×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
16. jūlijs, 2013
Drukāt

Nedēļas nogalē Inčukalnā notiks Zirgu dienas

Publicitātes foto, Renārs KorisPublicitātes foto, Renārs Koris

Nedēļas nogalē, 20.jūlijā un 21.jūlijā, Inčukalnā notiks sestās Latvijas Zirgu dienas, aģentūru LETA informēja “Jauno jātnieku skolas” valdes locekle Inga Praņevska.

Pasākumā būs iespējams iepazīt zirgus kā draugus, komandas biedrus, palīgus ārstnieciskajā terapijā, kā arī vērot dažādas jāšanas sporta disciplīnas – konkūru – lēkšanu pāri šķēršļiem, iejādi un braukšanu ar pajūgiem.

Zirgu dienas būšot piedzīvojums visiem zirgu mīļotājiem, jo organizatori ir parūpējušies, lai nebūtu garlaicīgi ne dalībniekiem, ne skatītājiem. Dalībnieki sacentīsies dažādos klasiskos un ne tik klasiskos maršrutos – gan balles kleitās un tauriņos “Dāmu un kungu maršrutā”, gan maskās “Ride & Drive maršrutā”, zirgiem talkā ņemot traktorus.

LvHorses.lv_fotoRenarsKoris_2RK9246
Jāšanas sacensību starplaikos būs iespēja vērot Latvijas šķirnes zirgu parādi, poniju šovu un reitterapijas paraugdemonstrējumus.

Savu lēkšanas prasmi pāri šķēršļiem demonstrēs arī suņi, veicot adžiliti paraugdemonstrējumus. Pasākuma laikā darbosies amatnieku izstrādājumu un gardumu tirdziņš, būs iespēja piedalīties dažādās atrakcijās, piemēram, izšaut ar loku vai pavizināties karietē. Bērnus un pieaugušos vizinās poniji un zirgi.

Pasākums notiks Inčukalnā, “Jauno Jātnieku skolas sporta centrā”, abas dienas no plkst.9 līdz 21.

LvHorses.lv_fotoRenarsKoris_RKI8733

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+