×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
18. augusts, 2014
Drukāt

Nedēļas nogalē Carnikavā lustīgi svinēs 13. Nēģu svētkus (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šīs nedēļas nogalē Carnikavā ar vērienu tiks svinēti 13. Nēģu svētki, kuros visas dienas garumā paredzētas dažādas atrakcijas un izklaides kā lieliem, tā maziem, informē Carnikavas novada pašvaldībā.

Sestdien no rīta plānota “lielā sportošana” – pludmales volejbols, strītbols, tāpat varēs vērot peldlīdzekļu parādi pa Gauju un citas atrakcijas.

Pēc tam kopā ar Nēģu karali varēs doties krāšņā Svētku gājienā uz Carnikavas parka estrādi, lai baudītu bagātīgu kultūras programmu – vijolnieka Raimonda Ozola ierakstu albuma prezentācijas koncertu, Intara Busuļa un Kārļa Lāča, Normunda Jakušonoka un citu mākslinieku sniegumu.

Vēl būs iespējams nogaršot tradicionālo nēģu zupu. Neizpaliks nēģu ātrēšanas sacensības, amatnieku tirdziņš, iespēja ar zvejnieku laivām aizbraukt līdz jūrai, bet pusnaktī – svētku uguņošana un lustēšanās līdz rītam.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Varējāt uzrakstīt, vai šogad ir labvēlīgi laika apstākļi nēģu ķeršanai un svētkos tos grilētos NĒĢUS varēs nogaršot? Pagājušajā gadā tie svētki bija BEZ nēģiem, jo tie murdos nenāca un noķerties neļāvās…

Draugiem Facebook Twitter Google+