×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
28. februāris, 2012
Drukāt

Neatkarīgie deputāti aicina noteikt pusgada moratoriju jaunu brīvdienu noteikšanai

neatkarigie_leta

Latvijā ir jānosaka vismaz sešu mēnešu moratorijs jaunu brīvdienu ieviešanas jautājumam, uzskata pie politiskajām grupām nepiederošie Saeimas deputāti.

“Ir nožēlojami, ka divi politiskie spēki – nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) un “Saskaņas centrs” (SC) – savas bezjēdzīgās politiskās “mērīšanās” nolūkos izmanto tautu, kura allaž būs atsaucīga jaunām brīvdienām,” aģentūru LETA informēja neatkarīgo deputātu grupas pārstāve Ginta Šveicere.

Deputāti uzskata, ka seši mēneši varētu būt pietiekams laiks, lai norimtu “politiskā populisma plūdi” un sabiedrībā atkal tiktu veicināta vienprātība par etniskās saliedētības nepieciešamību.

“Sabiedrība vienmēr ar ovācijām sagaidīs grozījumus likumos, kas noteiks jaunas brīvdienas, taču ir jāsaprot, ka šis nav stāsts par jaunām brīvdienām, bet gan par SC un VL-TB/LNNK populistisku spēkošanos, kurš panāks ko tādu, kas otram būtu nepieņemami un vēl vairāk veicinās sabiedrības sašķeltību, uz kā rēķina abi politiskie spēki varēs celt savus reitingus,” saka deputāts Viktors Valainis.

Pēc neatkarīgo deputātu grupas iniciatīvas piedāvājums par pagaidu moratorija noteikšanu jaunu brīvdienu ieviešanai ticis pārrunāts arī vakar notikušajā koalīcijas sēdē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+