Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nebūvē gaisa pilis! Horoskopi 13.martam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Šodien pieaugs tādi gadījumi un situācijas, ko mēs varam dēvēt par “sakritību” un “būt īstajā laikā un vietā”. Dažiem tie būs veiksmīgi notikumi, dažiem – ne pārāk, tomēr kopumā diena aizritēs labvēlīgā un veiksmīgā atmosfērā. Daži jutīsies ļoti izklaidīgi un būs tieksme būvēt savā prātā gaisa pilis. Taču vajadzētu atcerēties, ka pieturēšanās pie plāna un racionāliem spriedumiem vairumā gadījumu nes daudz stabilāku veiksmi.

Auns

Tev šodien var palaimēties, taču ir arī risks, ka tu šo laimi vari arī pazaudēt. Neizaicini to! Kopumā diena noritēs veiksmīgi un daudziem Auniem veiksies privātajā dzīvē.

Vērsis

Kritiska diena, taču bēda var paiet tev garām, ja tu strikti pieturēsies pie saviem plāniem. Pie dzīves apvāršņa var parādīties jauni draugi, uz kuru palīdzību nākotnē tu varēsi cerēt bez mazākajām šaubām. Pievērs uzmanību savai veselībai: iespējama saaukstēšanās un saindēšanās.

Dvīņi

Sasniegtā veiksme ir trausla un to tev vajadzētu atcerēties. Finanses vēlams ieguldīt perspektīvās lietās, taču nekādā gadījumā neriskē ar savu naudu.

Vēzis

Šī diena tev sola harmoniju un mērenību itin visā. Centies orientēties uz galveno un netērēt savu laiku sīkumiem, kas var iztērēt tavu dienu “pa tukšo”.

Lauva

Šo dienu centies aizvadīt ierastā ritmā. Veiksmes pamats būt iekšējā un ārējā pārliecība par sevi. Diena noritēs salīdzinoši mierīgi, ja tu izvairīsies no riskantām situācijām.

Jaunava

Vientuļniekiem šodien ļoti gribēsies nodibināt kontaktus un uzsākt jaunus romānus. Tiem, kam jau ir mīļotais cilvēks, vajadzētu vairāk uzmanības veltīt tieši viņam, tā parādot, cik liela loma viņam ir tavā dzīvē.

Svari

Šodien Svari var gaidīt priecīgus notikumus, laimīgas pārmaiņas ģimenē. Kā iespējams biežāk tev vajadzētu rīkot ģimenes svētkus: tie ļauj apvienoties ģimenei un sajust drošības, laimes sajūtu.

Skorpions

Ļoti iespējams, ka atteikšanās no avantūrām šodien pavērs tev jaunas perspektīvas un norādīs pareizo virzienu. Visās izpratnēs turi sevi šodien grožos!

Strēlnieks

Šodien veiksmīgas būs sapulces un darbs kolektīvā. Veiksmīga diena, lai uzsāktu darbu arī jaunā darbavietā. Veiksmīgs laiks, lai parakstītu dažādus līgumus, kā arī citu dokumentāciju. Nevajadzētu pārmērīgi aizrauties ar savas brīvās gribas izrādīšanu.

Mežāzis

Labvēlīga diena darbā un itin visā, kas attiecas uz jauniem projektiem. Neriskē lieki, jo reizēm tieši racionāli lēmumi izrādās vispareizākie.

Ūdensvīrs

Diena var būt ļoti veiksmīga. Ģimeniskās attiecības būs harmoniskas un dāvās tev prieku. Nedrīkst šodien dot zvērestus un uzņemties atbildību. Pabeidz iesāktos darbus.

Zivis

Labvēlīgs laiks braucieniem un ceļojumiem, atpūtai, ārstēšanās kursiem un sanatorijām. Neierobežo sevi tikai ar komandējumiem un darījuma braucieniem: ir ļoti svarīgi izbaudīt arī atvaļinājumu.

LA.lv