Mobilā versija
+1.9°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
26. marts, 2015
Drukāt

Nedēļas nogalē Liepājā sastapsies Baltijas amatierteātri

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Nedēļas nogalē, 28. un 29. martā, jau sesto reizi Liepājā notiks Starptautiskais amatierteātru festivāls “Te un nekur citur”, vēsta portāls liepajniekiem.lv.

Festivālu atklās sestdien, 28. martā, pulksten 13.30 Rožu laukumā pie Liepājas Latviešu biedrības nama.

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra projektu vadītāja Inese Sērdiene stāsta, ka svētkos jau tradicionāli sastopas un izrādes skatītājiem sniedz Baltijas valstu amatierteātri, lai veicinātu sadarbību ar kaimiņvalstu pārstāvjiem un popularizētu Latvijas amatierteātru daudzveidību un augstvērtīgus radošos meklējumus. Visas izrādes vērtē žūrija.

Sestdien festivāla programmā iekļautas Ogres Tautas teātra, Liepājas Metalurgu Tautas teātra un Salmesamatierteātra (Igaunija) izrādes, bet svētdien – Ventspils teātra, Liepājas Tautas teātra un Telšu Žemaites drāmas teātra jauniešu studijas “SAVI” (Lietuva) izrādes.

Svētdienas rītā festivāla rīkotāji piedāvā interesentiem arī iespēju piedalīties skatuves runas meistarklasē, ko Liepājas Latviešu biedrības nama Kamerzālē vadīs Klaipēdas universitātes pedagoģe Erika Mažuliene.

Pievienot komentāru

Diskusiju mutuļos dzims jaunas dejasSakarsušajā gaisotnē ap Latvijas valsts simtgades Dziesmu un deju svētku Deju lieluzveduma repertuāru un dejotāju ietērpu būtiski ir emociju un pretrunīgās argumentācijas jūrā nepazaudēt deju kuģa stūri – skaidru skatu uz nozares šodienu un perspektīvu.
Draugiem Facebook Twitter Google+