Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nedari otram to, ko nevēlies izbaudīt pats. Horoskopi 21.janvārim0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Šajā dienā saulītē tiks celtas visas tās nodarbes, kas ir saistītas ar attiecībām, iedvesmu un sajūtām – tie, kas tikko satikuši savus mīļotos cilvēkus vai jau kādu laiku ir attiecībās, sajutīs, ka šodien ir tā īpašā diena, kad var veltīt (un vajag) laiku viens otram. Uzmanīgi vajadzētu izturēties pret iespējamo agresiju un dusmām – nedariet to, jo pretējā gadījumā karma jums atriebsies sāpīgi.

Auns

Šodien tev ir iespēja satikt cilvēku, ar ko kopā veidot biznesu. Šis ir arī piemērots laiks dažādiem līgumiem, tajā skaitā vari slēgt līgumus ar ārzemju partneriem. Neizrādi savas sliktās rakstura iezīmes vai agresivitāti, cenšoties pastāvēt uz savu viedokli.

Vērsis

Centies šodien izrādīt labas manieres, būt pieklājīgs un delikāts. Pretējā gadījumā tu vari iemantot nopietnu ienaidnieku. Šodien vajadzētu pievērst uzmanību tam, ko tu ēd. Tavā dzīvē var atkal parādīties seni draugi vai paziņas.

Dvīņi

Šodien ir tikai viena lieta, no kā tev jāuzmanās – no alkohola lietošanas. Tāpat tev nav vēlama saskarsme ar kādiem citiem ķīmiskiem savienojumiem, pat matu krāsa – šodien kosmētika uz tevi var darboties neparedzami. Tāpat jāraugās līdzi tam, ko tu ēd – saldumus un delikateses šodien tev nav vēlams izvēlēties.

Vēzis

Laba diena komandas darbam. Viens pats tu daudz ko nevarēsi sasniegt. Laba diena, lai tiktos un pavadītu laiku kopā ar sev mīļiem cilvēkiem, kā arī ļautos saviem vaļaspriekiem.

Lauva

Šodien tu sastapsies ar dažādiem šķēršļiem, taču, ja tu būsi noskaņots mērķtiecīgi un būsi spējīgs loģiski rīkoties, tu varēsi atrisināt arī nopietnas problēmas. Vēlama attīroša diēta un sevis palutināšana, piemēram, dodoties uz masāžu.

Jaunava

Diena labvēlīga, lai tu dotos iepirkties, it īpaši tev veiksies iegādāties apavus un apģērbu. Vari veiksmīgi iegādāties arī citus pirkumus, piemēram, mēbeles, interjera priekšmetus un rotaslietas. Neaizraujies ar saldumiem, tas atspoguļosies tavā pašsajūtā.

Svari

Atrast harmoniju savstarpējās attiecībās šodien tev būs viegli. Izrādi pretimnākšanu un draudzību, pasmaidi un tavā priekšā atvērsies daudzas durvis un sirdis. Atrodi laiku un iespējas izlīgt ar cilvēkiem, ar kuriem esi bijis sastrīdējies.

Skorpions

Labvēlīga diena finansiālā jomā. Šodien tev veiksies arī visos jautājumos, kas saistīti ar rēķinu apmaksu un parādu saistību nokārtošanu. Atceries par smaidu – reizēm tas spēj darīt daudz lielākus brīnumus, nekā tu varētu cerēt!

Strēlnieks

Cenšoties ātri atrisināt uzradušās problēmas, neaizmirsti, ka ir arī tādi apstākļi, kas nav ietekmējami. Necenties izskriet cauri sienai – tas tāpat nav iespējams. Šodien tev jebkuras durvis palīdzēt atvērt maigums un pieklājība.

Mežāzis

Šodien tavu centību novērtēs pēc nopelniem. Diena ir lieliska, lai dotos ciemos vai uzņemtu viesus, kā arī satiktos ar draugiem un ģimenes locekļiem.

Ūdensvīrs

Nevajadzētu šodien kļūt par nodevēju – karma var atspēlēties ļoti sāpīgi. Labākais, ko tu vari darīt šādā situācijā – atzīt pašam savas kļūdas un gūt no tām mācību. Pats galvenais – izdarīt pareizos secinājumus.

Zivis

Izrādi attiecībās ar mīļajiem cilvēkiem maigumu un labestību. Izvairies no agresijas! Esi uzmanīgs pret vārdiem, kurus tu izrunā, kad kontaktējies ar apkārtējiem.

LA.lv