×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.9°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
22. jūnijs, 2016
Drukāt

Nedēļa pasaulē žurnāla “Mājas Viesis” skatījumā (1)

SKŪPSTS. Pāris ar sejām Eiropas Savienības un Apvienotās Karalistes karoga krāsās 19. jūnijā vienojas simboliskā skūpstā pie Brandenburgas vārtiem Berlīnes centrā, aicinot britus balsot par palikšanu ES. Foto - AFP/LETASKŪPSTS. Pāris ar sejām Eiropas Savienības un Apvienotās Karalistes karoga krāsās 19. jūnijā vienojas simboliskā skūpstā pie Brandenburgas vārtiem Berlīnes centrā, aicinot britus balsot par palikšanu ES. Foto - AFP/LETA

SKŪPSTS. Pāris ar sejām Eiropas Savienības un Apvienotās Karalistes karoga krāsās 19. jūnijā vienojas simboliskā skūpstā pie Brandenburgas vārtiem Berlīnes centrā, aicinot britus balsot par palikšanu ES.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Es gribu lai briti vācās no EU! Turienes Latvieši tiks galā! Nav jau pirmā reize! Bet ja briti nobalsos un būs jāpaliek, tad nekādā gadījumā nedrīkst pieļaut, ka viņi tagad pārņems EU Grožus! Un vadīs, komandēs, valdīs! Lai stāv pie ratiem! Lai viņi gana savas tropiskās kolonijas! Un ja viņi tur centīsies Diskriminēt Baltos atbraucējus, tad visiem poļiem, Baltiešiem vajag atstāt uk! Un viņiem būs ekon. Sava veida krahs! Jo nebūs kas strādā! Un tie indusi, musulmaņi tur nobeigsies darbos, kurus dara mūsējie! Es par! Go out from EU! Un viņi pār Mums 3 Baltijas Republikām nekomandēs!

Draugiem Facebook Twitter Google+