Mobilā versija
+2.9°C
Beāte, Beatrise
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
9. maijs, 2014
Drukāt

Nedēļas nogalē Jelgavā risināsies “Stādu dienas”

stadi_LETA

Šajās brīvdienās, 10. un 11. maijā, Jelgavas pils parkā risināsies “Latvijas Stādu dienas 2014”, kur ikvienam būs iespēja iepazīties ar jaunākajām stādu kolekcijām un iegādāties nepieciešamo dārza labiekārtošanai, kā arī saņemt profesionāļu konsultācijas, liecina pašvaldības informācija.

Šogad “Stādu dienās” piedalīsies vairāk nekā 200 tirgotāji, kuri piedāvās augļkokus, ogulājus, krūmus, dekoratīvos augus, skujkokus, augsnes uzlabotājus, augu aizsardzības līdzekļus, dārza tehniku un mēbeles, kā arī mazās arhitektūras formas dekorus un citu.

“Stādu dienas” notiks 10. maijā no plkst.9 līdz plkst.19 un 11. maijā no plkst.9 līdz plkst.15.

“Stādu dienas” ir Zemgalē plašākā stādāmo materiālu iegādes vieta, kur ik gadu ierodas aptuveni 20 000 apmeklētāju. Pasākuma mērķis – vienkopus pulcēt Latvijas stādu audzētājus, kolekcionārus un dārza inventāra tirgotājus ceturtajā lielākajā Latvijas pilsētā un Zemgales reģiona centrā Jelgavā, popularizējot sakoptas un skaistas vides nepieciešamību, sākot no sava pagalma.

Pasākumu organizē Jelgavas pilsētas dome un Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra” sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības universitāti.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+