Mobilā versija
-0.3°C
Meta, Sniedze
Piektdiena, 2. decembris, 2016
9. septembris, 2014
Drukāt

Skotijas neatkarības atbalstītāji vadībā

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Skotijas neatkarības atbalstītāji jaunākajā sabiedriskās domas aptaujā pirms nākamnedēļ gaidāmā referenduma par atdalīšanos no Britānijas pirmo reizi guvuši pārsvaru pār neatkarības pretiniekiem.

Par Skotijas neatkarību iestājušies 51% respondentu, bet 49% aptaujāto solījuši balsot pret neatkarību. Šajos rezultātos nav ņemti vērā neizlēmušie vēlētāji. Lai gan divu procentu starpība nepārsniedz kļūdas robežu, tomēr šie rezultāti neilgi pirms 18. septembra balsojuma dod jaunas cerības Skotijas premjerministra Aleksa Salmonda Skotu nacionālajai partijai, kas iestājas par Skotijas neatkarību. Avīze “The Sunday Times” raksta, ka Britānijas karaliene Elizabete II lūgusi laikrakstu ik dienas sniegt informāciju par situāciju ap gaidāmo referendumu.

Pievienot komentāru

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģisĪsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+