Horoskopi un mistika
Horoskopi

Veselīgs miegs ir atslēga uz panākumiem. Horoskops nedēļas nogalei 14. – 20. decembrim 16

Foto – Shutterstock

Horoskops nedēļas nogalei 14. – 20. decembrim

Auns

Aunam ieteicams pievērsties tiešajiem pienākumiem un neuzsākt neko jaunu, jo plāni un intereses var mainīties ne tikai pašam, bet arī citiem. Pirms parakstīt dokumentus, rūpīgi jāiepazīstas ar tekstu, jo iespējamas kļūdas un neprecizitātes. Piemērots laiks izglītojošu pasākumu apmeklēšanai un jaunas informācijas iegūšanai, kā arī darbavietas un dzīvokļa labiekārtošanai.

Vērsis

Vērsim pārdomāti jāplāno pirkumi, jo vajadzību būs vairāk nekā iespēju. Tas var radīt spriedzi un sarežģījumus gan darbā, gan mājās. Šajā periodā var ātri mainīties situācija, tāpēc nav vēlams kaut ko plānot ilgtermiņā. Pārdomāta laika un darbu plānošana ļaus izvairīties no stresa. Veselības nostiprināšanai ieteicams apmeklēt relaksējoši ārstnieciskas procedūras un uzturā lietot vitamīniem bagātu pārtiku.

Dvīņi

Dvīņiem radīsies sajūta, ka katrs ir aizņemts ar savām lietām un nevienam neinteresē, kas ar viņu notiek, tāpēc būs vēlme no visiem norobežoties. Šajā periodā labāk ļaut visam ritēt savu gaitu. Nav ieteicams lietot alkoholu vai medikamentus bez ārsta norādījumiem. Iespējamas tehniskas problēmas transportlīdzekļiem, datortehnikai un saziņas ierīcēm. Palielināsies risks gūt dažāda rakstura traumas.

Vēzis

Vēzis jutīs spēka pieplūdumu un būs gatavs aktīvi darboties. Lai izvairītos no spriedzes un konfliktiem, ikdienas pienākumus jācenšas veikt laikus. Piemērots laiks darījumiem un līgumu slēgšanai, tikai ļoti rūpīgi jāpārlasa dokumenti, kuri tiek parakstīti. Labvēlīgi apstākļi vaļaspriekiem un izklaidēm, kā arī nelieliem atpūtas braucieniem nedēļas nogalē. Ieteicams turēties pie pārbaudītām vērtībām.

Lauva

Lauva jutīs pieaugam spriedzi, jo darbu, kas jāpadara, būs vairāk nekā tam atvēlētā laika. Tas ietekmēs arī Lauvas garastāvokli un attiecības ar apkārtējiem. Lai mazinātu stresu un vieglāk tiktu galā ar pienākumiem, darbdienas izskaņā ieteicamas relaksējošas procedūras. Jābūt uzmanīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem. Nav piemērots laiks jaunu darbu sākšanai, darījumiem un līgumu slēgšanai.

Jaunava

Jaunavai jānosaka prioritātes gan dzīvē, gan darbā. Nav jācenšas citiem izpatikt, jo tā var panākt pilnīgi pretēju reakciju. Centieties pieņemt cilvēkus tādus, kādi viņi ir, bet skaidri paust savu viedokli. Nav piemērots laiks, lai sāktu ko jaunu vai kaut ko mainītu. Jācenšas atturēties no alkohola un citu apreibinošu vielu lietošanas. Der atcerēties, ka veselīgs miegs ir atslēga uz panākumiem.

Svari

Svari izjutīs spriedzi, jo būs daudz darāmā gan mājās, gan darbā. Iespējama spriedze partnerattiecībās. Jāsaka tas, ko domā, nevis tas, ko grib dzirdēt otrs cilvēks, jo tā var nonākt nepatīkamā situācijā. Nav labvēlīgs periods līgumu slēgšanai un finansiālā stāvokļa uzlabošanai. Ieteicams caurskatīt dokumentus. Piemērots laiks sevis pilnveidošanai, ārējā tēla veidošanai un pasākumiem nelielā kompānijā.

Skorpions

Skorpionam labvēlīgs laiks sevis pilnveidošanai un apkārtējās vides uzlabošanai gan mājās, gan darbā. Nav ieteicams sākt kaut ko jaunu, slēgt līgumus un veikt lielus pirkumus. Pienākumu būs vairāk nekā tam nepieciešamā laika, tāpēc viss pārdomāti jāplāno, lai nerastos sastrēgumi un stress. Brīvdienas ieteicams pavadīt draugu vai radu lokā. Jāizvairās no steigas.

Strēlnieks

Strēlnieks jutīs vēlmi darboties un gatavoties svētkiem. Labi veiksies organizatoriskie jautājumi un ikdienā jau ierastie darbi. Piemērots laiks savas garderobes atjaunošanai un kultūras pasākumu apmeklēšanai. Nav ieteicams veikt kardinālas pārmaiņas un lielus pirkumus. Jāuzmanās, lietojot pārtiku vai alkoholiskos dzērienus, jo pastāv saindēšanās iespēja. Uzmanība jāpievērš sīkumiem un detaļām.

Mežāzis

Mežāzim ieteicams paņemt brīvdienas, atpūsties, labi izgulēties un apmeklēt pirti vai ārstnieciskas procedūras. Enerģijas trūkums atsauksies uz visu – garastāvokli, darbu un vēlmi svinēt svētkus. Nav ieteicams uzsākt kaut ko jaunu, slēgt līgumus un apmeklēt publiskus pasākumus. Mierīga gaisotne mājīgā vidē nodrošinās labvēlīgus apstākļus, lai visu paspētu laikus.

Ūdensvīrs

Ūdensvīram būs iespējas radoši izpausties un aktīvi darboties. Nav piemērots periods biznesa darījumiem un līgumu slēgšanai. Veiksies darbi, kas prasa izdomu un novatorisku pieeju lietām. Labs laiks pasākumu apmeklēšanai un ceļošanai, kā arī darba vides un veselības sakārtošanai. Var rīkot pasākumus kopā ar draugiem un domubiedriem. Jāizvairās no steigas, jo iespējams pieļaut neuzmanības kļūdas.

Zivis

Zivis izjutīs pieaugam stresu, jo vienlaikus nāksies risināt vairākus jautājumus. Tas radīs spriedzi attiecībās ar partneriem un ģimenes locekļiem. Iespējamas problēmas ar transportlīdzekļiem un datortehniku. Lai izvairītos no pārpratumiem, jācenšas precizēt jūsu rīcībā esošo informāciju. Iekšējā miera un līdzsvara saglabāšanai ieteicamas pastaigas svaigā gaisā, peldbaseina vai jogas nodarbību apmeklēšana.

LA.lv