Horoskopi un mistika
Ezoterika

Nedēļas dienu horoskops. Kāda katrai no tām nozīme un enerģija?0

Foto: Pexels

Katrai nedēļas dienai piemīt īpaša enerģija. Protams, konkrētās dienas vibrāciju ietekmē planētas (astroloģija!), tavas dzīves personiskie apstākļi un personīgā vibrācija. Bet jebkurā gadījumā katrai dienai ir sava īpaša vibrācija, kas strādā kā pulkstenis 24 stundas no vietas.

Ir diezgan aizraujoši uzzināt, kāda tas ir katras nedēļas dienas enerģētiskā nozīme. Tas nav nejauši, ka sestdiena un svētdiena ir atpūtas dienas, kamēr citas tiek uzskatītas par darba dienām.

Lūk, iepazīsties, kāda ir katras dienas enerģētiskā nozīme un kā tu vislabāk vari izmantot šo enerģiju savā labā!

Pirmdiena

Pirmdiena ir Mēness diena. Tā ir diena, lai sasniegtu savu patieso potenciālu, attīstītu intuīciju un emocijas ievirzītu pareizajā gultnē.
Pirmdiena nosaka emocionālo noskaņojumu visai nedēļai, jo Mēness aicina mums mūs pašus saprast savas emocijas un to, ko mēs gribam sasniegt nākamajās dienās.

Daudzi cilvēki no šīm dienām baidās vai uzskata pirmdienu par grūtu dienu. Tas ir saistīts ar faktu, ka emocijas šajā dienā var būt mulsinošas, liekot mums justies kaprīziem un gausiem.

Ja neesi pirmdienu pielūdzējs, varbūt ir kāda pamata emocionāla enerģija, ar kuru tev jācenšas tikt galā.

Pirmdiena var radīt arī pozitīvu motivācijas un enerģijas vilni. Ja mēs sajūtam pozitīvu reakciju uz mūsu dzīvi un jūtamies emocionāli veseli, pirmdiena var mums palīdzēt uzsākt darbus un pavadīt arī visu atlikušo nedēļu pozitīvā noskaņojumā.

Otrdiena

Otrdienu pārvalda rīcības un enerģijas planēta – Marss, tāpēc šī būs lieliska diena mērķu sasniegšanai.

Ja pirmdiena saistās ar nedēļas emocionālā toņa noteikšanu, tad otrdiena nozīmē, ka tiek uzsākta praktiska rīcība.

Otrdiena ir ideāla diena, lai virzītu projektus, pieņemtu svarīgus lēmumus un virzītos uz priekšu, un jo īpaši, ja runa ir par tavu karjeru. Arī šīs dienas enerģija var tev palīdzēt virzīties uz priekšu visās dzīves sfērās.

Lai vislabāk izmantotu otrdienas enerģiju, noskaidro, ko tu patiešām vēlies un pēc tam ķeries klāt mērķu realizācijai! Marsa enerģija tev dos īpašu sparu un kaislību, kas tev palīdzēs sekot mērķiem un sapņiem.

Trešdiena

Trešdienu pārvalda komunikācijas planēta Merkurs. Tas padara trešdienu par brīnišķīgu laiku, lai saprastu, ko tu vēlies, un kur tev virzīties.

Tāpat trešdiena ir lielisks laiks, lai plānotu tikšanās, saviesīgus pasākumus un sastaptos ar ikvienu svarīgu izaicinājumu. Šī būs ideāla diena, lai būtu atklāts pret savu mīļoto cilvēku.

Merkurs pārvalda augstāko saprātu, tāpēc tavas prāta spējas un idejas uzplaukst tieši trešdienā. Šajā dienā tu vari plānot radošus projektus. Tāpat tas būs ideāls laiks, lai iegūtu skaidru priekšstatu par ikvienu dzīves lēmumu.

Trešdiena ir nedēļas vidējā diena, un tās enerģija dod mums mājienu par to, vai mēs pietiekami pievēršam uzmanību savām prasībām un tam, kādu enerģiju mēs aizsūtam Visumā.

Ceturtdiena

Ceturtdiena ir Jupitera diena, pozitīvisma un paplašināšanās planētas diena, kas ceturtdienu padara par ideālu laiku, lai apgūtu jaunas lietas un paplašinātu savu redzesloku.

Kad mēs noslēdzam darba nedēļu, ceturtdienas enerģija ļauj mums būt produktīviem un palīdz mums parūpēties par tiem jautājumiem, kuri, iespējams, mūs uztrauca dažas pēdējās dienas.

Ceturtdiena ir diena, kas pilna pozitīvisma un viegluma, un tas palīdz gūt panākumus un būt daudz atvērtākiem pret jaunu lietu apguvi.

Ceturtdienas enerģija atbalsta visu, kas ļauj mums attīstīties gan garīgā, gan prāta ziņā. Šis ir ideāls laiks, lai sāktu jaunu garīgo praksi vai jaunu aizraušanos. Tāpat šis būs labs laiks, lai atrisinātu finanšu un naudas pārvaldības jautājumus.

Piektdiena

Piektdiena ir Veneras diena. Venera ir mīlestības un mākslas planēta, kas piektdienu padara par ideālu dienu, lai sazinātos ar draugiem un atpūstos.

Veneras romantiskā enerģija sekmē mūsu socializēšanās noskaņojumu un liek mums domāt par tiem, kurus mīlam. Tas padara piektdienu par ideālu dienu randiņiem un intīmiem sakariem! Tāpat tas ir burvīgs laiks, lai sevi palutinātu.

Lai efektīvi izmantotu piektdienas enerģiju, ieplāno laiku, ko pavadīsi ar tuviniekiem, un darbā strādā pie radošiem projektiem, kuri var būt vēl tikai izstrādes stadijā. Centies neplānot neko pārāk saspringtu šajā dienā, jo piektdiena paredzēta atpūtai un izklaidēm.

Sestdiena

Sestdiena ir Saturna diena, un tā ir diena, lai uzņemtos atbildību un lietu organizēšanu.

Vairākums no mums sestdienu pavada, veicot dažādus mājas darbus un atrisinot privātās dzīves jautājumus, un tas var būt saistīts ar to, ka Saturns palīdz mums gūt līdzsvaru.

Sestdiena ir ideāla diena, lai organizētu visu nākamo nedēļu. Dienas enerģija sniedz mums iespēju pavirzīties uz priekšu.

Lai efektīvi izmantotu sestdienas enerģiju, atrisini lielus projektus un izdali laiku tam, lai saplānotu nākamo nedēļu.

Svētdiena

Svētdiena ir Saules diena, kas ir ideāli piemērota, lai atslābinātos un savienotos ar savu iekšējo “es”.

Dienas enerģija patiešām atbalsta pašanalīzi, garīgo izaugsmi un dod nepieciešamo laiku, lai atjaunotos dvēseles labsajūta.

Svētdienai līdzi nāk skaista atmosfēra, lai saorganizētu nākamo nedēļu. Svētdiena būs ideāls laiks, lai sakoncentrētos uz jautājumiem, kas saistīti ar tavu veselību un labklājību.

Socializēšanās ar citiem cilvēkiem, visticamāk, būs harmonisks un viegls process. Lai efektīvi izmantotu svētdienas enerģiju, padari to par atpūtas un relaksācijas dienu. Centies neplānot neko pārāk sarežģītu, tā vietā atrodi laiku, lai ieklausītos savā iekšējā apziņā.

Katrai dienai ir sava unikāla vibrācija, un, kad tu vari koncentrēties uz tās enerģiju, tu sāc pamanīt, ka tā veido un ievirza visu tavu nedēļu!

Avots: “Esotericblog”

LA.lv