×
Mobilā versija
+7.3°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
27. novembris, 2015
Drukāt

Turcija neatvainosies Krievijai par lidmašīnas notriekšanu (4)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

urcija neatvainosies Krievijai par tās lidmašīnas notriekšanu pie Sīrijas robežas, paziņojis Turcijas ārlietu ministrs Mevlits Čavušoglu.

Krievijas prezidents Vladimirs Putins dienu iepriekš kritizēja Turciju par to, ka tā neesot nedz atvainojusies, nedz piedāvājusi atlīdzināt zaudējumus vai saukt pie atbildības vainīgos. “Mums nav jāatvainojas gadījumā, kad mums ir taisnība,” uzsvēra Čavušoglu. Tomēr viņš norādīja, ka vakar tālruņa sarunā ar Krievijas ārlietu ministru Sergeju Lavrovu ir paudis nožēlu par notikušo. Turcijas gaisa spēki pie Sīrijas robežas otrdien notrieca Krievijas kara lidmašīnu, kas, kā apgalvo Ankara, bija pārkāpusi tās gaisa telpu. Krievija apgalvo, ka lidmašīna neesot pārkāpusi Turcijas robežu. Reaģējot uz savas lidmašīnas notriekšanu pie Sīrijas robežas, Krievija gatavo virkni sankciju pret Turciju ekonomikas un humanitārajā jomā, paziņojis Krievijas premjerministrs Dmitrijs Medvedevs. Maskava aicinājusi Krievijas pilsoņus atturēties no ceļojumiem uz Turciju, kā arī pastiprinājusi importējamo turku pārtikas un lauksaimniecības ražojumu kontroli.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. tā kā putins to grib, tad – tiks pieprasīta samaksa (protams 3-kārtīga) par sagrauto lidmašīnu, tad kompensācija kritušā ģimenei, un ārstēšanās, rehabilitācija (n-tie gadi) ievainotajam, morālo ciešanu kompensācija utt.

  2. visas turku lidmasinas notriekt kuras pietuvojusas sirijas gaisa telpai bez bridinajuma eiropa lai ieskrienas beglu apskavienos…..

  3. Jā, jo tā ir IV sabiedrotā, un nevar mierīgi noskatīties kā krievi šos iznīcina, kopā ar kontrabandas naftu!

  4. Nav ko vazāties gar pašu robežu ar amunīciju. Tagad iesim ar milimetru precizitāti mērīt ir vai nav pārkāpusi un uz cik milisekundām!

Draugiem Facebook Twitter Google+