Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nedari neiespējamo par katru cenu! Horoskopi 23.februārim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Šodien lielu lomu spēlēs nejaušība un sakritība nekā apzināta plānošana. Jāatceras, ka pārsteidzīgu secinājumu un lēmumu pieņemšana nav racionāla, un dažiem tas var maksāt lielu cenu. Ja rodas kāda šķietami nerisināma problēma, to arī nevajadzētu šodien “par katru cenu” risināt. Labvēlīga diena, ko pavadīt kopā ar ģimeni, draugiem un bērniem, kā arī ļauties tām lietām, kas jūs iepriecina. Nav ieteicams lietot alkoholu un treknus ēdienus!

Auns

Harmoniska diena. Ir cerība nogludināt dažādus konfliktus, kas jau kādu laiku neliek tev mieru. Viss šodien noritēs klusi un mierīgi. Atrod kādu darbību, kas tev palīdzēs nostiprināt attiecības ar tavu mīļoto cilvēku – varbūt varat kaut kur kopā doties vai izvēlēties kādu vaļasprieku, kas patīk jums abiem.

Vērsis

Ir cerība, ka tev izdosies izrunāties ar mīļoto cilvēku un vienoties par kompromisu. Tavs radošais prāts ļaus tev kādu situāciju ļoti veiksmīgi atrisināt. Vari uzsākt jaunus projektus, tajā skaitā vērienīgus. Arī naudas lietas šodien tev nesagādās rūpes.

Dvīņi

Steidzies izrunāt un atrisināt svarīgas sarunas. Uz ātru un vieglu naudu šodien neceri, taču likt pamatus dažādiem jauniem projektiem un iecerēm gan vari.

Vēzis

Labvēlīga diena un tava intuīcija būs pašos augstumos – tu jutīsi cilvēkus un notikumus, kas, protams, palīdzēs tev izvēlēties vispareizāko ceļu un pieeju. Iespējama iepazīšanās ar jauniem cilvēkiem, ar kuru palīdzību nākotnē tu varēsi sasniegt izvirzītos mērķus.

Lauva

Ķibeles un problēmas visas dienas garumā… Tas, ko tu vari darīt – novērs savu uzmanību no tā un veltī dienu savai ģimenei un mīļotajam cilvēkam. Pēc iespējas atturies no trekniem un asiem ēdieniem, nelieto alkoholu.

Jaunava

Diena var izrādīties gana smaga, tāpēc svarīgos jautājumus un problēmas labāk nerisināt šīs diennakts stundās. Pārmērīga aktivitāte var novest pie sliktas pašsajūtas. Pacenties būt mierīgs un neuztraukties par niekiem. Ja ir kāda problēma, ko tu nevari atrisināt, nogaidi.

Svari

Plašs skats, godīgums, tiešums, atbildības sajūta un mērķtiecība būs tās rakstura īpašības, kas padarīs tevi par autoritāti daudzu cilvēku acīs. Taču centies neuzņemties tādus pienākumus, kas tev nav pa spēkam.

Skorpions

Ļoti iespējams, ka šodien tu varēsi realizēt kādus sapņus, par ko sapņoji jau sen. Iespējams, tu pats par tiem jau esi piemirsis, taču tie piepildīsies. Labvēlīga diena radošiem darbiem un personīgu jautājumu risināšanai.

Strēlnieks

Tavs enerģijas potenciāls šodien ir augstākajā punktā. Šajā diena tev radīsies brīnišķīga iespēja izlabot dažas kļūdas, ko biji pieļāvis privātajā dzīvē. Negaidīti notikumi var ietekmēt tavas attiecības ar kādu tuvu cilvēku un uz visiem laikiem mainīt jūsu attiecības.

Mežāzis

Pārsteidzība lēmumos un pieņēmumos radīs tikai papildus problēmas, kā arī finansiālus zaudējumus. Iespējams, tevi sagaidīs dažādas sadzīviskas ķibeles, kas var prasīt tavu laiku un pacietību.

Ūdensvīrs

Šodien planētas ir labvēlīgi noskaņotas pret tevi un tavu privāto dzīvi, un to vajag izmantot. Tava harizma atrodas augstākajā punktā, kas ļaus tev viegli sasniegt mazos šodienas mērķus.

Zivis

Zvaigznes tev šodien sola labvēlīgu dienu, ko vari pavadīt tiekoties ar dažādiem cilvēkiem. Iespējams, ka sagaidīsi kādas ziņas, kas liks tev pārskatīt savu rīcību.

LA.lv