×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.7°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
3. marts, 2017
Drukāt

Necieni valsts valodu – mandātu nost (85)

Foto - Ieva Makare/LETAFoto - Ieva Makare/LETA

Amatpersonas, kas nepārvalda valsts valodu, var atstādināt. Bet ko darīt ar tiem, kas latviski gan prot, bet demonstratīvi neievēro likumu?

Valsts vai pašvaldību amatpersonas, kuras atkārtoti sodītas par valsts valodas normu neievērošanu, uz laiku varētu atstādināt no amata. Šādus likuma grozījumus tuvākajās nedēļās koalīcijas partneriem piedāvās Nacionālās apvienības (NA) Saeimas frakcija.

Likuma iniciatori neslēpj, ka gatavot šos grozījumus viņus pamudinājusi Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova (“Saskaņa”) uzvedība. Atgādināšu, ka Valsts valodas centrs (VVC) Rīgas mēram piespriedis 140 eiro sodu par pašvaldības sociālo tīklu kontos īstenoto saziņu svešvalodās (krieviski un angliski). Ušakovs ne vien šo sodu pārsūdzējis, bet arī veltījis VVC nicīgus komentārus un karikatūras internetā. Kamēr šajā lietā vēl turpinās tiesvedība, VVC sācis administratīvā pārkāpuma lietu pret Rīgas mēru saistībā ar viņa uzvedību Ēnu dienas pasākumos, kad Ušakovs ar skolēniem komunicējis krievu valodā.

“Nila Ušakova publiski demonstrētā izaicinošā un nicīgā attieksme pret valsts valodas normām un VVC lēmumiem liek secināt, ka ar pašreizējo regulējumu kaut kas nav kārtībā. Valsts valodas likuma pārkāpēji tiek cauri faktiski bez soda vai ar simbolisku maksu. Sakārtot šo lietu – tas ir valsts goda jautājums!” uzskata NA līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars.

Šobrīd amatu var zaudēt tikai tās amatpersonas, kas latviešu valodu nezina ieņemtajam amatam atbilstošā līmenī. Tie, kas valsts valodu zina, bet nelieto vai arī nevietā izvēlas runāt svešvalodās, riskē tikai ar naudas sodu. Administratīvo pārkāpumu kodekss (APK) par informatīvu ziņojumu sniegšanu svešvalodā, ja tas paredzēts tikai valsts valodā, atbildīgās amatpersonas var sodīt ar 35 līdz 140 eiro (pēc šī panta sods piemērots arī Ušakovam).

Savukārt par klaju necieņas izrādīšanu pret valsts valodu sods ir līdz 350 eiro. NA, visticamāk, rosinās papildināt šos pantus ar jaunām daļām, nosakot, ka par atkārtotu pārkāpumu atbildīgā amatpersona var tikt uz laiku atstādināta no amata. Pašlaik grozījumus vēl pilnveido juristi, bet plānots, ka pēc divām nedēļām nacionāļi šos priekšlikumus koalīcijas padomē piedāvās apspriešanai partneriem no “Vienotības” un ZZS.

Pievienot komentāru

Komentāri (85)

 1. Amatpersonas, kURas nepārvalda valsts valodu, var atstādināt.
  ar pašreizējo regulējumu NEkas nav kārtībā.
  Šobrīd amatu var zaudēt tikai tās amatpersonas, kURas latviešu valodu nePROT ieņemtajam amatam atbilstošā līmenī.
  zināt jau nu latviešu valodu Latvijā visi zina. Pu†lerlandes vals†s valodā “знать” nozīmē gan zināt, gan prast.
  Bukaini ne amatpersona, bet saka “cik ielgi mēs piesēdīsim uz virtuves un lamāsim Valdību?”! depu;t;a;ts Elksniņš nu jau Dvinskas mēris un atkal vairs ne Dvinskas mēris, saka “man ir apliecība uz augstāko līmeni!”! Kangarā†a ē†ikas komīzijā pilsoņi, kuru vienīgajā valodā nav ne nenoteikto, ne noteikto galotņu, ne arī artikulu un kurā nav arī salikto laiku, AnnaLīzē Šnores izteiku latviešu valodā!
  kā runā valsts valodā (N.B! tā arī Kangarā†a darba valoda!) ē†ikas komīzijas priekšsēdis, klausieties youtībē – “Vitālijs Orlovs — veiksmīgs politiķis, 9. Saeimas deputāts un mediķis”!
  man i česmit seš gad, … briva laikaja es skatijos makslas filmu “Ilgs cels kaps” … viens valsts, … prieks latviešiem, ko nozime viņa dzimtenem, … 91. gadā sakas atmoda, ja, … biju viens no tiem cilvekiem, kuri nebaidijās un aizeja uz Zakusala uz telecentru, tad, kad atmaitas aizsargi domaja, ka var but uzbrukums no omoniesiem, …, uz jautājuma, kas jus esat, es vienmer atbildeja “krievi runājošas karēlis, Latvijas pilsonis”. teiksim ta, no ta, ka es vairs nepraktizeju, … tad jau dzimis mana meita … es biju nostāts priekš izvēles … jābut jaunai asinij, jaunam vilnim, … esmu nodoklu maksātāj, … gaida, tad ka viņiem pilsonību atnes un un un un pateiks “nu kļuvi par Latvijas pilsoni!”, … es vienkārši nokārtoju visus tos ekzamenus … pārgāju visu to proceduru, aicināju visus cilvēkus, kuri pātiesibā nepilsoni, iet un naturalizeties un mainīt politisko vidi … es zinu, ka es kā citi Latvijas radioklausītāji, diez vai gribas redzēt …, iziesim no tā krīze, … daudzi no mums ir Padomju Savienības produkti, tad kad mūsu vietā kautkas kautkur pieņem, bija pieņemti lēmumi, … mēģināt atrast kaut kādu ideju, izkļūt no tā krīza, … mums ir tāds ka nu kā es izskatījos, ja es jautāšu uz jautājuma, ko zin katrs skolnieks, … varbūt man tā paveicās, neviens mani nenodeveja.
  “otraja panta punkta”, “noklausot audio ierakstu, pēc stundām jus paņemat vardu un runajat … pēc stundas, kad bija uzsakta komisija, jus paņemāt vardu un runajat, bet šeit iesniegumā jus rakstiet, ka Ringolds Balodis man nedeva vardu, sēde notika divas ar pusu stundas …”!

 2. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze

 3. Ak tad tautā nemīlētie mēra amata kārotāji atraduši kā tikt vaļā no tautas mīlēta un tautas ievēlēta Deputāta, kas strādā, nevis traucē strādāt citiem, kā to dara dzintars-kā deputāts viņš ir – absolūta nulle būtu par vieglu teikts. Tas ir Latvijas valstij kaitīgs, nekam nederīgs, noziedzīgs elements. Lai atmaksā mūsu naudu ko pa velti saņēmis, traucējot valsts attīstību un liekot šķēršļus tiem, kuri strādā. Ārā dzintaru no Saeimas! Atņemt deputāta mandātu uz visiem laikiem! Vari kaut apkakāties dzintar! nekad ne tu, ne tavi nejēgas nebūsiet par Rīgas mēru! Tauta tev nepiedos, ja izēdīsi Tautas vairākuma vēlētu Deputātu! Kāpēc tu un tavi s* brāļi inetā rakstat angliski? Atceries, tu tagad būsi zem mikroskopa un pamēģini kādā twiterī vai citur uzrakstīt kādu vārdu angliski! Tas tiks ziņots vvc, tu wv!

 4. Viena no krievnacisma krasākām pazīmēm ir tā, ka reiz kur krievi ir .. tā arī skaitās viņu “ģerevņa” uz mūžīgiem laikiem.

  • Ах ты сучёнышь недобитый, приметы он знает, ишь ты. Ты вор, твоё место в тюрьме. Прекрати воровать чужие ники, курва!

 5. Cik tad nu ilgi vēl tēlosim tolerantus jefiņus, kuri nesaprot, ka okupācijas sekas nav integrējamas, bet gan likvidējamas – juridiski pamatoti un likumīgi!? Un arī valodas jautājumu vienu atrisināt nav iespējams.
  Skaitliski neierobežots un pašpietiekams daudzums ekspansīvu sveštautiešu integrācijai nepakļaujas.

  • Короче говоря, ты сам гадёныш, мелкий и пакостный. Это тебя самого надо ликвидировать «юридически обоснованно и законно», фашистский последышь!

 6. Ideja ir interesanta, taču idejas autori nesaprot, ka ja VVC konsekventi sodīs visus, kas runā svešvalodā, nevis valsts valodā, viņi paši kritīs nežēlastībā, jo arī bieži runā svešvalodās.

 7. Vai Leģionāru piemiņas diena 16. martā tiks atzīmēta?

  • День фашиста, что ли?! 1фициально – нет! А так то, он у вас каждый божий день происходит. Особенно, если судить по комментариям.

   • antiašist givi tava agresivitāte norāda uz to ka esi bīstams sabiedrībai ,ko tu vari iemācīt saviem skolniekiem sātanist…

    • А ты сама то, не опасна обществу, а?! А твои скачущие бандерлоги? Чему могут научить твои «учителя» бандеровцы, убивающие мирных людей, граждан своей же страны?!!!

 8. Бедный и несчастный, все тебя обижают, ай ай ай….плачу и рыдаю….
  Слышь, убогий, пшёл нах вместе с цензорами!

 9. Если не хотите знать знать, куда вам надо идти, не давайте бесполезных советов!

 10. Я выражаю решительный и категорический протест модераторам сайта за проведение открытой политической цензуры!!! Редакция портала открыто поддерживает только одну точку зрения и допускает прямые оскорбления тех, кто с этим не согласен. Вы нарушаете конституцию своей же страны! Любая цензура запрещена!
  О, цензоры вышли на охоту. Убивать дискуссию это ваше призвание. А как же коституция!?

 11. Kāpēc žurnālisti piesārņo latviešu valodu? Mūžīgais – komunicēt! Agrāk iztikām, tagad vairs neprot. Latvijas radio (sevišķi rīta bloku) vairs vispār nespēju klausīties, kad tas provinciālisms beigsies

 12. Tāds pajolīša smaids, kas ilgojas pēc Tvaika ielas…

 13. Muļķa Mazpisāns ("Ontūns") Atbildēt

  Es mūsu dižajam Maskavas pārstāvim Ušakovam katrā laikā — bikses nost!

 14. Rīgas mērs Nils Ušakovs CIENA latviešu valodu – runā pat LITERĀRI pareizā latviešu valodā atzinuši latviešu valodas eksperti! un nesā kaklasaiti LATVIJAS karoga krāsās – skat foto …

 15. Ārrrā tādus!

 16. Muļķa Mazpisāns ("Ontūns") Atbildēt

  Ja es esmu prasts krievnacistu lumpenis, tad tas Ušakovs ir viens viltīgs glumiķis.

 17. Kurš tad to mandātu noņems ,ja pati otrā valsts amatpersona Mūrniece ar Zilupes mēru dūdoja slāvu mēlē.It kā tā bijusi personīgā saruna.Tad ar kādām tiesībām šī brauca ar VALSTS mašīnu uz turieni?Pēc šī incidenta man riebj klausīties šo meli un negodīgo dāmīti.
  Visu to redzot un Vējonī klausoties cik te neomulīgi jūtas okupanti,Ušaks un Co laiž uz pilnu klapi.Tādam mērglim vēl no Hapilova laikiem nekādu pielaidi valsts noslēpumiem.Lūk tad viņš var būt ne mērs,bet mēra sētnieks !!Cik vēl var Latvijas politkretīni zemu krist lai izdabātu okupantiem un ļautu pazemot valodu un valsti,arī MANI !!

  • Старая ведьма! Тебя даже на твайку не возмут!
   Здесь был комментарий!

   • Tur nevienu vairāk neņems,jo psihuška ir tava un tev līdzīgo troļļu votčina,Vari okupēt bez bēdām Aptiekas ielu.Ceru,ka tu tur būsi vismaz Kutuzovs ,Staļins,Bērija vai Žukovs.Vēlu veiksmi! kaujās.

  • Ja ir likums par valsts valodas lietošanu ,tad tas attiecas uz visiem vienādi IR pat vair;ak nekā ciniski praīt sodu Ušakovam un draudēt ar atstādināšanu no amata ,kamēr mūsu ierēdņi ,monistri ar prezidentu priekšgalā TV krievu raidījumos burbuļo svešvalodā Vai tā nav informācijas sniegšana svešvalodā? Saimā uz sienas ir sauklis””visiem viens likums ,visiem viena taisnība”” Nacionāļi,tie puskoka lēcēji ,nav to vēl ievēroju;ši? Ja esam taisnīgi ,tsd būsim taisnīgi un sodīsim visus vienādi ,nevis pēc nacionalitātes
   Starp citu ,Ušakovs latviski runā labāk par daudziem valstsvīriem,tostarp.prezidentu Ušakovs māk pareizi lietot “”ka “”un “”kad””,tāpar pareizi lieto pavēles izteiksmi,kas mūsu vadoņiem ir pilnīga ķīniešu ābece
   Nepārprotiet ,neaizstāvu krievus ,bet prasu godīgumu pret visiem vienādi

   • Самое главное, Янис, что закон о государственном языке, не регулирует его применение в интернете. Тем более, что к примеру, тот же фейсбук это всё таки американская компания, и её деятельность регулируется американким законодательством.
    А сам Ушаков, и в правду, по латышски говорит лучше многих истинных носителей языка.

 18. Glumiķis

 19. Taisāt priekšvēlēšanu reklāmu Ušakovam?

 20. Valsts amatpersonas būtu jāatstādina, bez tiesībām jebkad ieņemt amatu, ja tās ir tikušas sodītas – vienalga, krimināli vai administratīvi. Valsti nevar vadīt persona, kura pati neciena un neievēro valsts likumus.

  Par Ušakovu ir cits stāsts – viņa rīcība būtu jāizvērtē drošības policijai. Sabiedrības šķelšana, pastāvošās varas diskreditēšana un ņirgāšanās par uzraugošajām institūcijām un demonstratīva likumu pārkāpšana, tiesājoties par savu pārkāpumu taisnību.

  • Un kā sodīsim minitus”CIk taisnīga ir likuma piemērošana augstākajam ešelonam? Kādreiējo veselības ministru Belēviču patrieca dēļ pumpiņas nogriešanas ārpus rindas un šī nedarb slēpšanas Rasnačs deva naudu .lai izmantojot dienesta stāvokli ,iestāte sauto pārvestu skapi,paņirgājotie s,ka ārkārtas situācijās tā drķstot D;ūkjlavs vispirms Vārtrūmē slepeni tikās ar kremļa augstu personu,vēlāk apdzērās leišu ballē tā ,ka parts vairs neatcers ,piedalījā medībās vai ne Bet abi ir amatos bez soda No taisn’bas viedokļa,kāpēc Ušakovs nebūtu pažēlojams? TIkai tāpēc ne ,ka ir krievs !? Latvieši ,nesmuki! Būsim vienādi goodīgi pret jebkuru cilvēku,neskatoties uz tautību Mēs taču sevi lepni dēv;ējam par demokrātisku un civilizētu tautu Tomēr divkosība liek to apšaubīt

 21. Nacionāļi ar galvu vispār nedomā. Uzraus Ušakovam reitingu augšā tā ka nemetas. Bet varbūt tāds viņiem arī nolūks?

 22. Raivels nevar remdēt savus kompleksus?

 23. Žiks pilnīgi piekrīt

 24. Ušakovam tikai viens padoms, nemokies, bet brauc uz Roģinu. Maskavā droši vien kāda vieta atradīsies par labu kalpošanu. Uz priekšu!!!

  • viš jau nemokās Atbildēt

   tu jau tikai mokies. tad tu ari brauc:)

   • sveiciens tev no motorollas un givi.

    • И тебе привет, от твоих хероев, хохломать! Твою мать цензоры грёбаные, ещё раз удалите, и вас всех постигнет кара! Будет вам нежданчик! Этой суке можно мне грозить смертью, а ответить ей тем же, нельзя?! Ну, вы блядь, и суки после этого!

  • Nevar redzēt, ka šeit ir viņa Dzimtene, jo viņš to nemaz neciena un domā tikai par savu reitingu!

 25. Kas Latvijā ir nacionālisti ?
  Latvietis, kas Latvijā runā latviešu un krievu valodā vai krievs – vienvalodnieks, kas Latvijā runā tikai krievu valodā.
  latvietis Latvijā ir NACIONĀLISTS – krievs Latvijā ir NACISTS

 26. Grib runāt krieviski, sametamies biļetei, lai brauc uz Krieviju. Tur vietas pietiekoši.

  • Latvietis vienmēr rūpējās par savu valodu (vairāk kā 2000 gadu.), un tad parādās krievijas specnazi, kas iepumpē Latvijā apčakarētos krievus, kam sola , kai balķika naša. Tā arī 2014. gadā paziņoja par Krimu.
   Mēs varētu lietas labā dareīt sekojošo”
   1-stātīt migrantiem, ka valsts, no kuras bēgi. Tevi negaida,
   2- Tu esi mēsls, ko Tava nodevīgā valsts izmanto savu slimo mērķu sasniegšanai

 27. nau jaruna sunu valoda kadas tas ir anglu merkaku afrikanu visas kvrks nau saprotamas macaties no darvina ka radas dziviba uz zemes nozombeta tautina…valodu bardaks paveles ka jaruna darvins bija naciks ka sis sludinaja rasu teoriju bet bija zinatnieks petnieks dabas izcelsme slava darvinamists atejists…sistalbraucejs ravis zem galda lasi kaulins bez aprekina laulibas….

 28. 100% atbalstu. Ar Rēzeknes Bartaševiču tas pats – FB po russki , bet pats intervijās latviešu valodas lietvārdiem dzimtes jauc, tāds latviešu valodas zināšanu līmenis. Ja nevar iemācītoies latviski un neciena valsti – ar sūdaunu koku abus.

 29. toties, Nils remontē bērnudārzus, skolas un kultūras iestāles, atjauno un ierīko jaunus pilsētas parkus, vizina nabadzīgos pensionārus uz tirgu pēc lētākas pārtikas, dod ģimenēm ar bērniem ietaupīt uz sabiedrisko, remontē ielas un ietves un vēl daudz citu ko, kamēr mūsu Rīgas izbijušās tautiskās “protēzes” tik vien spēja ka sacūkot Rīgas kanālu par 6 miljoniem Ls

  • aizmirsi pieminēt ,zobu protēzes solija dalīt vairumā par bŗīvu,lai varētu sagremot lētu paārtiku

 30. Arī Olaines novada pašvaldība nodrukājusi kalendāru divās valodās.

 31. Ha,Lembergs arī bija “atstādināts”,bet kā ir tā ir pie varas.Kārtējā grābstīšanās!NA jau sen varēja kļūt par valsti virzošo spēku ,bet…knapi tiek Saeimā.Un kad likvidēs krievu skolas latviešu valstī?Ģirt,vēlamais neatbilst reālajam!Un cik jau tādu tukšu ideju izskanējis,kas nav īstenotas?Katra šāda nerealizēta ideja devalvē galveno mērķi un vairo apātiju un bezcerību.Arī tāpēc cilvēki aizbrauc,ka “klukstes tikai klukst un olu nedēj”…

 32. Cik ilgi vel ES un NATO Valsti Latvija turpinasies sarkano un “zalo”Polit Muppet Show ? Kad beidzot Latvija klus par Tiesisku Valsti kura tiek ieveroti,un izpilditi visi LV Kriminallikumi un starptautiskie likumi , okupacijas seku likvidesanu ieskaitot ?

 33. Nekaunīgs un izaicinošs mērs Atbildēt

  Ar to neatlaidību, kā Ušakovs šķeļ sabiedrību, ir jāizvērtē ļoti nopieni. Viņa ņirgāšanās par VVC arī jāizvērtē un jāpieņem mēri. B.Broka to izlikusies neredzam.

  • velreiz atgādināšu Atbildēt

   ka tieši LA portāls pedejā laikā ņirgājas par VVC regulāri liekot rakstus saimnieku valodā, kas pēc valsts valodas likuma nav ļauts un ko ušiņam pārmet. pie tam viš todara feisbukā, kas īsti par mediju nav uzskatāms, kamer LA 100% pretendē uz medija nosaukumu

 34. Kur ir problema-nonemt no amata,un uz 5 gadiem aizliekt ienemt valsts amatu.Bet Latvija tikai runa,ar darbiem ta pasmagak.Tapec jau ir bardaks.Kurs nebeiksies ja nesavedis likumus kartiba.Cies tikai vienkarsie cilveki.Bet aukstak stavosie tikai nirgajas.Un pasakiet ka tas ta nav.

  • Nerakstīt latviski (bez mīkstinājuma un garumzīmēm), kad jārunā par valodas lietām, arī ir necieņa pret valodu. Un vispār – raksts par tik iestrēgušām lietām kā Valodas likuma un pašas valodas ignorēšana ar Ušakova portretu priekšplānā ir nevis rūpes par valodu, bet kārtējā reklāma Ušakovam.

  • problēma ir gan Atbildēt

   viš ir vēleta amatpersona neviss iecelts ierēdnis, atiecigi tā vienkārši noņemt tik tāpec ka tev nepatīk nav iespējams.

  • Cien.Vineta,Jusu humanisms ir sasniedzis bistamus apmerus. “Tuvejo arzemju” agentu par patstavigu Valsts budzeta izlaupisanu ar savu SIA palidzibu,par diversantu apmacibu organizesanu ar merki iznicinat Latvijas Valsts neatkaribu, organizesanu,par regularu kremla propagandas un dezinformacijas izplatisanu sabiedriskaja telpa u.t.t,u.t.t.,Jus iesakat so noziedzinieku zu pieciem gadiem atbrivot no ienemama amata !!!!!! O Tempo o More !

  • Sergej, kas ir nemz?

 35. Viņu uz Sibīriju, bet ne mandātu nost! par naida kurināšanu valstī mūža ieslodzījumu rūdas raktuvēs sava etniskajā dzimtenē! Jo vairāk aizsūtīsim, jo mazāk te žaunu virinātāju un Latvijas nicinātāju paliks! Uz ceļiem jānoliek šie okupanti un to pēcteci, kuri atļaujas Latviju, valsts valodu un latviešus nicināt!

  • Tiesi ta Sandra !Un tadel :
   vagoni…..vagoni……vagoni…..lopu vagoni…..vagonu ir daudz….loti daudz vagonu…..lopu vagoni…..
   uz austrumiem brauc…..uz austrumiem……atpakal nebrauks……netiks…….nekad… nekad….
   Noziegumiem pret cilveci nav noilguma.Okupacijas seku likvidesanu ,ieskaitot kompensacijas piedzisanu par nodaritajiem zaudejumiem,nekavejoties .

   • В который раз док говорю, что вагонов увас нет! Хочешь, могу продать! А могу и не продавать. сука ты док!

 36. ka tikai neapdiršas?

 37. kura nu govs mautu Atbildēt

  pats LApedejā laikā nez kāpec valodu likumu neievēro un liek rakstus ne valsts valodā, bet saimnieku . tā ka pirms bakstat skabargu cita acī, varbut izvelkat baļķi no savejās?

 38. Kāpēc, par krieviem runājot, saka valsts valoda, bet, par rektoriem runājot, piemin ķēķa valodu? Kāpēc uz Orklas šokolādes kastes ar Laimas zīmolu angliski burti lielāki nekā latviski?

 39. Kad latvietis sāks cienīt otru latvieti un Latviju,tad arī tiks cienīta Latviešu valoda.

  • Tad, kad tie utainie krievi tiks nolikti pie vietas, lai naidu nekurina Latvijā ar šo ušaku utaino priekšgalā, kurs Rīgas naudu izsaimnieko!

   • nu utaini tagad jau ir letiņi Atbildēt

    ne vairs krievi. tu dzīvo ļoti tālās pagātnes atmiņās, paskaties vienreiz uz reālo pasauli

 40. Gribēšu redzēt, kurš pirmais cietīs. Nevis par krievu valodas lietošanu, bet gan par angļu valodu. Mani pārņem arvien lielāks nelabums klausoties, ka daudzviet angļu nevis krievu valoda izspiež latviešu valodu. Kas mums dubulti standarti? Jeb vienkārši gribas zāģēt krieviem.

 41. Tik tiešām darbs vairs nav tiem NA ?

  Lielākā Latvijas problēma ?????
  plānprātiņi
  idiņi

Draugiem Facebook Twitter Google+