Horoskopi un mistika
Horoskopi

Neatlaidības horoskops. Kā katra zodiaka zīme pārvar šķēršļus ceļā uz mērķi?0

Foto – Pexels.com

Neatlaidības horoskops

Astroloģe Vasilisa Volodina izveidojusi visneatlaidīgāko, izlēmīgāko un noteiktāko zodiaka zīmju sarakstu. Viņasprāt, dažas zīmes ātrāk virzās pretī panākumiem. Tās nesalauž nevienas grūtības, jo stingrais raksturs un gribasspēks ļauj šo zīmju pārstāvjiem stāties pretī jebkuriem apstākļiem.


Auns

Auns daudziem ir īsts veiksmes un panākumu piemērs. Tomēr mēdz gadīties, ka Auns samulst grūtību priekšā un sāk risināt kādu problēmu, aizmirstot par kopējo mērķi. Reizēm Auniem pietrūkst pacietības un savaldības, kas liek vilties sevī.


Vērsis

Vērši kļūst neievainojami tikai tad, kad situācija skar viņu vai ģimenes labklājību. Savas intereses viņi aizstāv līdz galīgai uzvarai!


Dvīņi

Vasilisa Volodina vērtē Dvīņus kā vājus stratēģus, bet lieliskus ideju ģenerētājus. Šo ideju īstenošana arī palīdz Dvīņiem panākt vēlamo. Dvīņus nebaida grūtības, jo viņi vienmēr atrod risinājumu, pateicoties savai attapībai.


Vēzis

Vēžiem bieži pietrūkst neatlaidības un rakstura stingrības. Viņi baidās no grūtībām, un tas nereti traucē gūt panākumus. Tomēr Vēžiem piemīt liela pacietība. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji necīnās pret grūtībām. Viņi vienkārši nogaida, lai tās pašas pazūd.


Lauva

Lauvām ir pietiekami stingrs un izlēmīgs raksturs, lai tiktu gala ar grūtībām. Šajā zvaigznājā dzimušo cilvēku rakstura spēks ir pozitīvā nostājā un ticībā labam iznākumam.


Jaunava

Saskaņā ar Vasilisas Volodinas horoskopu Jaunavas ir viena no spēcīgākajām zodiaka zīmēm. Viņas prot izvirzīt konkrētus mērķus, plānot rīcību un jau iepriekš paredzēt rezultātu. Tas ļauj būt gatavām jebkuriem dzīves pārbaudījumiem.


Svari

Svariem pietrūkst drosmes un pārliecības par saviem spēkiem. Dzīves problēmas nereti liek šajā zīmē dzimušajiem nolaist rokas. Bet pēc kāda laika Svari atkal saņemas un spēj turpināt iesākto.


Skorpions

Skorpionus droši var dēvēt par neuzvaramāko zodiaka zīmi. Šīs zīmes pārstāvji viegli tiek galā ar visām nepatikšanām un pat gūst prieku no to pārvarēšanas. Var teikt, ka Skorpioni norūdās cīņā.


Strēlnieks

Strēlnieks ir mērķtiecīgākā zodiaka zīme. Šajā zīmē dzimušie spēj tikt galā ar visu. Jebkuru darbu Strēlnieks sāk pozitīvā noskaņā un ar ticību labam iznākumam. Un tas arī dod viņam spēku panākt savu, neskatoties uz grūtībām.


Mežāzis

Mežāzi pēc rakstura ir spēcīgi cilvēki. Reizēm neveiksmes var izsist viņus no līdzsvara, tomēr pēc laiciņa viņi sāks visu atkal no sākuma, ņemot vērā un mācoties no kļūdām. Tas, kas Mežāzi nenogalina, padara viņu stiprāku!


Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīri kļūst nesatricināmi, izlēmīgi un stingri tikai tad, kad kāds aizskar to brīvību un neatkarību. Šīs zīmes pārstāvji ies līdz galam ar vienu mērķi – lai neviens netraucē viņiem dzīvot tā, kā pašiem patīk.


Zivis

Zivis dzīves grūtības uztver ļoti sāpīgi. Bet, neskatoties uz to, šajā zīmē dzimušos salauzt nemaz nav tik viegli! Zivīm raksturīgi “aizpeldēt” no problēmām, izvairīties un nogaidīt ēnā un aizmirstībā, kamēr labāki laiki pienāks paši. Zivis nenosaukt par cietām un nelokāmām, tomēr viņas vienmēr turpina peldēt.

LA.lv