Mobilā versija
Brīdinājums -1.0°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
23. maijs, 2016
Drukāt

Nedēļas nogalē Latvijā noslīkuši divi cilvēki

Foto - LETAFoto - LETA

Nedēļas nogalē Latvijā noslīkuši divi cilvēki, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Sestdien dienvidū glābēji steidzās uz Ložmetējnieku ielu Liepājā, kur apmēram 1,5 kilometrus no krasta jūrā slīka vīrietis. Ugunsdzēsēji apmēra 60 gadus veco vīrieti no ūdens izcēla jau bez dzīvības pazīmēm un mediķi konstatēja viņa nāvi.

Svētdien neilgi pēc plkst.14, glābēji steidzās uz Blaumaņa ielu Smiltenē, kur Klievezerā slīka cilvēks. Ugunsdzēsēju glābēju ierašanās brīdī cilvēks jau atradās zem ūdens. Glābēji apmēram 21 gadus veco vīrieti zem ūdens atrada, nogādāja krastā un nodeva NMPD mediķiem, kas veica atdzīvināšanas pasākumus, tomēr vīrieti atdzīvināt neizdevās.

Sestdien plkst.8.12 tika saņemts izsaukums uz Rūpniecības ielu Ventspilī, kur Ventas upē slīka vīrietis. Līdz ugunsdzēsēju ierašanās brīdim, otrs vīrietis palīdzēja slīkstošajam vīrietim noturēties virs ūdens. Glābēji abus vīriešus izvilka no ūdens un nodeva mediķiem.

VUGD aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem un, atpūšoties pie ūdenstilpnēm un dodoties peldēties, ievērot piesardzību un parūpēties par savu drošību, lai atpūta nepārvērstos traģēdijā.

Pievienot komentāru

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (1)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+