Necenzēti! Krištopāna treneris rupji motivē komandu izglābt spēli 1

SEHA Gazprom handbola līgas pirmajā spēlē Brestas “Meškov” izbraukumā cīnījās neizšķirti 34:34 ar Skopjes “Vardar”. Latvijas izlases līderis Dainis Krištopāns bija viens no komandas līderiem un guva piecus vārtus.
Spēle, kurā tikās pērnās sezonas otrās (“Vardar) un ceturtās (“Meškov) vietas ieguvēji, izvērtās nervoza. Pirmo puslaiku ar 18:14 uzvarēja Bresta, pāris minūtes pirms spēles beigām ar 33:30 vadībā bija “Vardar”. “Meškov” komandas treneris Sergejs Bebeško šādā situācijā pieprasītajā minūtes pārtraukumā atrada necenzētu rupju leksiku, kura spēja atmodināt komandu. Īstu vīru sportā reizēm tas ir noderīgāk par taktikas shēmām!

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas

“Meškov” panāca neizšķirtu 33:33, dažas sekundes pirms mača beigām “Vardar” guva faktiski uzvaras vārtus (34:33), taču patraucēja Brestas komandai ievadīt bumbu spēlē. Pēc apspriedes tiesneši nolēma mājinieku komandas spēlētājam parādīt sarkano kartīti un uz “Vardar” komandas vārtiem piešķirt septiņu metru soda metienu. Tas tika realizēts – 34:34.

SEHA līgā, kuras nosaukums tulkojams kā Dienvideiropas handbola asociācija, šosezon vairs nespēlē Serbijas komandas, taču klāt nākuši divi slovēņu klubi. Regulārajā sezonā komandas aizvadīs divu apļu turnīru, kam sekos četru labāko komandu finālturnīrs. Daiņa Krištopāna un Brestas “Meškov” pretinieki šosezon būs “Vardar”, “Metalurg” (abas Maķedonija), “Telekom Veszprem” (Ungārija), “Laško Pivovarna”, “Gorenje Velenje” (abas Slovēnija), HC “Nexe”, “PPD Zagreb” (abas Horvātija), “Tatran Prešov” (Slovākija), “Izvidjac Ljubuski” (Bosnija).

Brestas “Meškov” spēlēs arī EHF Čempionu līgā, kur pirmā spēle 24. septembrī savā laukumā pret Polijas “Vivce Kielce”, bet 1. oktobrī pret “Vardar” atkal bus jāspēlē Skopjē. Jau Čempionu līgas ietvaros.

Vācijas kausa izcīņas astotdaļfinālu sasniegusi “Leipzig” komanda, ar 36:23 pārspējot “SG Langenfeld” komandu. Uzvarētāju rindās ar septiņiem vārtiem rezultatīvākais bija Latvijas izlases spēlētājs Aivis Jurdžs.

Handbola sezona startē arī pašu mājās. Rīgas atklātajā čempionātā piedalīsies sešas komandas – valsts čempioni Dobeles “Tenax”, Rīgas “Celtnieks”, “Ogre/Miandum”, “Jūrmalas Sports”, “MSĢ/LAT-98” un “ASK/LSPA”. Pirmajās spēlēs 2. septembrī Dobelē “Tenax” uzņems ogrēniešus, pulksten 20 RDTP zālē spēlēs “Celtnieks” – “Jūrmalas Sports”.