Mobilā versija
+1.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
18. augusts, 2014
Drukāt

Nedēļas nogalē Carnikavā lustīgi svinēs 13. Nēģu svētkus (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šīs nedēļas nogalē Carnikavā ar vērienu tiks svinēti 13. Nēģu svētki, kuros visas dienas garumā paredzētas dažādas atrakcijas un izklaides kā lieliem, tā maziem, informē Carnikavas novada pašvaldībā.

Sestdien no rīta plānota “lielā sportošana” – pludmales volejbols, strītbols, tāpat varēs vērot peldlīdzekļu parādi pa Gauju un citas atrakcijas.

Pēc tam kopā ar Nēģu karali varēs doties krāšņā Svētku gājienā uz Carnikavas parka estrādi, lai baudītu bagātīgu kultūras programmu – vijolnieka Raimonda Ozola ierakstu albuma prezentācijas koncertu, Intara Busuļa un Kārļa Lāča, Normunda Jakušonoka un citu mākslinieku sniegumu.

Vēl būs iespējams nogaršot tradicionālo nēģu zupu. Neizpaliks nēģu ātrēšanas sacensības, amatnieku tirdziņš, iespēja ar zvejnieku laivām aizbraukt līdz jūrai, bet pusnaktī – svētku uguņošana un lustēšanās līdz rītam.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Varējāt uzrakstīt, vai šogad ir labvēlīgi laika apstākļi nēģu ķeršanai un svētkos tos grilētos NĒĢUS varēs nogaršot? Pagājušajā gadā tie svētki bija BEZ nēģiem, jo tie murdos nenāca un noķerties neļāvās…

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+