Mobilā versija
+4.6°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
24. aprīlis, 2014
Drukāt

Neattaisno Saeimas sēdes kavējumu
 (1)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Saeimas Prezidijs vakar par neierašanos uz 3. aprīļa parlamenta sēdi attaisnoja visus kavētājus, izņemot Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci (NA).

3. aprīlī parlamenta sēdē sāka trūkt kvoruma, tāpēc Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa (“Vienotība”) nolēma sēdi slēgt. Iesniegumā Prezidijam Mūrniece lūdza attaisnot Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas, kā arī citu deputātu reģistrācijas kavējumu Saeimas sēdē. Kavējumi radās, jo ieilga komisijas ārkārtas sēde. Āboltiņa norādīja, ka komisijas sēdes nedrīkst traucēt Saeimas sēdes norisi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Cik labi palika ap sirdi Vienotībai – vismaz kaut kā varēja iegriezt NA. Vai nav smieklīgi? Drīzāk jau raudāt gribas.

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (59)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (3)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+