Latvijā
Kriminālziņas

Nedēļas nogale Jēkabpilī beidzas ar slepkavību 16

Kadrs no LNT video

Sestdien, 13. janvārī, Jēkabpilī par paziņas slepkavību tika aizturēts kāds 43 gadus vecs vīrietis.

Raidījums “Degpunktā” vēsta, ka sestdienas rītā 50 gadus veco Sergeju guļam gultā bez dzīvības pazīmēm atrada viņa māte. Kaimiņi stāsta, ka sieviete dēlu apciemoja bieži. Īpaši cītīgi tajos brīžos, kad vīrietis nespēja pārtraukt lietot alkoholu.

Raidījuma “Degpunktā” satiktie apkārtnes iedzīvotāji nespēj noticēt, ka kāds Sergeju būtu nonāvējis tīšuprāt. Kaimiņi draugus iedzērājus pie vīrieša nemanīja. Viņš visbiežāk mājās dzēra viens. Arī klīstot pa pilsētu kopā ar iereibušiem ļaudīm, viņš netika manīts. Ja citas naktis blakus dzīvojošo dzirdēja, ka Sergejs ir mājās, tad slepkavības dienā nekas ļoti aizdomīgs netika redzēts.

Jau tajā paša dienā dienā, kad tika konstatēta Sergeja nāve, policija aizturēja iespējamo vainīgo. Kādu 43 gadus vecu vīrieti, ar kuru kopā sestdien Sergejs lietoja alkoholu. Abu starpā izcēlies konflikts. Trešdien, 17. janvārī, raidījumam “Degpunktā” neizdevās par notikušo gūt komentāru no Jēkabpils policijas darbiniekiem, par vairākkārtējiem iecirkņa apmeklējumiem un telefona zvaniem.

LA.lv