Apbrīno

Nebijis notikums Holivudā – filmas tapšanas laikā nomaina galvenās lomas tēlotājus 16

Publicitātes foto

Filmas “Visa pasaules nauda” (All the money in the world) uzņemšanas fināla taisnē tiek aizvietots vienas no galvenās lomas – Žana Pola Getija atveidotājiem, aktieris Kevins Speisijs.

Režisors Ridlijs Skots un filmas veidotāji (“Scott Free Productions” un “Imperative Entertainment”) pieņēma visai sarežģīto lēmumu – pārfilmēt kadrus ar Speisiju, viņa vietā pieaicinot Kristoferu Plameru, pēc tam, kad Kevinam Speisijam tika izvirzīta apsūdzība par vairāk kā 20 seksuālas uzmākšanās gadījumiem.

Filmas producentu oficiālajā paziņojumā ir teikts: „Tā ir patiesība un mēs veicam pārfilmēšanu ar Plameru vairākās lokācijās – Romā un Londonā. Lai gan šis ir visai drosmīgs solis un pamatīgs izaicinājums, filmēšanas komanda un citi lomu atveidotāji pilnībā to ne tikai atbalsta, bet arī dara visu iespējamo, lai filma tiktu izrādīta iepriekšparedzētajā laikā, ar pirmizrādi 22. decembrī (ASV). Skots un filmas producenti jūtas atbildīgi pret vairāk kā 800 dalībnieku lielo komandu sākot no aktieriem līdz filmas tehniskajai komanda, kas vairāku gadu garumā strādājuši pie filmas izveides, tāpēc uzskata, ka ir svarīgi nodrošināties, lai visai filmai nevilktos līdz vienam cilvēkam izvirzītās apsūdzības.“

Filma uzņemta pēc Džona Pīrsona grāmatas motīviem un tās režisors ir četrkārtējais “Oskara” balvas nominants Ridlijs Skots (“Marsietis”). Galvenajās lomās – “Oskara” balvas nominanti Mišela Viljamsa (“Kuprainais kalns”) un Marks Valbergs (“Atkritēji”), kā arī jaunais aktieris Čārlijs Plamers (“King Jack”) un franču kino zvaigzne Romēns Dirī (“Ķīniešu mīkla”).

Vēsturisko filmu “Visas pasaules nauda”, kas balstīta uz vēsturiskiem notikumiem par pasaules bagātāko cilvēku – miljardieri, naftas magnātu Getiju, Latvijā varēs noskatīties sākot ar 29. decembri.

LA.lv