Mobilā versija
+3.1°C
Gundega, Terēze
Piektdiena, 28. aprīlis, 2017
26. marts, 2015
Drukāt

Nedēļas nogalē Liepājā sastapsies Baltijas amatierteātri

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Nedēļas nogalē, 28. un 29. martā, jau sesto reizi Liepājā notiks Starptautiskais amatierteātru festivāls “Te un nekur citur”, vēsta portāls liepajniekiem.lv.

Festivālu atklās sestdien, 28. martā, pulksten 13.30 Rožu laukumā pie Liepājas Latviešu biedrības nama.

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra projektu vadītāja Inese Sērdiene stāsta, ka svētkos jau tradicionāli sastopas un izrādes skatītājiem sniedz Baltijas valstu amatierteātri, lai veicinātu sadarbību ar kaimiņvalstu pārstāvjiem un popularizētu Latvijas amatierteātru daudzveidību un augstvērtīgus radošos meklējumus. Visas izrādes vērtē žūrija.

Sestdien festivāla programmā iekļautas Ogres Tautas teātra, Liepājas Metalurgu Tautas teātra un Salmesamatierteātra (Igaunija) izrādes, bet svētdien – Ventspils teātra, Liepājas Tautas teātra un Telšu Žemaites drāmas teātra jauniešu studijas “SAVI” (Lietuva) izrādes.

Svētdienas rītā festivāla rīkotāji piedāvā interesentiem arī iespēju piedalīties skatuves runas meistarklasē, ko Liepājas Latviešu biedrības nama Kamerzālē vadīs Klaipēdas universitātes pedagoģe Erika Mažuliene.

Pievienot komentāru

Ar "Kazanovu" Leļļu teātrī atgriezīsies izrādes pieaugušajiemCeturtdien, 27. aprīlī, Latvijas Leļļu teātris prezentēja teātra radošo stratēģiju turpmākajām sezonām, kurā kā būtiskākais jaunums sagaidāma pieaugušajiem domātas repertuāra sadaļas veidošana.
Draugiem Facebook Twitter Google+