×
Mobilā versija
+7.7°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
28. decembris, 2015
Drukāt

Necerēta veiksme: Ziemassvētkos laimētas lielas summas loterijās (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto

Aizvadītās Ziemassvētku brīvdienas ir lutinājušas loteriju spēlētājus ar bagātīgiem laimestiem – 150 000 eiro, 40 181 eiro un automašīnu Audi Q5, LA.lv uzzināja uzņēmumā “Latvijas Loto”.

“Viking Lotto” 23. decembra izlozē Latvijā tika uzminēti pieci skaitļi un papildskaitlis un laimēti 40 181,51 eiro. Laimīgo kvīti ar pieciem spēles variantiem uz vienu izlozi Rīgā, Miera ielā 2, iegādājās pensionēta medmāsa no Iļģuciema.

Pirms svētkiem veiksminiece satikusies ar saviem brāļiem, un viens no viņiem bijis paņēmis līdzi neaizpildītus “Viking Lotto” kuponus. Visi trīs joka pēc aizpildījuši katrs savu kuponu un pastaigas laikā pa Rīgas Ziemassvētku tirdziņiem piereģistrējuši izvēlētās skaitļu kombinācijas izlozei. Nākamajā pastaigas reizē pa Vecrīgu viens no brāļiem laimētājai vaicājis, vai viņai somā ir tā Viking Lotto biļete – varētu ieiet Latvijas Loto veikalā un to pārbaudīt.

“Pārdevēja teica, ka esmu laimējusi 40 tūkstošus eiro”, stāsta smaidīgā kundze. “Tas nu gan bija liels pārsteigums un veiksme, jo vecumdienās esmu paņēmusi dzīvokļa kredītu, par kuru man vēl jāmaksā 39 tūkstošus eiro. Tagad samaksāšu kredītu un vēl tūkstotis paliks svētku svinībām” jokojās laimētāja.

Tā ir jau desmitā reize šajā gadā, kad kādam ir izdevies uzminēt 5 skaitļus un papildskaitli un laimēt vairāk kā 20 tūkstošus eiro vērtu laimestu.

Savukārt sestdienas, 26. decembra izlozē skaitļu loteriju papildspēlē “Džokers” šogad trešo reizi tika laimēts maksimālais laimests 150 000 eiro. Laimīgā loterijas biļete – “SuperBingo” ar pieciem variantiem un abiem Džokeriem kopsummā par 9 eiro 20. decembrī iegādāta internetā. Laimīgās biļetes īpašnieks tiek gaidīts piesakāmies “Latvijas Loto” birojā.

Svētdien, 27.decembrī TV šova “SuperBingo” skatītāji varēja vērot, kā tiek izlozēta studijas automašīna Audi Q5. Uz šī gada kārotākās SuperBingo automašīnas Audi Q5 izlozi studijā bija ieradušies divi no trim iepriekšējā nedēļā izlozētajiem pretendentiem – Vilnis Sliece no Siguldas un Ilmārs Ernests Krišmanis no Talsiem, bet trešā izlozētā kvīts numura īpašnieks vai īpašniece automašīnas izlozei nepieteicās. Pirmais izvēli izdarīja Vilnis Sliece kļūstot par baltā Audi Q5 jauno īpašnieku.

“Esmu santehniķis no Siguldas un zvejnieks no Saulkrastiem”, sevi stādīja priekšā Vilnis Sliece. Ikdiena viņam paejot strādājot divos darbos, bet svētdienās viņa ģimene atpūšas, spēlējot SuperBingo. Aizvadītajā svētdienā Vilnis bijis darbā, un savu SuperBingo kvīti viņš uzticējis pārbaudīt sievai. Pēc izlozes viņa piezvanījusi vīram un paziņojusi, ka nu būs jābrauc uz Audi Q5 izlozi. Visu nedēļu veiksminieks esot uztraucies par gaidāmo dalību izlozē, jo viņam ļoti nepatīkot filmēties. Izlozes laikā Vilnis piedzīvojis tik spēcīgu lampu drudzi, ka arī pēc izlozes viņam bija grūti paust emocijas par iegūto laimestu. Viņa sieva, kura bija ieradusies līdzi vīram uz automašīnas izlozi, smaidot teica, ka jauna automašīna viņu ģimenei esot bijusi nepieciešama.

Loteriju spēlētājiem 2015. gads ir bijis ļoti veiksmīgs, norāda “Latvijas Loto” Mārketinga daļas vadītāja Aiga Roziņa: “Līdz šim uzņēmums Latvijas Loto laimestos jau ir izmaksājis vairāk kā 11 miljonus eiro. Turklāt pieci loteriju laimesti, kas laimēti šajā gadā, ir iekļuvuši visu laiku lielāko “Latvijas Loto” laimestu Top 20. Lielākais no tiem – SuperBingo laimests un privātmāja, kopsummā 366 138 eiro vērtībā tika laimēts oktobrī, Aizkrauklē, un tas ir otrais lielākais laimests kāds jebkad laimēts Latvijas Loto organizētajās loterijās. Otrs lielākais 2015. gada laimests arīdzan laimēts loterijā “SuperBingo” novembrī, Ventspilī, un sasniedz 175 084 eiro. Šogad trīs reizes laimēti 150 000 eiro papildspēlē “Džokers” – aprīlī, novembrī un decembrī, turklāt divi veiksminieki ir no Rīgas, un trešais, kurš nupat laimējis iespaidīgo laimestu, ir iegādājies loterijas biļeti internetā.”

Lielākais laimests momentloterijās 2015. gadā bija momentloterijā “Karnevāls” laimētie 50 000 eiro, tāpat šogad “Latvijas Loto” loterijās laimētas ir kopumā 33 automašīnas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. par laimētājiem,lai ari turpmāk veicas!

Draugiem Facebook Twitter Google+