×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
20. aprīlis, 2016
Drukāt

Nedēļas dienas tradīcijās un mītos. Kas gaidāms katrā no tām?

1. Pirmdiena

1no7
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Katrai nedēļas dienai ir savs priekšnieks – planēta, kura atstāj kaut kādu ietekmi. Tās ir dažādas tradīcijas un mīti. Katrs sev pieņem tikai to, kas liekas tuvs!

Pirmdienas aizbildnis ir Mēness, kuram ir liela ietekme uz visu, kas notiek, kā arī cilvēku likteņiem.

Pirmais ticējums – pirmdienā neko nedrīkst uzsākt. Tas patiešām ir novērots, ka uz pirmdienu atstātie plāni parasti nojūk vai viss aiziet šķērsām.

Pastāv uzskats, ka pirmdienā nekādā gadījumā nedrīkst nevienam aizdot naudu. Ja to izdarīsiet, ja jūsu pašu nauda šajā mēnesī tiks izdota par visu citu, tikai ne plānotajām lietām. Ja pirmdienā naudu aizņemsieties, tad mājā obligāti kaut kas salūzīs un būs lieli, neplānoti izdevumi.

Vēl viens ticējums – ja šajā dienā nošķaudījāties, tad būs dāvana. Savukārt viss, kas saistīts ar zobu labošanu, pirmdienā ir īsti vietā, jo procedūra veiksies labi, sāpes nejutīsiet un sadzīs tikpat ātri un labi kā sunim. Tikai viena nianse – ja Mēness būs dilstošs. Augošā dzīs lēni.

Pirmdiena ir smaga diena, jo Mēness darbojas tā, ka cilvēki kļūst pasīvi. Viņi nav spējīgi pieņemt nekādus svarīgus lēmumus vai spert izšķirošus soļus. Viss, ko šajā dienā gribēsiet izdarīt – neizdosies. Pirmdienā ļoti grūti salabt ar draugiem, ja esat sastrīdējušies. Labāk pat nemēģiniet – strīds var pat ievilkties. Arī darbā pašas labākās ieceres var it kā pakārties gaisā un nevienā neizraisīt interesi. Vēsturnieki izpētījuši, ka pirmdienā nav sācies neviens karš.

Pirmdienā nevajag doties ceļā – tas atnesīs nelaimi. Ja tomēr to vēlaties darīt, tad brauciet pievakarē un tieši uz viesnīcu. Tā jūs izvairīsieties no daudzām problēmām. Tas tādēļ, ka pirmdiena paredzēta apcerei, nevis darbībai. Šajā dienā var tikai pārdomāt to, ko vēlaties izdarīt, bet nekādā gadījumā necensties to iedzīvināt. Ir tikai viens izņēmums – ja viss jau iepriekš sarunāts un nokārtots, atlicis tikai parakstīt

Pirmdiena dod veiksmi visai nedēļai. Viss, ko jūs pirmdienā ieplānosiet visai nedēļai – noteikti izdosies. Ja vēlaties vinnēt loterijā, tad skaitļus izvēlaties tieši pirmdienā. Ja šajā nedēļā plānojat svarīgi pasākumu, tad tieši pirmdienā vajag apsēsties un mierīgi visu apdomāt. Tikai nekādā gadījumā nesāciet kaut ko realizēt. Ja šajā dienā pieņemsiet nepareizu lēmumu, visa nedēļa būs neveiksmīga.

Nekādā gadījumā jūsu maks šajā dienā nedrīkst būt tukšs – jo vairāk tajā būs nauda, jo vairāk ienākumu dos visa nedēļa.

Ja pirmdienā atnāk viesi, tad tie nāks katru dienu visu nedēļu. Tad no mierīgas dzīves varēsiet atvadīties. Ja pirmdienā kādam aizdosiet naudu, tad ar tādiem lūgumiem pie jums nāks visu nedēļu. Tas pats attiecas uz laiku – ja pirmdienā līst lietus, tad līs visu nedēļu. Ja snieg sniegs, tad snigs visu nedēļu. Ja svelmaina saule – tad arī visu nedēļu, jo tāda ir šīs dienas maģija.

  1. Pirmdiena
  2. Otrdiena
  3. Trešdiena
  4. Ceturtdiena
  5. Piektdiena
  6. Sestdiena
  7. Svētdiena

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+