×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
22. septembris, 2014
Drukāt

Nedēļas nogalē Centrāltirgū notiks Ražas svētki

Mikeldiena

“Rīgas centrāltirgū” nedēļas nogalē tiks svinēti Ražas svētki, informē Rīgas Centrāltirgus pārstāvis Ivars Jakovels.

Pasākumā ģimenes ar bērniem varēs piedalīties rudens velšu darbnīcā, kurā būs iespējams izgatavot savu rudens veiksmes talismanu no dažādām rudens veltēm. Visi izveidotie talismani tiks izstādīti un piedalīsies konkursā, bet labāko darbu autori tiks apbalvoti.

Ražas pastkaršu darbnīcā varēs veidot Centrāltirgus ražas pastkartes īpašo dizainu, kas, iespējams, pārtaps īstā Centrāltirgus pastkartē. Radošākajiem apmeklētājiem noteikti patiks lielformāta dārzeņu veidošana un krāsošana, klāsta Jakovels.

Aklajā degustācijā tiks noteikta gardākā maize, bet “Centrāltirgus Gardēžu klubs” aicinās dalīties ar savām labākajām receptēm, kā rudens veltes saglabāt baudīšanai ziemā.

Savukārt pavāra meistarklasē “Ķirbis virtuvē” pavāre un garšas konsultante Vineta Āboliņa ar Ventspils Tehnikuma jaunajiem pavāriem parādīs, cik daudzveidīgas ir ķirbju pagatavošanas iespējas.

Vēl Ražas svētkos paredzētas veiklības sacensības, kurās skaidros ātrāko kartupeļu un veiklāko burkānu mizotāju, kā arī spēcīgāko vīru ķirbju nešanā.

Ražas svētki sestdien notiks no plkst.11 līdz 14. Svētkus, kā ierasts, svin Miķeļdienā, līdz ar to 26.septembrī, 27.septembrī un 28.septembrī Centrāltirgū notiks arī Miķeļdienas tirdziņš.

Ražas svētki plānoti Centrāltirgus Nēģu laukumā, bet sliktu laika apstākļu gadījumā pasākums notiks sakņu paviljonā. Visas aktivitātes pasākumu laikā būs bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+