×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.9°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
4. augusts, 2017
Drukāt

Nebijis precedents: “Red Hot Chilli Peppers” uzstāšanās dienā Rīgā bija izpirktas visas naktsmītnes (3)

Fani amerikāņu grupas "Red Hot Chili Peppers" koncerts Lucavsalā.Fani amerikāņu grupas "Red Hot Chili Peppers" koncerts Lucavsalā.

Latvijas tūrismā pavisam nesen piedzīvots notikums, kāds līdz šim nekad nav bijis – izpirktas visas naktsmītnes un viesnīcu numuri Rīgā un tas notika 27. jūlijā. Iemesls – amerikāņu rokgrupas “Red Hot Chili Peppers” koncerts, kuru apmeklēja 30 000 Latvijas un ārvalstu mūzikas cienītāju, vēstīja LNT raidījums “900 sekundes”.

Pinnis raidījumam atzina, ka tāda līdz šim ir bijusi tikai viena diena. Viņš norādīja, ka daudzo starptautisko koncertu dēļ Latvija kļūst atpazīstamāka un tūristi brauc uz Latviju, taču vēl jāiegulda liels darbs šajā jomā.

Pirmajos piecos mēnešos tūristu mītnēs apkalpojušas par 12,8% vairāk ārvalstu viesu nekā pērn, bet ārvalstu viesu pavadīto nakšu skaits tūristu mītnēs piecos mēnešos audzis par 10,3%.

Pinnis arī norādīja, ka arvien mazāk ārvalstu tūristu Rīgu uztver kā vecpuišu ballīšu vietu – tur ierodas tūristi, kuri meklē kvalitatīvākas izklaides.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kas ir Pinnis? Video nav laika skatīties, vēlējos tikai ziņu izlasīt.

  2. Ko tur Ušaks teica par to, ka švaki būs LV tūrismam, ja zaudēs krievu tūristus?

  3. nepūlies un netaisi sensāciju, nekas tur nebija, tusiņš vienam noteiktam slānītim..

Draugiem Facebook Twitter Google+