×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
29. aprīlis, 2013
Drukāt

Nedēļas nogalē Liepājā notiks 5. Baltijas amatierteātru festivāls „Te un nekur citur”

foto - Letafoto - Leta

4. un 5. maijā jau piekto reizi Liepājā notiks amatieru teātru festivāls „Te un nekur citur”, kurš šogad savas robežas atvēris ne tikai labākajiem Latvijas, bet arī Baltijas valstu amatieru teātriem.

Festivāla dienās Liepājas Latviešu biedrības nama lielajā zālē un kamerzālē, kā arī Liepājas Leļļu teātra zālē tiks izrādītas astoņas izrādes. Igauniju festivālā pārstāvēs Kundas amatierteātris, Lietuvu – Priekules tautas teātris, savukārt Latviju – teātra studija „Haritas” no Rīgas, kā arī Rēzeknes un Ogres tautas teātri. Liepājas godu aizstāvēs gan Metalurgu tautas teātris, gan šī festivāla saimnieki Liepājas tautas teātris.

Lai nodrošinātu augstvērtīgu festivāla māksliniecisko līmeni, arī šogad pieaicināti teātra speciālisti. Uz Liepāju pošas teātra kritiķe un režisore Ilze Kļaviņa, Latvijas Nacionālā kultūras centra amatierteātru eksperte un režisore Dace Vilne, kā arī Klaipēdas universitātes Mākslas fakultātes docente Danuta Vaigauskaite. Meistarklases vadīs LLU Studentu teātra režisore un improvizācijas teātru kustības Latvijā aizsācēja Astra Kacena.

Festivāla rīkotāji Liepājas tautas teātris un Liepājas kultūras pārvalde informē, ka visas festivāla izrādes ir bezmaksas. Tā kā šī festivāla norises laikā Latvijas valsts svin Neatkarības deklarācijas pasludināšanas gadadienu, svētku rīkotāji priecājas, ka tā ir vērtīga dāvana visiem liepājniekiem un pilsētas viesiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+