Mobilā versija
Brīdinājums -0.6°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
1. novembris, 2013
Drukāt

Neapstiprina pārkāpumus Lietuvas piena produktu ražošanā (5)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Sākotnējā informācija liecina, ka Vācijas piena produktu laboratorija “Eurofin” nav atradusi pārkāpumus Lietuvas piena produktu ražošanā.

“No Vācijas ir saņemti rezultāti. Pašlaik tos izvērtē mūsu speciālisti. Pagaidām kopīgais iespaids ir tāds, ka viss ir labi,” paziņojusi Lietuvas Valsts pārtikas un veterinārā dienesta pārstāve Jurgita Savickaite. Viņa teica, ka nākamnedēļ būs konkrēti dati par to, vai patiešām nav atklāti pārkāpumi nevienā no apmēram simt paraugiem. Krievijas federālais patērētāju tiesību aizsardzības dienests “Rospotrebnadzor” no 7. oktobra aizliedzis piena produktu importu no Lietuvas, pamatojot šo lēmumu ar nepietiekamiem kvalitātes kontroles pasākumiem Lietuvā. Lietuvas un ES amatpersonas to uzskata par politiski motivētu lēmumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Vai lietuvieši nav pārorjentējušies uz citiem tirgiem? Lasiju ka biržā piena cenas cēlušās un ir piena produktu deficīts. Sadarboties ar Krieviju, tā ir pašnāvība.

  2. Lai krievi atlīdzina zaudējumus.

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģisĪsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+