Horoskopi un mistika
Horoskopi

Neatkāpies no iecerētā! Horoskops 8.oktobrim0

Foto: Fotolia

Šodien jebkura projekta panākumi ir atkarīgi tikai no tavas prasmes aizstāvēt savu viedokli un finanšu intereses. Pat tad, ja tuvs cilvēks mudinās atteikties no aizsāktā projekta, tu būsi pārliecināts, ka spēsi tikt ar to galā. Ja tu šodien atzīsi pagātnes kļūdas, tev uz visiem laikiem parādīsies iespēja atbrīvoties no to sekām.

Auns

Auna veselība būs visnotaļ stabila. Viņš ir pilns enerģijas un spēku. Vēlams izmantot šo labvēlīgo periodu, lai stiprinātu imunitāti un norūdītos. Ieteicams labot zobus, veikt sejas kosmētiskās operācijas, cīnīties ar liekajiem kilogramiem.

Vērsis

Iespējams enerģētisks kritums, imunitātes samazināšanās. Daudzi Vērši būs spiesti vērsties pie ārsta. Lai uzturētu imunitāti, neaizmirsti par kompleksajiem vitamīniem. Šodien noderīgi būs fiziskie vingrinājumi un ūdens procedūras. Baseins palīdzēs atslābināties, pirts – uzmundrinās.

Dvīņi

Nopietnas pārmaiņas, kas var notikt šīs zodiaka zīmes apkārtnē mēneša sākumā, palīdzēs tām pārskatīt iepriekšējos plānus un ieceres, visnotaļ aktīvi piedaloties jaunos projektos. Tu tiecies nodarboties te ar vienu lietu, te ar citu, taču jāsaprot, ka labāk koncentrēties ar vienu lietu, nevis izšķērdēt spēkus vairākām.

Vēzis

Šodien tava veselība var būt apmierinoša, ja izdosies līdzsvarot darbu un atpūtu un tikt vaļā no skarbuma un niknuma, kas piemīt Vēža raksturam. Bet Vēzis nedusmojas uz konkrētu cilvēku, bet uz visu pasauli. Taču, paldies Dievam, šo stāvokli strauji nomaina cits noskaņojums. Šodien saudzē savu sirdi. Mēneša sākumā pret nelabvēļu darbībām attiecies mierīgi, viņu naidīgo attieksmi uztver kā neizdevušos joku.

Lauva

Šodien jebkura projekta panākumi ir atkarīgi tikai no tavas prasmes aizstāvēt savu viedokli un finanšu intereses. Pat tad, ja tuvs cilvēks ieteiks atteikties no aizsāktā projekta, tu būsi pārliecināts, ka spēsi tikt ar to galā. Tie, kas mācās, gūs uzvaras olimpiādēs. Objektīvi izvērtē savus spēkus un iespējas. Neļauj nevienam izsist sevi no sliedēm.

Jaunava

Jaunavām iespējams enerģijas pieplūdums. Daudziem šīs zīmes pārstāvjiem būs raksturīga paaugstināta emocionalitāte. Ja tu šodien atzīsi pagātnes kļūdas, tev uz visiem laikiem parādīsies iespēja atbrīvoties no to sekām.

Svari

Ar naudu Svariem problēmu nebūs. Dienas otrajā pusē iespējami būtiski finanšu ienākumi. Lai nesadusmotu tos, ar kuriem tu pastāvīgi komunicē, lai saglabātu labas attiecības ar kolēģiem, ieskauj sevi ar uzticamiem cilvēkiem, ar kuriem labas attiecības veidosies neatkarīgi no zaudējumiem vai veiksmes.

Skorpions

Nav izslēgts, ka daudzi Skorpiona zīmes pārstāvji saknē mainīs savu attieksmi pret materiālo pasauli. Jāņem vērā, ka naudas iegūšana, zināšanu apguve, enerģētiskā potenciāla paaugstināšana nebūs viegls process.

Strēlnieks

Labvēlīgs laiks, kas ļaus paplašināt darbības perspektīvas. Draugu un tuvinieku padomi un starpniecība būs efektīvi. Šodien neatkāpies no iecerētā. Vairākums neveiksmju rodas tāpēc, ka cilvēki atsakās turpināt darbu, nesaprotot, cik tuvu viņi ir bijuši no veiksmes.

Mežāzis

Mežāžu dzīvē valdīs finanšu stabilitāte. Daudzi gūs ievērojamu peļņu, kas būs tā dēvētie neafišētie ienākumi. Finanšu rezultātu varēs atnest arī draudzīgu sakaru atbalsts. Nav izslēgts, ka godkāre un pašapmierinātība neļaus daudziem atlikt kaut nedaudz naudas “melnai dienai”. Ja tev izdosies tikt galā ar šiem trūkumiem (vairākums Mežāžu spēs to paveikt), tu vari neraizēties par rītdienu un dzīvot bēdu nezinādams.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien Fortūna var gaidīt Ūdensvīrus pašās nomaļākajās vietās un izpausties negaidīti. Daudzi tika pārbaudīti ar vieglu naudu. Rezultātā vairākiem Ūdensvīriem parādīsies problēmas un kritīsies autoritāte apkārtējo acīs. Šodien finanšu jautājumos nepieciešama piesardzība. Naudu nevar nopelnīt jebkurā jomā.

Zivis

Nav izslēgta hronisku saslimšanu saasināšanās un ne mazāk negaidīta pašsajūtas uzlabošanās. Savārgums liks Zivīm atlikt plānoto braucienu vai svarīgu tikšanos, dokumentu parakstīšanu, izjauks mācību plānus. Nebēdājies, pakļaujies apstākļiem. Atveseļošanās būs atkarīga no tava dzīvesveida.

LA.lv