kādi meli? Kas no viņu teiktā ir meli?
    Vienīgais, ko var pārmest ir izdarītais / neizdarītais. Tomēr ņemot vērā to partiju grupējumu, kas pēdējos gadus bijis pie siles gan Rīgā, gan valstī ir skaidrs, ka nekas labāks jau nebūs, ja nenāks jauns politiskais spēks, kas nav savas rokas sasmērējis.
    Un par Bordāna un Strīķes darbību amatos jau viegli pārmest, tomēr domāju, ka neviens no “gudrajiem” komentētājiem pat nestādās priekšā, kādu poltiisko spiedienu uz šādām personām var izdarīt “naudas maisi”, lai tikai varētu turpināt rīkoties savās interesēs un palikt nesodīti. Turklāt, ņemot vērā politisko ietekmi šajās struktūrās, ir skaidrs, ka tur nevar brīvi strādāt pēc labākās sirdsapziņas… To “sistēma” neatļaus.

    P.S. – Smaidošais ģīmi – kāds ir tavs kā sabiedrības pārstāvja pienesums Latvijai, ja neskaita trulu, neargumentētu muldēšanu internetā? Izbaudi savu algu aploksnē kamēr vari.

    • Ai, ai, kādi cietēji, politiskais spiediens uz viņiem tika izdarīts, ai, ai….Zini ko es tev teikšu? Ja jau bija tāds neciešams spiediens, tik morāli nepieņemama situācija, tad kapēc tā Aņka vai Juta, vai kā viņu tur īsti sauc, turējās pie krēsla, pārsūdzēja lēmumus par atstādināšanu? Kāpēc pati no tā neizturamā politiskā vai morālā vai kāda tur vēl spiediena, vienkārši tā pati neaizgāja prom, piemēram, uz tirgu zemenes tirgot, vai ielas slaucīt, vai bērnus auklēt, vai Maximā par kasieri, darīt vienalga kādu parasta cilvēka darbu???? Bet nē, ir saodusi varas smaku, pārākuma smaku, visatļautības smaku un tā viņu kā sū&s mušu vilina.!

     • Arī stulbumam itkā jābūt robežām,bet spriežot pēc tevis ,tā nav.Vai tu re,tiko kāds nopirkts maita mani “spiedīs”darbā,jo es nebūšu viņam ērta,man jāskrien ar atlūgumu?Bet tik stulbam kā tu ,nav vērts skaidrot,velti !!

 31. Apsveicu! Vecās partijas ir sevi tā sakompromitējušas,ka beidzot jānāk tādai,kura nav sasmērējusi rokas

 32. No evolūcijas atpalikušos zagļus no laukiem un provinces pārņem bailes un stress, valda neziņa par nākotni. Neuztraucaties, uz tundru brauks tikai katrs 5.

 33. Manuprāt te ir vairāk muldēšanas nekā darbu! Strīķei KNABā bija liela teikšana, Bordānam kā tieslietu ministram arī!!! Kur vēl lielāku ietekmi lai izveidotu TIESISKU VALSTI un tiktu galā ar oligarhiem!! Un tagad Viņi muld kaut ko par tautas atmodu!!! Jā tauta sāk mosties, bet ne jau lai lēkātu pēc šo izkritušo darboņu stabules!!!

  • Tieši tā. Tā ir vienkārši muldēšana, jeb kārtējais PR gājiens lai tauta par viņiem dzirdētu. Būdami iepriekš augstos amatos nez kpc viņi negribēja piespiest oligarhus,bet te pirms vēlēšanām sajutušies baigie varoņi. Paskatieties uz to pašu Kaimiņu, viņam pirms darba saeimā un arī tgd strādājot var būt pret pastāvošo varu Latvijā, tad rodas jautājums kas liedza Bordānam un Strīķei to darīt iepriekš. Par JKP biedru Jurašu-viņa sieva ir aizstāve lielākajiem tautas apzadzējiem maksātmespējas administratoriem, kuri bija galvenie sponsori NA. Tas visu nostāda savās vietās kas ir JKP un kādi būs viņu mērķi pēz saeimas vēlēšanām.

   • Nu demagogjija taada pati kaa tas bija gadiijumaa ar Levitu. Kaa Latvijas Celja Tieslietu ministrs neko neizdariija un Godman` aizfiireeja par labu darbu sabai blicei uz EU tiesu sistemu, bet kaa prezidents nu peeksnji tas zhiids buus iistais un varees visu. (Lasi – izraadiities.) Taapat arii te at tiem caurkritushajiem – at partiju vai iestaadi izciiniities nespeeja, bet valsti vadiit, to gan tik padod, jo to nu gan maacees….
    :)))

  • o, fake-ie tautas pārstāvji (Marsels, NETICU u.tml.) izsakās? 🙂
   Kopš kura laika vienam pašam ministram ir liela teikšana, ja viņam pat nav SAVAS partijas atbalsta? Kuram mēģinat savu “materiālu” iestāstīt?

   • Prok. Nosauc man kaut 1 ieneslu lai es viņiem tgd uzticētos? Kpc ja viņi iepriekš neteica par savu nostāju? Kpc viņi 7 gadus nepublicēja ierakstus no Rīdzenes? Visi tak zinu ka tas ir strīķes un juraša pirksts. Āā, pareiz, iepriekš tak viņiem par to maksāja… Izdariet secinājumus paši.

    • Marsek… Strīķi no KNAB atlaida jau 2013.gadā – izmeklēšan vēl ritēja pilnā sparā. Kāpēc, lai viņa tad publicētu izmeklēšanas materiālu? Jurašs – tas pats stāsts. Viņu atlaida pirms stājās spēkā lēmums par krimināllietas izbeigšanu. (starpcitu, tiesā par atlaišanu, tika pieradīts, ka atlaida prettisiski)
     Nu paņemiet tak māti googli un salieciet paši hronoloģiski 😀

     • Anonymus. jau sen visiem bij skaidrs ka oligarhu lieta nearko nebeigies, tāpēc ja Strīķe būtu publicējusi visu kad vēl ritēja izmeklēšana tad viss būtu iegrozījies pavisam savādāk, un tu nepārlieciāsi cilvēkus ka pēkšņi viņi sāka strādāt tautas labā, redzēsiet pēc vēlēšanām viss beigsies, kā arī tas beidzās pēc pašvaldību vēlēšanām Ušaka jautājumā, bet bļāva JKP visskaļāk,bet beigu beigās izvirzīja par mēra amata kandidātu 15 milj izzdazēju Bondaru. Fuj….

     • Kāds gan Jūs, Marsel, esat bērns! Jums cilvēks izskaidro vienu, un 100% loģiski, bet Jūs ietiepīgi turaties pie savas pārliecības, kā bērns pie mantiņas. Vai no tās Jums neļauj atkāpties maksātāji par komentāru rakstīšanu?

  • joopcik, kādi dunduki – kā izpaudās lielā Strīķes vara KNAB? Vai viņa bija priekšniece? Nē. Vai viņai ļāva strādāt normāli? Nē ( 5 reizes atlaista/ 4 tiesas uzvarētas par prettiesisku atlaišanu); Ko dara KNABS? Veic operatīvās darbības – izmeklē. Kas dod pavēli par lietu uzsākšanu? Prokurors. Kas tiesā? Tiesa. Strīķe ir šīs ķēdītes sākumā – veic izmeklēšanu, operatīvo darbu.
   Bordāns – ievēlets TM amatā ķērās pie maksātnespējas admin.bardaka, veica reformas, kuru dēļ viņu NA izmeta no partijas aizbildinoties pēkšņi ar info, ka JB darbojas BIEDRĪBĀ “Demokrātiskie patrioti”, biedrībā, nevis partijā. Tā bija politiska izrēķināšanās ar cilvēkiem, kuri bija reāls apdraudējums sitēmai. NETICU, ka esat tik stulbi, ka nespējat saprast šīs lietas, gribas domāt, ka runāju tikai ar troļļiem.

  • Pat, ja esot ministra amatā vienam nebija liela ietekme, tad mute taču Bordānam un Strīķei nekad nav bijusi aizsieta! Kas liedza skaļi paziņot, ka lūk, es daru tā, bet mani partijas biedri vārds, uzvārds, vārds,uzvārds… man aizliedz pildīt pienākumu, veikt likumīgas darbības utt. Kapēc Bordāns atklati nepaziņoja vēlētājiem, ka viņu atbrīvoja no amata tāpēc, ka…. Kam šie pusvārdi, muldēšanas pēc tam, kad jau sen viss pagātnē vajadzīgi? Tik vien kā skaidrāk apliecina, ka savā amatā esot desmit gadus, kā izrādās, strīķe bijusi tik tāda raustāmas lelle, bīdāma marionete.

 34. PALDIES ANONYMOUS!!! Kaut vai daži simti – TĀ JAU IR TAUTA??? Kas tad tie ļaudis bija pēc jocīgā Jana domām? Strīķei ar galvu VIENMĒR BIJIS KĀRTĪBĀ! KĀ citādi no viņas BIJA PAVĒLE ATBRĪVOTIES??? NO DUMJA DARBINIEKA PARASTI NECENŠAS ATBRĪVOTIES, BET NO BĪSTAMA GAN! NE velti Ļeņins uztaisīja revolūciju! Lai spriestu par citiem un tos nopeltu, pašam jābūt dumjam nelietim un NEMĀKULIM! IR lūgums JKP VADĪBAI : neņemiet savā pulkā citus irstošo partiju biedrus, kuri NEKO LABU NAV PAVEIKUŠI KĀ VIENĪGI kulstījuši pretīgās mēles un graujuši savu partiju autoritāti, tās novedot no politiskās skatuves! Nupat 5 bezsmadzeņu tresti izstājušies no ”Vienotības” un dibināsot savu partiju. Kurš idiots ies viņu jaunajā dibinājumā??? SAGRIBĒJUŠIES SILTĀS VIETIŅAS PATURĒT UN TURPINĀT PARAZITĒT!

  • šiem plānā galdiņa urbejiem simt lidzskrejeju jau ir tauta, jo vairāk savākt viņi nespēj. noželojami ļautiņi gan paši gan viņu sekotāji

  • Iesākāt itkā labi par Strīķi utt,bet nobeidzāt kā Āboltiņas trollene,jo par tiem “piecīšiem”var 100 punkti teikt to pašu ko par atbrīvošanos no Strīķes,ka no dumjiem neatbrīvojas,bet no šiem Āboltiņa,ja atceraties pēc pohām,mēģināja tikt vaļā jau 2016.gadā.Nekas nemainījās ar Piebalgu,aizgāja paši.Bija jātiek vaļā no Solvitas,tad arī “Vienotība”nesabruktu !

 35. Izskatās, ka Aņa sniedz roku marsieša izveidotajai,bet tagad – grimstošajai partijai V par pakalpojumu,ka šis šo dāmu iesēdināja augstajā ,visuvarošajā vienotības pretinieku noēšanas krēslā

 36. Strīķe gana pierādījusi,kā var imitēt darbu,tiesāties par savām atbrīvošanām no darba un saņemt algu. Lai nomierinās un atpūšas,ja nav nekā auglīgāka ar ko nodarboties.

 37. Jums tur Latvijā, ka tikai papulcēties (pie šašlikiem un alus kausa). Kas tur ko pulcēties, okupācija beigusies, latvieši pie varas, strādāt vajag, nevis pulcēties.

 38. 1. vai tiešām par katru Latvijai sasāpējušu jautājumu,
  šajā gadījumā beidzot atklātu Latvijas drošību ilgstoši apdraudošu 5 kolonas darbību,
  mums būtu jārīko Referendums?!
  Pēc satversmes to var un drīkst jebkurš pilsonis?!
  2. Kāpēc ne Prezidents?!
  3. vai nepietiek ar tiem dažiem simtiem kas sapulcējās?!
  Priekš kam tad mums Saeima?!
  4. Kas ar Satversmes Preambulas precizēšanu?!
  Ko par to domā JKP?!

 39. No patreizējiem politiķiem, šie divi, un, varbūt vēl kādi 3, kuriem vēl var/-ētu uzticēties. Lai izdodas ! Aiciniet Tautu, tā nāks… neļaujiet pilnībā pazudināt mūsu (visas tautas) Latviju ! Bet, diemžēl, nepietiek ar atsevišķu politiķu nomainīšanu, ir jāmaina visa sistēma, kārtība, politiskā kultūra… pa šiem gadiem astoņkājis ir izstiepis savus taustekļus jo tālu… sistēma strādā, to pierāda “Rīdzenes sarunas” un daudz citas nejēdzības. Nebūs viegli, bet ir jātic labajam… un tautai reiz jāpasaka savs vārds, jāatbalsta politiķi, kas ir pierādījuši, ka ir gatavi iet pretim sistēmai, kas noniecina savu tautu un valsti.

 40. kāds reiz nāca, lai modinātu un pūlis sauca – ALELUJA, pēc tam tie paši brēca: “Sit viņu krustā!”

 41. Jums, Juta un Jāni, ir 100% taisnība! Ledus jālauž no apakšas. Jo mūsu “augšas”, diemžēl, ir… sūdi (latviski runājot), kas peld pa virsu!

 42. Vai tie daži simti cilvēku bija tautas sapulce??? Tai Strīķei kaut kas ar galvu nav kārtībā! Kur viņa redzēja tautu? Atmodas laikā krastmalā, Mežaparkā gan bija tautas sapulces, bet te……..

 43. meklē muļķus uz kuru mugurām pakāpjoties varetu sev vairāk varas un naudas sagrābt, kas intresanti tad soctiklos izplata sludinājumu ka citu partiju atbalstitāji ir tādi un šitādi, un ka tikai viņus atbalstit lūk ir pareizi…. pilnigs murgs, bet ir jau idioti kas uzķeras tiesa pēc tiko notikušā mitiņa spriežot, tie ir pilnigi dzīves pabērni- kam tikai pasoli,paglaudi galviņu, un viš jau savā muļķibā gatavs noticet

  • nespried pēc savas samaitātās apziņas. Ja pats, kā izsakies: “meklē muļķus uz kuru mugurām pakāpjoties varetu sev vairāk varas un naudas sagrābt”, tad kāpēc to piedēvē citiem? Krievam ir teiciens: “Zaglis sauc – “ķeriet zagli””.
   Kad Bordāns vai Stīķe ir grābuši naudu vai varu? Viņi ir godīgi un ar atbildību pildījuši savus pienākumus.

   • savus pienākumus kā reiz ne viens ne otrs vispār nav pildijuši, viens ministrēja un neko neizdarija, otra praktiski knab vadija jo bija galvenā noteicēja tur kamer beidzot neatradās kas viņu noliek pie vietas un ari tur tikai bla bla bla vien bija. tā ka daritāji šie divi noteikti nav, tikai ierāveji

Draugiem Facebook Twitter Google+