×
Mobilā versija
+14.0°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
22. jūlijs, 2012
Drukāt

Nedēļas nogalē festivālu “Positivus” apmeklējuši 25 000 cilvēku

Foto-LETAFoto-LETA

Šajā nedēļas nogalē Salacgrīvā notikušo mūzikas un mākslas festivālu “Positivus” kopumā apmeklējuši aptuveni 25 000 cilvēku, no kuriem 10 000 bija apmetušies telšu pilsētiņā, liecina organizatoru veiktās aplēses. Kā pastāstīja festivāla rīkotāju “Positivus Music” pārstāve Zane Peneze, kopumā pasākums viennozīmīgi vērtējams kā izdevies.

Jautāta, vai likstas ar nekvalitatīvo pārtiku nav iedragājušas festivāla reputāciju, Peneze organizatoru vārdā izteica nožēlu, ka atsevišķiem apmeklētājiem pasākums sagādājis negatīvu pieredzi.

“Diemžēl lielos masu pasākumos tā gadās, neskatoties uz to, ka tiek ieguldītas milzu pūles, lai nodrošinātu kārtību un drošību. (..) Novēlam saslimušajiem apmeklētājiem drīzu izveseļošanos,” sacīja Peneze.

Patlaban tiek nokopta festivāla teritorija un cilvēki dodas prom no Salacgrīvas. Pēc Penezes teiktā, ceļā uz Rīgu būtiski sastrēgumi neveidojas, taču ir sastopams ļoti liels skaits stopētāju.

Organizatoru pārstāve sacīja, ka “Positivus” noteikti tiks rīkots arī nākamgad – kā ierasts, trešajā jūlija nedēļas nogalē. Pagaidām vēl neviens mākslinieks nākamā gada festivālam, kas būs jau septītais pēc kārtas, nav aizrunāts, taču organizatori pie tā sola sākt strādāt jau rudenī.

Sestais mūzikas un mākslas festivāls “Positivus” notika 20.jūlijā un 21.jūlijā, bet šodien tā apmeklētāji dodas mājup. Policija atgādina, ka uz Tallinas šosejas var veidoties sastrēgumi.

Abas dienas festivāla teritorijā tika pieķerti arī narkotiku tirgotāji un glabātāji. Savukārt 12 cilvēki nokļuva slimnīcā, jo bija saindējušies ar pārtiku. Iespējams, saindēšanās notika ar “Positivus” teritorijā tirgotajiem “Turkebab” kebabiem, taču notikušais vēl tiek izmeklēts.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+