Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
23. maijs, 2016
Drukāt

Nedēļas nogalē Latvijā noslīkuši divi cilvēki

Foto - LETAFoto - LETA

Nedēļas nogalē Latvijā noslīkuši divi cilvēki, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Sestdien dienvidū glābēji steidzās uz Ložmetējnieku ielu Liepājā, kur apmēram 1,5 kilometrus no krasta jūrā slīka vīrietis. Ugunsdzēsēji apmēra 60 gadus veco vīrieti no ūdens izcēla jau bez dzīvības pazīmēm un mediķi konstatēja viņa nāvi.

Svētdien neilgi pēc plkst.14, glābēji steidzās uz Blaumaņa ielu Smiltenē, kur Klievezerā slīka cilvēks. Ugunsdzēsēju glābēju ierašanās brīdī cilvēks jau atradās zem ūdens. Glābēji apmēram 21 gadus veco vīrieti zem ūdens atrada, nogādāja krastā un nodeva NMPD mediķiem, kas veica atdzīvināšanas pasākumus, tomēr vīrieti atdzīvināt neizdevās.

Sestdien plkst.8.12 tika saņemts izsaukums uz Rūpniecības ielu Ventspilī, kur Ventas upē slīka vīrietis. Līdz ugunsdzēsēju ierašanās brīdim, otrs vīrietis palīdzēja slīkstošajam vīrietim noturēties virs ūdens. Glābēji abus vīriešus izvilka no ūdens un nodeva mediķiem.

VUGD aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem un, atpūšoties pie ūdenstilpnēm un dodoties peldēties, ievērot piesardzību un parūpēties par savu drošību, lai atpūta nepārvērstos traģēdijā.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+